Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

ej... Kmet2 naj si sposodi Versaćeja ti pa pojdi s svojim Zjčekm... boš vidu, da ima dovolj konjev ;)

 

Pa js vem da gre dost. Ista fora, lahk bi mel še kr Cliota, bi se glih tk vozu, mam pa Mondeota z 185 konji ker mislim da jih rabim, pa karavana ker mislim da rabim plac. MEL BI, čeprov ne rabim (gonilo ekonomije!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa js vem da gre dost. Ista fora, lahk bi mel še kr Cliota, bi se glih tk vozu, mam pa Mondeota z 185 konji ker mislim da jih rabim, pa karavana ker mislim da rabim plac. MEL BI, čeprov ne rabim (gonilo ekonomije!).

 

Torej, veš da zadeva gre dovolj dobro, sam je premal kw v prometni vpisanih... :OK: eh, ma kaj čem vam jaz zelenec pametovati... verjetno tistih 150konjev na motorju izkoristite do konca :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, veš da zadeva gre dovolj dobro, sam je premal kw v prometni vpisanih... :OK: eh, ma kaj čem vam jaz zelenec pametovati... verjetno tistih 150konjev na motorju izkoristite do konca :yawn:

men jihpri 150 vsaj še50 manjka :-P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men jihpri 150 vsaj še50 manjka :-P

Ja za po ravni cesti jih itak zmanjka verjetno vsem motoristom :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za po ravni cesti jih itak zmanjka verjetno vsem motoristom :kva2:

Ja sej za po ravnem ,kaj ti misliš da jaz v ovinke norim,če je kakšen fajn oster kar zamižim.......a bi šu lohk s tabo kakšen krog,bi mi mal pokazal,da se naučim?
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej za po ravnem ,kaj ti misliš da jaz v ovinke norim,če je kakšen fajn oster kar zamižim.......a bi šu lohk s tabo kakšen krog,bi mi mal pokazal,da se naučim?

V povprečju sva normalna - jaz namreč v ovinku pri 50km/h izbulim oči in gledam če bom speljal ovinek ali bo štala ...... ni problem za kakšen krog z menoj, se boš lahko vsaj enkrat peljal solidno in normalno hitro :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V povprečju sva normalna - jaz namreč v ovinku pri 50km/h izbulim oči in gledam če bom speljal ovinek ali bo štala ...... ni problem za kakšen krog z menoj, se boš lahko vsaj enkrat peljal solidno in normalno hitro :grim

verjamem... pr 50kmh na 125kubičnem motorju, misliš da ti bo že mašino ven potrgalo... jst bi tut oči izbuljil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V povprečju sva normalna - jaz namreč v ovinku pri 50km/h izbulim oči in gledam če bom speljal ovinek ali bo štala ...... ni problem za kakšen krog z menoj, se boš lahko vsaj enkrat peljal solidno in normalno hitro :grim

Super,končno en k mi bo mal pokazu kako se pelje,hvala,res sem ti hvaležen,a ti lahko potem ko me naučiš čez ovinke vsaj kosilo plačam.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V povprečju sva normalna - jaz namreč v ovinku pri 50km/h izbulim oči in gledam če bom speljal ovinek ali bo štala ...... ni problem za kakšen krog z menoj, se boš lahko vsaj enkrat peljal solidno in normalno hitro :grim

s kmetom pa le pojdi kak krog in mu malo linijo pokaži... sem se 2x z njim vozil pa je to tko tko... bolj bogo... pa kmet, nw zameri, sam dobro ti želim, bolje da ti kso pokaže, kot da se ti kaj zgodi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja motozajebant,res je,tud od tebe sem se velik naučil. Od kar si me šolal grem v ovink suvereno kot Snecer na Versysu ,hvala vsem k mi pomagate da se naučim peljat,ne vem kako vam bom povrnu,lahko se poatavte v vrsto ,da ne bo slučajno kdo 2x fasu hahaha

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super,končno en k mi bo mal pokazu kako se pelje,hvala,res sem ti hvaležen,a ti lahko potem ko me naučiš čez ovinke vsaj kosilo plačam.

Velja, se bomo dogovorili za kakšen dan na Grobniku, pa še motozajebant naj pride, da bo bolj zabavno. Na tvojem motorju bomo izklopili vse pripomočke za mehkužneše (abs, msc, ktrc, .), da bo bolj veselo in .... gasa.

Ker sem že malo starejši motorist naj bo temperatura pod 30 st. celzija, da me od vznemirjenja slučajno ne zadane kap.

 

p.s. Ne pozabi denarja za kosilo.

