Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Jp, samo kufri so 830€ :( so pa čisto Jebački, prostorni, dovolj ozki, ker so porinjeni pod sedež.

Moped pa tudi zelo lepo zgleda, sem ga včeraj gledal v Elisi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa čist simpatičen moped :) če je tud u živo vsaj tolk lep k na slikah bi ga prec kupil. No ja sam počakat bo treba, se kakšn rabljen začne prodajat da bi denarnica prenesla :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupuješ mogoče BMW kot tvoji kolegi na Versysu  :kva1:

 

 

Haha ne ne bo ostal japonec  :OK:

Popravljeno . Popravil jany
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš po MS?

 

Ne neki novega japonskega.  :grim

 

Gledal sem MS,GS samo to je vse meni pretežko tako da sem ostal skoraj na isti teži to mi je igralo največ pomena.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne neki novega japonskega.  :grim

 

Gledal sem MS,GS samo to je vse meni pretežko tako da sem ostal skoraj na isti teži to mi je igralo največ pomena.

 

 

no, Šeherezada, ne nateguj firbcev :P Trejser?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, Šeherezada, ne nateguj firbcev :P Trejser?

 

Najbrž da ja  :kva1:   Morem prvo versysa prodat ker nimam več placa v garaži  :grrr

 

dsc3364.jpg

 

Sicer se Honda tudi prodaja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9377194&show=1

 

 

Resnemu kupcu brezplačno dodam števiko od snecerja  :OK:

 

 

ON:  Za versysa imam naročen še ležaj na zobniku od zaganjača kateri zelo radi grejo in potem se ga ob vžiganju sliši. Menjam ga takoj ko pride če pa bo bodoči kupec prej motor odpeljal mu ga menjam gratis kasneje.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

 

Pred leti so Wrenchmonkees naredili res luštnega in zelo simpl kvazinakeda.

http://www.wrenchmonkees.com/motorcycles/monkee-12.html

 

Noben od omenjenih predelovalcev ni izbral pravega osnovnega motor. Versys je fun bike in je vsaka predelava povsem nepotrebna. Ker na koncu za moje pojme zgleda vse skupaj eno skropucalo. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben od omenjenih predelovalcev ni izbral pravega osnovnega motor. Versys je fun bike in je vsaka predelava povsem nepotrebna. Ker na koncu za moje pojme zgleda vse skupaj eno skropucalo. 

 

Jaz pa mislim, da je ravno V. prava osnova. Ker je zelo posrečen motorček, dela kot urca, nezahteven za vzdrževanje in če ga slečeš, ga lahko uporabiš na različne načine. To je pa itak glavno pri predelavah.

Odvisno pa je seveda od tega, kaj pri predelavi iščeš.

Glede skropucala: original V. prve serije se oblikovno kar približa definiciji skropucala, torej ga estetsko težko pokvariš. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da je ravno V. prava osnova. Ker je zelo posrečen motorček, dela kot urca, nezahteven za vzdrževanje in če ga slečeš, ga lahko uporabiš na različne načine. To je pa itak glavno pri predelavah.

Odvisno pa je seveda od tega, kaj pri predelavi iščeš.

Glede skropucala: original V. prve serije se oblikovno kar približa definiciji skropucala, torej ga estetsko težko pokvariš. :)

 

Nevem kjer normalen človek bi vzel versysa za osnovo in šel naredit caffe bike? OK, razumem, verjetno je šel motor po tleh konkretno, nekdo ga ni hotel rihtat, pa ga je vzel za ugoden dnar. SAmo še vseeno mi ne gre v račun. Ker končni izdelki sploh niso lepi. Vsaj za moje pojme. 

Prvi ma drugo barvo, pa drugo luč. Big deal, to narediš v parih dneh če maš viška cajta.

Ta drugi je pa glih tak, kot če bi ga dal v prvi letnik srednje kovinarske šole, kjer se učijo švasat na elektrode. PA tisto plato spredaj vsak zna našraufat. Vsak do ki je že kadar koli dal kakšen izdelek iz pod svojih rok, ve, da tale dva nista nek dosežek. Prej malo oddiha med malco.

Drgač pa sto ljudi sto čudi, povsem razumem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, imava različna izhodišča. Meni specialka sploh ne rabi bit oh in sploh, le zanimiva mi mora bit pač na nek način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, imava različna izhodišča. Meni specialka sploh ne rabi bit oh in sploh, le zanimiva mi mora bit pač na nek način.

 

Jasno ko beli dan.

 

Meni pač samo ne gre v račun, zakaj bi dal ves svoj čas v takšno osnovo. če obstaja ogromno mopedov, ki so odlična izhodiščna točka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!