Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Nobene reklame delam, ker ne vem, če sem komu predlagal, da si ga naj kupi.

Večini pa itak ulica kupuje in bi se jim smejali, če bi si kdo kupil le 650ccm.

 

Povem pa pluse in minuse za ta model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobene reklame delam, ker ne vem, če sem komu predlagal, da si ga naj kupi.

Večini pa itak ulica kupuje in bi se jim smejali, če bi si kdo kupil le 650ccm.

 

Povem pa pluse in minuse za ta model.

Bi hotel delit minuse z nami,ker jih nisem zasledil iz tvojih postov  :OK: Hvala.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi hotel delit minuse z nami,ker jih nisem zasledil iz tvojih postov  :OK: Hvala.

kako ne?? bmw sranje, ktm sranje, vse sranje..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi hotel delit minuse z nami,ker jih nisem zasledil iz tvojih postov  :OK: Hvala.

 

Nisi hotel videti, ker te je že vsak moj post vžgal.

 

- za moje pojme preveč robat (cukajoč) agregat z velikim pojemkom,

- zaradi česar tudi razteguje ketno,

- vibracije agregata, 

- črički v armaturki (ve se kje so, samo ne bomo razstavljali), če maš fejst oblazinjeno čelado, ne slišiš ne vem kaj

 

Jaz bi najraje v versysu videl tri valjni agregat.

 

To so sicer v MK3 odpravili, a pridelali dodatno težo, moj je fahrberajt težek 205kg, novi MK3 pa je 216kg, torej 10kg so pridelali (z absom, moj nima).

 

Glede moči agregata je ok čeprav me čudi, da so napram er6 sploh kaj spreminjali, ker sem prej imel er6 in ne opažam, da bi se versys kaj drugače obnašal v nižjih vrtljajih, zdi se mi prav nasprotno, prej se je dalo z mirnim zapestjem lepo peljati 50 skozi tekoče naselje, pri versysu si na meji med 5 in 6, enako tudi serpentine, kjer si prej v 3. peljal, če ni bilo preveč zavito, tu je med 2 in 3.

 

- neposrečeni zadnji ročaji za sopotnika, neka čudna plastika.

- izgled sprednje maske je še najmanj, meni se npr. kar dopade, ko je 2010 prišel ven mk2, mi je takoj padel rumeni v oči.

 

- pozicija na stopalkah, če si na prstih oziroma blazinicah pa še malo pokrčena noga, znaš dobiti na luknji kar neprijeten udarec v ahilovo tetivo

- vibracije ogledal v določenem režimu obratov, levo stran bolj trese, tudi blinker

 

Večino tega je MK3 odpravil, tudi pozicijo stopalk, jaz sem to rešil z drugimi stopalkami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ne?? bmw sranje, ktm sranje, vse sranje..

 

Pozabil si omenit Aprilio...to so šele mopedi svoje klase...isto ko Ducati, sej se pelje super, samo vprašanje koliko časa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si omenit Aprilio...to so šele mopedi svoje klase...isto ko Ducati, sej se pelje super, samo vprašanje koliko časa...

No spet nekaj na pamet....tud peljejo se ne super.... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No spet nekaj na pamet....tud peljejo se ne super.... :grrr

 

Pa dobr govorim za Aprilio...sicer pa ne poznam nobenega, ki ima v lasti Ducatija in ki ta celo deluje...upam, da Igor ne bere tega, ker si bo še kej slabega o men mislu :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr govorim za Aprilio...sicer pa ne poznam nobenega, ki ima v lasti Ducatija in ki ta celo deluje...upam, da Igor ne bere tega, ker si bo še kej slabega o men mislu :P

Ravno nasprotno govoriš kot je res,Ducati je pri meni deloval 12kkm brez napake  in siguren sem da jih bo ta agregat naredil še vsaj 100kkm če bo imel vestnega vzdrževalca,qurc je vse drugo..... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno nasprotno govoriš kot je res,Ducati je pri meni deloval 12kkm brez napake  in siguren sem da jih bo ta agregat naredil še vsaj 100kkm če bo imel vestnega vzdrževalca,qurc je vse drugo..... :grim

 

Res je, na tvojem ritmu je res da zdržal 12kkm, servis je bil tudi presneto drag, da so ga spravili v stanje v kakršno se spodobi =). Težko te pa držim za besedo, da bi pri tebi zdržal 100kkm, razn če bi tesnila in bate menjal vsake dva meseca. Ni to bil motor zate. TI rabiš nekaj bolj vzdržljivega ;).

Zdej pa tiho bodi, ker imam pri hiši dva Italjana in sem te že tako zmagal :grim 

 

upam, da konec koncev vsi, ki berejo ta forum naših izjav ne jemljejo preveč resno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej še kakšno iz boka.

 

latree201.jpg

 

 

 

Ha ha, pol se pa samo vozniki Versysa užgejo ....

  Dobro reklamo si mu naredil. Si zgrešil poklic. Tebi uspe skoraj iz vsake stvari naredit apple sindrom.

 

 

Ponavadi se kateri drugi bolj vžigajo kot Versysti. Posebej BMWjaši so ćustweno zelo prizadeti, če jim rečeš kaj čez njihovo übermašino, za katero so leta in leta odplačevali kredite :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej še kakšno iz boka.

 

 

 

 

 

 

Ponavadi se kateri drugi bolj vžigajo kot Versysti. Posebej BMWjaši so ćustweno zelo prizadeti, če jim rečeš kaj čez njihovo übermašino, za katero so leta in leta odplačevali kredite :kva2:

A to kredite jemlješ za motor  :eek:  :eek:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za študentski motor ni treba :grrr

 

Dej ne prbiji, sem mogu za mojga versisa vzet študentsko posojilo..me je sam debelo gledala na banki, še sama sploh ni dobro vedela da to obstaja  :eek:

 

Zakaj bi plačal v šusu pa bil takoj suh...tak pa kupiš motor, pa še veliko ti ostane, haha :grim

 

no zdej sem itak zaposlen...dnarja da nevem kam...(pol se pa zbudim)... :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr govorim za Aprilio...sicer pa ne poznam nobenega, ki ima v lasti Ducatija in ki ta celo deluje...upam, da Igor ne bere tega, ker si bo še kej slabega o men mislu :P

 

Se boš že odkupil, neč bat. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pričaj gluposti :)

 



Pozabil si omenit Aprilio...to so šele mopedi svoje klase...isto ko Ducati, sej se pelje super, samo vprašanje koliko časa...

 

a.jpg

 

b.jpg

 

:smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne prbiji, sem mogu za mojga versisa vzet študentsko posojilo..me je sam debelo gledala na banki, še sama sploh ni dobro vedela da to obstaja  :eek:

 

Zakaj bi plačal v šusu pa bil takoj suh...tak pa kupiš motor, pa še veliko ti ostane, haha :grim

 

no zdej sem itak zaposlen...dnarja da nevem kam...(pol se pa zbudim)... :P

 

Študentski motorji in študentke so ti lahko všeč tudi v zrelih letih :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Študentski motorji in študentke so ti lahko všeč tudi v zrelih letih :OK:

Študenti v zrelih letih smo "IN" :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja samo ne za štedentKE :D

tiste so itak najbolj hot...pojma nimajo, pa vedno dajo vse od sebe, pa še lažeš jim lahko k vse verjamejo :P

na pa sm spet IN :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!