Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Hehe, vse je odvisno od opreme, stanja, konc koncev tudi letnika. Ampak se mi zdi iz tvoje male profilne slike da imaš ravno tako še stari model, tako da nekaj ful višja nemore bit :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skalar: 2k bo dost? Tok da mam en moped ki zalavfa za v trgovino:)

Popravljeno . Popravil otim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, vse je odvisno od opreme, stanja, konc koncev tudi letnika. Ampak se mi zdi iz tvoje male profilne slike da imaš ravno tako še stari model, tako da nekaj ful višja nemore bit :ninja:

 

Ime novejši model, MK2, torej od 2010-2014.

 

Zeleni je pa prvi model MK1, vidim da 2008 letnik.

Cena 3900 je pretirana, čeprav ima le 18k km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, se pravi je potem novejši model vreden kakih 500€ več maksimalno? Vem da so novi ugodni, sej tut 3900 verjetno ni zadnja cena, čeprav je prodajalec. On drugi oranžen je že novejši? Sicer je bil verjetno konkretno zdelan ker je cel v napačnih barvah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ima bočne plastike in spodnjo pod motorjem sigurno pobarvano, verjetno pa tudi vse drugo glede na to da tut napisov ni na motorju. Je tak motor vreden 3500? Pol je še tukaj vprašanje če je ravna balanca, tačke, pa še kaj. Sem ga že mislil it pogledat ko sem ravno šel mimo koroške, pa ni imel časa. Mogoče pa vseeno pogledam, zgubit tako nimam kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, vse je odvisno od opreme, stanja, konc koncev tudi letnika. Ampak se mi zdi iz tvoje male profilne slike da imaš ravno tako še stari model, tako da nekaj ful višja nemore bit :ninja:

Moj je 2012. Ima 14 k prevoženih. Pri 12 K je bil opravljen servis ter zamenjane gume Dunlop road smart 2. Servisna knjiga je redno potrjena pri pooblaščencu. Motor ni bil karamboliran, ima pa nekaj prask zaradi preozke garaže. Oprema: Homologiran izpušni sistem Leo vince, Zaščita rok, zaščitni lok SW moteh. Noslici stranskih kovčkov, nosilec zadnjega kovčka. Višji vizir + povišan, 12v vtičnica. Strehca nad zadnjo gumo. Motor je sicer zelo lep, tudi zelo dobro vzdrževan, ni pa nov! Slike imaš v temi motogalerija. Sicer ga ne prodajam na Avtonetu, ker se mi ga po eni strani zdi škoda, ker je res dober (študentski) motor. In zame čist dost moči. Mi je pa strašno všeč Aprillia Shiver GT. Mi že več let dela skomine , zdej k je pa še brat kupu dursouduro me pa sploh vleče...

skalar: 2k bo dost? Tok da mam en moped ki zalavfa za v trgovino:)