Popravljeno . Popravil ankh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velja, se bomo dogovorili za kakšen dan na Grobniku, pa še motozajebant naj pride, da bo bolj zabavno. Na tvojem motorju bomo izklopili vse pripomočke za mehkužneše (abs, msc, ktrc, .), da bo bolj veselo in .... gasa.

Ker sem že malo starejši motorist naj bo temperatura pod 30 st. celzija, da me od vznemirjenja slučajno ne zadane kap.

 

p.s. Ne pozabi denarja za kosilo.

To je to! ljudje s humorjem... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Odprite še temo:  "kdo je letos večkrat ulovil ZAJČKA"

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 in ankh, tole bi lahko bilo zanimivo :grim

 

me zanima, kdo bo odnehal :smoke:  

 

ankh, a slučajno voziš Versysa, ker v tem primeru nima Kmet2 popolnoma nobenih možnosti :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velja, se bomo dogovorili za kakšen dan na Grobniku, pa še motozajebant naj pride, da bo bolj zabavno. Na tvojem motorju bomo izklopili vse pripomočke za mehkužneše (abs, msc, ktrc, .), da bo bolj veselo in .... gasa.

Ker sem že malo starejši motorist naj bo temperatura pod 30 st. celzija, da me od vznemirjenja slučajno ne zadane kap.

 

p.s. Ne pozabi denarja za kosilo.

Grobnik ni poštena izbira,saj na svoje motorje ne morem nataknit pnevmatik ki se po parih krogih neb pregrele in me posledično popeljale pred zajčke :-D

Rad bi se naučil po ovinkih na magistralkah saj sem na teh cestah skoz na nasprotnem pasu hahaha

Kar se pa tiče mehkužcev bom pa rekel da večjih kot tistih ki se hvalijo z grobnikom skoraj ni,varovano območje z izletnimi conami in ss pnevmatikami,to je za otroke ki sojih mamice do 30 leta v plenice zavijale :-P

Želim da mi pokažeš znanje na cesti!

Aha,o Versysu je tu govora........a gremo z Versysi:-P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grobnik ni poštena izbira,saj na svoje motorje ne morem nataknit pnevmatik ki se po parih krogih neb pregrele in me posledično popeljale pred zajčke :-D

Rad bi se naučil po ovinkih na magistralkah saj sem na teh cestah skoz na nasprotnem pasu hahaha

Kar se pa tiče mehkužcev bom pa rekel da večjih kot tistih ki se hvalijo z grobnikom skoraj ni,varovano območje z izletnimi conami in ss pnevmatikami,to je za otroke ki sojih mamice do 30 leta v plenice zavijale :-P

Želim da mi pokažeš znanje na cesti!

Aha,o Versysu je tu govora........a gremo z Versysi:-P

 

Pred nakupom mojega, ti dam inštrukcije gratis, najprej boš na zadnjem zicu, pol greš pa sam naprej... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nakupom mojega, ti dam inštrukcije gratis, najprej boš na zadnjem zicu, pol greš pa sam naprej... :D

Komej čakam,tam oktobra ga vzamem :-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komej čakam,tam oktobra ga vzamem :-D

 

valda računam nate :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grobnik ni poštena izbira,saj na svoje motorje ne morem nataknit pnevmatik ki se po parih krogih neb pregrele in me posledično popeljale pred zajčke :-D

Rad bi se naučil po ovinkih na magistralkah saj sem na teh cestah skoz na nasprotnem pasu hahaha

Kar se pa tiče mehkužcev bom pa rekel da večjih kot tistih ki se hvalijo z grobnikom skoraj ni,varovano območje z izletnimi conami in ss pnevmatikami,to je za otroke ki sojih mamice do 30 leta v plenice zavijale :-P

Želim da mi pokažeš znanje na cesti!

Aha,o Versysu je tu govora........a gremo z Versysi:-P

 

 

Z Versysom lahko greš bilo kam, sem https://www.youtube.com/watch?v=l6HeGudf4sQ&feature=player_detailpage#t=73

 

al pa sem https://www.youtube.com/watch?v=l6HeGudf4sQ&feature=player_detailpage#t=100

 

al pa u maline :)

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nakupom mojega, ti dam inštrukcije gratis, najprej boš na zadnjem zicu, pol greš pa sam naprej... :D

ne žel si Kmeta na zadnjem zicu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne žel si Kmeta na zadnjem zicu :(

 

Tudi on mora enkrat strah občutit... :D, sicer ne bo šlo hitr, k ne bo potegnil, bo šlo pa v objestne naklone do tačke ali kufra... :D

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi on mora enkrat strah občutit... :D

se bojim, da bo strah občutil zadnji fedr Versysa :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bojim, da bo strah občutil zadnji fedr Versysa :P

 

Japonc kratkotrajne obremenitve zdrži tudi do atomskih mej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!