Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Banan je ker se je iz tebe norca delal. Ne, res :D

Aha ,pridn moderator haha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je Sneki da ne da nobenega nasveta ..?

Sedaj je večina brez besed, ko so videli, koliko je motor vreden na trgu...letnik 2011, z veliko opreme, pa še na dom ti ga pripeljejo :)

Tukaj jih lastniki cenijo precej več  B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, včeraj mi je naprimer uspelo na polovico odlomit desno stopalko (ne sprašuj, brezveze, v kombi sem ga nalagal za homologacijo pa sem z tačko MALO ruknil..) Kakorkoli, kje dobim novo? :OK: Lahko pa tudi obe, da bodo manj rabljene  :ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj je večina brez besed, ko so videli, koliko je motor vreden na trgu...letnik 2011, z veliko opreme, pa še na dom ti ga pripeljejo :)

Tukaj jih lastniki cenijo precej več  B)

 

Kdo ti GS:a na dom pripelje? Še novega za 20k€ mi ga verjetno ne bodo v garažo prpeljali... ;)

No, včeraj mi je naprimer uspelo na polovico odlomit desno stopalko (ne sprašuj, brezveze, v kombi sem ga nalagal za homologacijo pa sem z tačko MALO ruknil. .) Kakorkoli, kje dobim novo? :OK: Lahko pa tudi obe, da bodo manj rabljene  :ninja:

 

Kako lahko odlomiš tačko pri nalaganju? Tudi kvaliteta na novih ni več to kar je na mojem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj je večina brez besed, ko so videli, koliko je motor vreden na trgu...letnik 2011, z veliko opreme, pa še na dom ti ga pripeljejo :)

Tukaj jih lastniki cenijo precej več  B)

Jah, odvisno kdo in kdaj.

Jaz svojega nisem mogel prodati leto pa pol nazaj. Za ceno globoko pod tri jurje. Verjetno ker je imel v Sloveniji bogokletnih 64 kkm, ki

jih nisem hotel zbijat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj je večina brez besed, ko so videli, koliko je motor vreden na trgu...letnik 2011, z veliko opreme, pa še na dom ti ga pripeljejo :)

Tukaj jih lastniki cenijo precej več  B)

Spet klobasaš. Naš trg ali italianski trg sta precej različna, po pestrosti ponudbe, ter cen. Zakaj je v it ceneje- zaradi nižjega DMV. Poglej koliko stane nova MT09 tracer v it. http://ww3.autoscout24.it/classified/268585959/?cd=635629688910000000&asrc=st

No nejcz, seštej vse stroške, ki jih boš imel z davkom vred in nas razsvetli. Piši tudi stanje servisa, gum, ter celotne opreme. 

Cenimo jih toliko, kot je realno stanje na našem trgu.

 

PS:Nejc drugače ti pa full privoščim, da si za dober denar dobil svojega versysa.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj je večina brez besed, ko so videli, koliko je motor vreden na trgu...letnik 2011, z veliko opreme, pa še na dom ti ga pripeljejo :)

Tukaj jih lastniki cenijo precej več  B)

 

Enako je z GSi .)   (in ostalimi)

 

Zakaj pa misliš, da MotoHit in ostali uvozniki vse iz Italije privlečejo?

Popravljeno . Popravil Fantocci
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju so nove gume, nove bremz ploščice, nova ketna in zobniki in na novo narejen servis (manj kot 1000km vse), se pravi komplet potrošni materjal je zamenjan. Motor z vsemi stroški do registracije je prišel cca 3950 (z mojim bencinom v Trst vred). Prodal sem stranske nosilce in kovčke, tako da sem na 3750. Vse ugodno lepo in prav, AMPAK motor je bil prevrnjen levo in desno. Na samem motorju poškodb ni, par prask je le na zaščiti motorja in zaščiti ročk na balanci. Zaščita motorja se bo prašno pobarvala, one plastike pa zamenjale (so original Kawasaki), tako da smo nazaj na 3850. Za to ceno sem dobil motor z naslednjo opremo: 2x MRA vizir, 1x GIVI vizir, nosilec zadnjega kovčka Givi, tavlek Givi zadnji kovček, cevna zaščita motorja, zaščita rok original Kawasaki (upoštevana amortizacija pri prejšnjem izračunu :P ).

 

Dokaj ugodno, ampak ker je motor italjanski, nebo nikoli tak kot od kakega pedantnega slovenca. Velik bo še raznega čiščenja in drgnenja da bo v spodobnem stanju (vprašanje če ga je kdo kdaj opral), ampak poškodb pa kot rečeno ni nobenih, razen umazanije :glare: Kljub temu da je servis ravno bil, bom še enkrat zamenjal olje, filter in zračni filter, pa iridium svečke. Spucal ga bom pa polovico letos, polovico pa drugo leto  :kva1:

 

Nasplošno se mi ne zdi da sem motor dobil poceni, ampak za realno ceno. Ko bo spucan ko pa isti kot ostali ki se vsak dan čistijo. Registracija verjetno sledi v ponedeljek, čeprav bi lahko že jutri, ampak nimam časa čez vikend.

