Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Šipo zaščiti s trakom, ki ga uporabljajo avtoličarji, da je ne opraskaš, potem pa z rezbarsko žagico odrežeš kar ti je napoti.

Seveda zadevo simetrično označiš. Na koncu pa z brusnim papirjem zgladiš.

Tako sem oblikoval kompletno šipo na KLE-ju. Izrezal sem jo pa iz stare šipe za Vespo.

 

ps, večje reze lahko napraviš tudi s kotno brusilko vendar pazi, če si prehiter topi material iz katerega je (pleksi)

post-7865-0-21746900-1410434905_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res. Odkar imam Givija, je jakna fly-free :) Iz šajbe jih pa lažje spucam kot iz tekstila.

Mam široke ramena tako da po rokavih so še vedno. Drugace pa je ql tale šajba ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi vizirja na čeladi ni treba pucat čisto po vsaki furi. Prej sem za čistilne krpice za vizir čez sezono zmetal en kup denarja, letos jih pa komaj še rabim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno staro cunjo, malo namočiš v mlačno vodo, pustiš neki cajta na čeladi, obrišeš dol in je. strošek je edino kolkor jo vsake tolko kej v pralni stroj vržeš. itak pa vizirja naj ne bi čistil z ničemer drugim kot vodo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno staro cunjo, malo namočiš v mlačno vodo, pustiš neki cajta na čeladi, obrišeš dol in je. strošek je edino kolkor jo vsake tolko kej v pralni stroj vržeš. itak pa vizirja naj ne bi čistil z ničemer drugim kot vodo.

Točno tako. Jaz sem enkrat uporabil čistilo na pin vložu, uh k sm dal čelado na glavo se je skozi vidlo kot bi imel 2 promilav krvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno staro cunjo, malo namočiš v mlačno vodo, pustiš neki cajta na čeladi, obrišeš dol in je. strošek je edino kolkor jo vsake tolko kej v pralni stroj vržeš. itak pa vizirja naj ne bi čistil z ničemer drugim kot vodo.

Ta krpa je pri meni jelenska kožica oz. tista zadeva iz rumene škatlice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta krpa je pri meni jelenska kožica oz. tista zadeva iz rumene škatlice.

to je že too much :P je pa res, da če se mi res glih da, pol na koncu z uno krpo za steklo pobrišem (tiste k v hofeju prodajajo, pa ne puščajo muck)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse to kar pišete drži. In tudi vse to prakticiram tudi sam.

Ampak (vedno je nek ampak)... vizirja ne čistim vedno le doma, v miru, z namakanjem in tako naprej, ampak zelo pogosto tudi na furci oz. med furco. Mi ne gušta preveč (pravzaprav mi gre na na q..c) gledat od blizu razčef...njene insekte. :BUA:  :eek:

Pa še ne morem naredit kot v avtu, da pač malo glavo nagnem vstran, če je kaj na šipi, kar ne morem spravit stran. Ker glej ga zlomka packa na vizirju mi bere misli in se usklajeno premika z mano. Im pol imamo oči ko pet kovačev. :eek:

Tako pa sem na pavzi ob kavici pogosto še lepo očistil vizir...in se potem z jasnim pogledom podal naprej.

No, to je sedaj skoraj zgodovina, ker Givi lepo opravlja svojo nalogo. :OK:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem zmontiral zascito rok, a na zalost sem moral odstranit Givi vetrobran...a mogoce kdo ve za koga ki bi to licno odrezal da nebi blo v napoto zasciti rok?

BTW, kakšno zaščito za roke pa imaš to?

Meni Acerbisove GIVI šajba nič ne moti, je še precej rezerve, tu je balanca v skrajnem položaju:

IMGP5439m_zpsd4553d01.jpg

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo menjal auspuh na Versysu mogoce?....nekje nazaj sem bral ko je nekdo kupil enega iz obale z Leovince gor pa me zanima kako se obnese....a je prevec glasem proti original?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo menjal auspuh na Versysu mogoce?....nekje nazaj sem bral ko je nekdo kupil enega iz obale z Leovince gor pa me zanima kako se obnese....a je prevec glasem proti original?

 

Verjetno je na youtubu precej materiala na temo. LeoVince definitivno ni preglasen, je pa to tudi subjektivno.

Drugače pa je meni najlepši zvok imel z Akrapovičem, le da je na pogled bil obupen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je na youtubu precej materiala na temo. LeoVince definitivno ni preglasen, je pa to tudi subjektivno.

Drugače pa je meni najlepši zvok imel z Akrapovičem, le da je na pogled bil obupen.

Sem gledal oz. poslusal pa sem hotel vedet iz prve roke kako in kaj....Akrapovič mi res ni lep....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam LeoVince gor, pa je zvok zelo lep, lepši kot pri Akrapoviču(Če so dušilci noter) Mene glasnost ne moti, ko se je pa žena zadaj peljala, jo je motilo. Tudi brata je motilo, ko se je vozil. Pomoje je bil sam "fouš". Sm imel Yamaho Fazer 600 s z leovincem, ter yamaho fazer 600 s z Akrapovičem, pa ima LeoVincelepši zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalar hvala za info...skoda vceri sem sel skozi Sk.Loko ce bi se prej spomnil bi se lahko dobila, da bi slisal v zivo...Kje si ga vzel in kolk si dal ce ni skrivnost?

Popravljeno . Popravil PrimozC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!