Ej otim, a si ti ratu komedijant ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sliši se dobr, povej še kolk hočeš :) To če ni čist brez prask mi je vseen, ker bom tak mal poštimal vzmetenje pa se bom šou študentski adventure :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da ima motor za 1000 eur + opreme. Nove gume, ravnokar opravljen servis. Se pravi 1 leto brez stroškov, ga cenima na 5700 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega ki ga ima skalar36 sem slišal od serviserja kawasaki v kopru da je bi naročen z vso opremo in je res motor za past dol porihtan ! Ko sem kupoval versysa sem izvedel za njega ko sem mojega že kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta je iz Kopra in je res dobro porihtan. Sem imel veliko srečo, da sem ga ujel, ker je bilo veliko zanimanja. Sam sem dodal še prikazovalnik prestav. In res je Snecer, dobiš novega za 6k. A če ga hočeš toliko opremit kot je moj boš dal še 1.5 k eur pa verjetno bo prvo treba še pnevmatike menjat. Pa smo na 7.5 +K Eur. To je pa 2 k razlike. Komur 2 k ne pomeni veliko naj gre po novega... Sam sem imel že boljše ponudbe kot 5.7 k, pa sem takrat zavrnil. Tudi sedaj ga ne prodajam-u bistvu ga prodam, če bo pravi kupec. Maš na netu isti letnik kot je moj, le da moj nima ABS, on pa nima Leo vince. Mam jaz malenkost boljšo opremo, ter ravnokar opravljen servis z novimi gumami. Pa ga on ceni na 6.2 k. Cene pa določa trg... Dobri versys-i se zelo hitro prodajo. Vem, ker sem ga iskal 2 leti... in me ne skrbi, da ga nebi prodal, če ga dam na AN.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za ponudbo, nad 4500 nebom dal, kar pa ne pomeni da tvoj ni več vreden. Bom pa iskal tudi zadnji amortizer in vložke za prednje vilice. Sej pravim, danes se v TCju usput ostavim zvečer, pa da vidim za kolk ga oni dajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim ti seveda uspešen nakup. Malo poglej tega zelenga v TC. Ta se je že nekajkrat prodajal na AN-zasebni prodajalec. Pa če me spomin ne vara, je celo enkrat pisalo, da je bil poškodovan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodatna oprema pri prodaji ne pomeni veliko. Raje imam nov motor pa dam gor rabljeno dodatno opremo, kot rabljen motor z ocenjeno novo dodatno opremo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodatna oprema pri prodaji ne pomeni veliko. Raje imam nov motor pa dam gor rabljeno dodatno opremo, kot rabljen motor z ocenjeno novo dodatno opremo.

No tle si pa res brcnil v meglo. Sem prodal 9 rabljenih motorjev in vem, da dodatna oprema veliko pomeni tistim, ki gledajo za nižjimi cenami. Če maš pa dovolj $ pa itaq kupiš novo vse.

 

Ima pa tudi velik faktor nevoščljivost pri kupcih ali "zunanjih opazovalcih", zakaj bi skalar dobil za svoj motor več kot je vreden!? Becose i can!

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprema.jpg

kolko pride oprema za lažjo predstavo :)

Hvala za ponudbo, nad 4500 nebom dal, kar pa ne pomeni da tvoj ni več vreden. Bom pa iskal tudi zadnji amortizer in vložke za prednje vilice. Sej pravim, danes se v TCju usput ostavim zvečer, pa da vidim za kolk ga oni dajo :)

Nekateri dajejo gor amortizer od R1 (yamahe).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko pride oprema za lažjo predstavo :)

Kaj pomaga, če meni ni všeč tvoja oprema...ti imaš gor ene kovčke, jaz bi dal druge, navigacijo že imam, nalepke in ostali okraski pojdejo stran...jaz jih menjam na par mesecev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dal sem le okvir,kot vidiš na mojem seznamu ni obrobe platisc, hrupnega izpuha, gretja rock, blazilca za krmilo itd.

Nalepke? Misliš original za na tank? In carbon za pete? Tisto je nujno, sicer je vse podrajsano.

Večinoma imam gor funkcionalno opremo.

Navigacija in kamera pa itak ne bi šli poleg...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelenega sem pogledal okvirno. Tako na hitro mi ne deluje da bi bil kdaj huje poškodovan, ima nekaj opreme (zaščita motorja, oiler, indikator prestav, 12 vtičnica), nima pa ABS kot piše na netu. Me je pa zmotila rja na izpuhu. Imate vsi tako?

 

img20150817174531.jpg

 

Motor naj bi mel 18k km, servis pa narejen več kot leto nazaj in od takrat cca 200km narejenih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemarni so v TCju, me je takoj napol minlo ko sem do tja prišel, edini ta motor je stal sred parkinga na dežju. Sicer prodajalec je bil ok, ni nekaj ekstra nabijal. Ampak 3700 konc koncev tolk fejst slaba cena tut ni.. nevem no :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nikjer podrsan. Zdle je mal (fejst) ponudba omejena, js bi ga pa kr mel, da še neke 3 jurje vsaj nardim do konc leta :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • davorin88



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!