Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

On ma lepega, popimpanega, ga je kar škoda za metat po tleh :)

To vržeš itak samo enkrat po tleh pa je totalka :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet bo če bo od HyperJacka vzel,vsaj vem da ne bom kupil mačka v žaklju pa še vem kje živi  :P tist k pa ta modrega prodaja ,me je pa že nategnu za avto 20 let nazaj ,tako da starn od njega  -_-

Men pa je prav fajn povedal po testni voznji, k sm pogrnu, d je z motorjem vse ok, pa se pocen aftermarket spegle mi je prodal... Na slikah pa res ne zgleda motor nevemkva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno porabo ima tale Versys 650? Nov Versys me ne zanima.

l

Med 3,6 in (vsaj do sedaj) max 4,2 na 100 km. Ni neke bistvene razlike ce sem sam ali pa sva dva gor. Verjetno pa zato, ker sam vozim malenkost hitreje, ko imam spremstvo pa vecjo obremenitev kompenzira bolj umirjena voznja. Cez porabo res nimam propomb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom verjetno prodajal svojga versysa na jesen, tko da mal počakte pa dobite vrhunski motor...

 

:grim  :grim  :grim

 

....se pravi, še eden ki gre na GS-a?....Kmet gre pa iz bimerjev in KTM-ov na Versačija......le kam gre ta svet   :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim  :grim  :grim

 

....se pravi, še eden ki gre na GS-a?....Kmet gre pa iz bimerjev in KTM-ov na Versačija......le kam gre ta svet   :kva1:

Recesija :kva1:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So kakšne druge pripombe?

Niti ne. No ja, ena je. Nima sredinskeva stojala, ki je prirocno. Joke....

Za to ceno se mi zdi top kombinacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim  :grim  :grim

 

....se pravi, še eden ki gre na GS-a?....Kmet gre pa iz bimerjev in KTM-ov na Versačija......le kam gre ta svet   :kva1:

Dejansko gre za upokojitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet bo če bo od HyperJacka vzel,vsaj vem da ne bom kupil mačka v žaklju pa še vem kje živi  :P tist k pa ta modrega prodaja ,me je pa že nategnu za avto 20 let nazaj ,tako da starn od njega  -_-

 

Hmm zdej je že ČE vmes  :closedeyes: , jaz se pa tak veselil novega GS.a :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm zdej je že ČE vmes  :closedeyes: , jaz se pa tak veselil novega GS.a :grim

Ne smeti vse se bova zmenla ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej k ga pogledas, ti je prec jasn, da je sam za po tleh.... :evilgrin:

 

Kaj, če bi to izjemno koristno izjavo, ki je dvignila strokovni nivo motosveta na nove višave, še malo podkrepil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, če bi to izjemno koristno izjavo, ki je dvignila strokovni nivo motosveta na nove višave, še malo podkrepil?

a bi ti mogoče to isto vprašal svojega kolega Snecerja  :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej temi pišem samo o Versysu, veliko koristnih nasvetov imetnika.

V sosednjih aktualnih strokovnih temah pa se ti nisi držal tematike in nonstop tišiš poleg versysa :)

 

Priden bodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej temi pišem samo o Versysu, veliko koristnih nasvetov imetnika.

V sosednjih aktualnih strokovnih temah pa se ti nisi držal tematike in nonstop tišiš poleg versysa :)

 

Priden bodi.

 

Kmet bo kmalu Versyst, že ve kaj je dobro... =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet bo kmalu Versyst, že ve kaj je dobro... =)

Vprašanje, koliko časa bo, če bo - :)

Saj je dober motor za ugodno ceno ampak za izkušenega voznika bo verjetno premalo oz., prešvoh  :hmm:

Vsaj meni se zdi, da je ta razred bolj primeren za začetnike...nekakšen "fun bike" za v trgovino namesto bicikla  :)

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje, koliko časa bo, če bo - :)

Saj je dober motor za ugodno ceno ampak za izkušenega voznika bo verjetno premalo oz., prešvoh  :hmm:

Vsaj meni se zdi, da je ta razred bolj primeren za začetnike?

Za zimo in sol bo dober :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, če bi to izjemno koristno izjavo, ki je dvignila strokovni nivo motosveta na nove višave, še malo podkrepil?

Izjava je cist na nivoju. :grim  Ne vem, zakaj eni tok resno vse jemlete? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje, koliko časa bo, če bo - :)

Saj je dober motor za ugodno ceno ampak za izkušenega voznika bo verjetno premalo oz., prešvoh  :hmm:

Vsaj meni se zdi, da je ta razred bolj primeren za začetnike...nekakšen "fun bike" za v trgovino namesto bicikla  :)

Jaz sem izkušen pa ti povem, da je motor vrhunski. Če bi se zdaj odločal, bi spet vzel novega versysa 650. So mi všeč novi kufri in ostale evolucijske spremembe.

virb0223.jpg

bscap0000.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem izkušen pa ti povem, da je motor vrhunski. Če bi se zdaj odločal, bi spet vzel novega versysa 650. So mi všeč novi kufri in ostale evolucijske spremembe.

No ja, morda bi namesto izkušen moral napisat bolj zahtevni. Marsikdo nima motorja le za potrebno prevozno sredstvo ampak še za marsikaj drugega...med drugim tudi čustva  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, morda bi namesto izkušen moral napisat bolj zahtevni. Marsikdo nima motorja le za potrebno prevozno sredstvo ampak še za marsikaj drugega...med drugim tudi čustva  :grim

Domnevam, da greš ti z njim v gledališče :)

Počasi že postaja precej smešno, kakšne gostilniške floskule so tu na MS.

Lani sem spoznal človeka iz Anglije, ki je z versysom bil na izletu po Evropi že mesec dni plus in si ga je pripravil za pot okoli sveta.

Jaz res ne vem, kaj bi lahko falilo Versysu.

Novi je še lepši in dodatno popiljen.

versys.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domnevam, da greš ti z njim v gledališče :)

Počasi že postaja precej smešno, kakšne gostilniške floskule so tu na MS.

Zakaj se ti pravzaprav voziš z motorjem, če imaš doma tudi avto...brez veze, zaradi potrebe se ne.

In če ne, je zaradi tistega drugega to, kar Versysu manjka...če bi bil tako oh in sploh bi bili sami Versysi na cesti.

Prav gostilniške so ja... :grrr  

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!