 

 

HyperJack, tačko sem zapel v rob kombija in je kar pol je odletelo.. lol. Probi sam naložit kombi v motor brez primerne rampe.. probi v mislih in si predstavljal zakaj je lahko prišlo do tega, haha :kva2:

Popravljeno . Popravil NejcZ
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no cena za 10 let starega Versysa 3k evrov je pretirana kakor obrneš ,če je snecer govoril o novih za 6k evrov in drobiž  toda ker je to moj someščan in vem kako je pedanten ga bom preplačal ! :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi mu več dal zanj, pa si ga že zaaral. Preveč je tut 4 jurje za 3 leta starega, ampak se grem stavit da bo drugo leto cena še kar ista :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi mu več dal zanj, pa si ga že zaaral. Preveč je tut 4 jurje za 3 leta starega, ampak se grem stavit da bo drugo leto cena še kar ista :)

Drugo leto ti ga prodam za 2700 ,takoj spomladi ko registriram nazaj svoja krampa... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh zdej sm drugga kupu, kaj naj zdej z njim :D Rabim pa par kosov iz tvojega bodočega, to mi pa lahko prodaš :D BTW, a KTM pa pozimi nedela? Men je še vsak motor delu pozimi, res pa da še nism mel takga za 20 jurjov :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh zdej sm drugga kupu, kaj naj zdej z njim :D Rabim pa par kosov iz tvojega bodočega, to mi pa lahko prodaš :D BTW, a KTM pa pozimi nedela? Men je še vsak motor delu pozimi, res pa da še nism mel takga za 20 jurjov :ninja:

Z zadnjim delom posta si si odgovoril sam  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HyperJack, tačko sem zapel v rob kombija in je kar pol je odletelo.. lol. Probi sam naložit kombi v motor brez primerne rampe.. probi v mislih in si predstavljal zakaj je lahko prišlo do tega, haha :kva2:

 

Js si tut v mislih ne uspem predstavlat kk bi lahko kombi naložil v motor?  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zato je pa tačka šla :D Z neko nakladalno rampo je to mala malca, tako pa kurac. Švicnu bolj kot v fitnesu :D

No, še enkrat vprašam, kje lahko dobim desno tačko. Verjetno je tako ista kot na večini Kwak modelov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To stopalko, ja. Sem že mislil iz ebaya vzet, ampak slučajno vprašam če ima kdo tukaj kaj na zalogi. Sma pa ravno v procesu čiščenja, mal sm len pa dolgo traja, mogoče jutri sestavim nazaj :closedeyes: Problem je če vsak dan delaš pol ure na motorju, haha. Še dobro da ni tablic, pa cajta.

 

img20150827190344.jpg

Popravljeno . Popravil NejcZ
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti slučajno rabiš STOPALKO? "Footrest".

Ne vem od kje vam tačke?

njemu tačka prav glih od tam kjer enim fusrastri, azvalt, bilance, killerji, kirherji in kar je še podobne spakedravščine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js si tut v mislih ne uspem predstavlat kk bi lahko kombi naložil v motor?  :kva2:

primeš Versysa, ga dvigneš, ter odložiš v kombi, "prosto ko pasulj" :grim, obratno mal težje :kva2:, na koncu koncev, kaji k... se mešaš, saj ne veš kak kombi on to ima :smoke:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njemu tačka prav glih od tam kjer enim fusrastri, azvalt, bilance, killerji, kirherji in kar je še podobne spakedravščine

Dodaj še zajterk.... :nono:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To stopalko, ja. Sem že mislil iz ebaya vzet, ampak slučajno vprašam če ima kdo tukaj kaj na zalogi. Sma pa ravno v procesu čiščenja, mal sm len pa dolgo traja, mogoče jutri sestavim nazaj :closedeyes: Problem je če vsak dan delaš pol ure na motorju, haha. Še dobro da ni tablic, pa cajta.

 

img20150827190344.jpg

Ti si boš lajf uniču z čiščenjem hahaha

Avtor: Ena k vse ve :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa lepo vidt da si nekdo tolk časa vzame za spucat motor; naslednjič morm od enga tazga kupt moped, da mam pol s pranjem mir en cajt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa lepo vidt da si nekdo tolk časa vzame za spucat motor; naslednjič morm od enga tazga kupt moped, da mam pol s pranjem mir en cajt :D

pol boš od mene kupil. Ne vem a sm se letos več vozil al več čistil moped :(.............hm jebentimakedamdežinostalosranjepocesti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • maxxa



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!