Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Poglej si leo vince, tisto res paše, to pa je navaden štrleč ror

 

Vem kateri je meni je bil všeč za versysa SBK. Tudi tale arrow ni grd vsaj meni.

 

maxresdefault.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leo Vince je OK zato, ker so pač skopirali položaj originala, ki je še najbolj pametno oblikovan, da je skrit pod agregatom. Nalepka LeoVince je tudi meni kičasta...

 

Tale Arrow (in vsi ostali razen Leota) preveč štrli ven. To boš verjel prvič, ko se ti motor prevrne (lahko tudi na mestu) na to stran. Pa se ti bo, prej ali kasnej.

 

Sicer pa, veliko užitkov z njim :OK:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leo Vince je OK zato, ker so pač skopirali položaj originala, ki je še najbolj pametno oblikovan, da je skrit pod agregatom. Nalepka LeoVince je tudi meni kičasta...

 

Tale Arrow (in vsi ostali razen Leota) preveč štrli ven. To boš verjel prvič, ko se ti motor prevrne (lahko tudi na mestu) na to stran. Pa se ti bo, prej ali kasnej.

 

Sicer pa, veliko užitkov z njim :OK:

vidim da si že v službi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem Leo je cool, vendar je drag 4 x dražji kot sem dal jaz za mojega storma:

 

dsc0648-1500.jpg

 

meni se dopade..motor pa je tudi dobil nekaj več življenja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekratek izpuh pa stlacen pod motor.... kako nj zgleda dobro? Enostavno ne more :P

Se najbols je tak k ma hjperjack

 

To ma versis zato spodaj namontiranega, da ne rabiš šus plate  :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale ja, sicer brez kičaste nalepke :)

Razen hrupa efekta ni

Ta hrup je lahko komu všeč, pa še te malo prej opazijo če ljudje majo odprta okna v avtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja stvar okusa...meni pa tisti škatlast Leovince sploh ni vsec, je lepši original. Je pa res, da če bom motor zvrnil na desno bo trpel Arrow. Ampak kdor ima v mislih vedno to, da gre lahko kaj narobe naj se sploh ne usede na motor. Če se bo motor kdaj zvrnil (pri obračanju na parkingu ali pa med vožnjo) me bolj zanima to, da ostanem jaz cel, plastika in železje se zamenja oz.popravi.

Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kakšen trend maste z metanjem motorjev potleh. Meni zaenkrat od vseh 3. motorjev ni niti eden uspel it potleh ne med vožnjo ne na mestu.

 

Kupujte si primerno težke motorje pa ga ne boste metal potleh ane ? Lih iz tega razloga nisem kupil težke krave kot sta GS ali 1190 zame.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko zacne padat ne ujames ali gs-a ali versysa. Vazno je da ne zacne padat. Se pa zgodijo tut take male nezgode. Ampak da pa kar dolocimo da bo prej ali slej padu? Ne vem no..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da se zgodi, in ko začne padat verjetno ni boga da ga ustavi, zato kupiš motor ki veš da ga boš lahko obračal tudi v kakšni majhni luknji kjer ga boš moral obračat na roke.

 

Če bi kartako metal motor potleh bi kupu eno razbito škatlo ki mi je nebi bilo žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tleh "gredo lepo" nehote tudi najlepši in najdražji, ni potrebno, da je stara kanta.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara motosvetova modrost: Obstajata samo dve vrsti motoristov - tisti, ki so že padli in tisti, ki še bodo.  :whistle: 

 

Namontiraš cevno zaščito pa "boli te briga" če gre kdaj po tleh, se zgodi tudi najboljšim. 

Popravljeno . Popravil SLVR
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara motosvetova modrost: Obstajata samo dve vrsti motoristov - tisti, ki so že padli in tisti, ki še bodo.  :whistle: 

 

Namontiraš cevno zaščito pa "boli te briga" če gre kdaj po tleh, se zgodi tudi najboljšim. 

 

Dej dej dej ne bluzi na šihtu :grim ... eni spoznate, da je treba dat crash pade gor šele takrat, ko je že na tleh brez njih :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!