Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Haha.. sej sm ti že zdavnaj reku, da ga bom nadomestil... Ne resnično sem razočaran, ker še vedno iščem motor z dvovaljno mašino, cirka 800 ccm ter 80-90 KM. Obut v cestne gume. Oblika enduro-supermoto. Sej je Aprilia dorsouduro, ampak je aprilia...Ducati hyperstrada predrag... BMW f800 gs preveč terenski isto Triumph 800, Yamaha TDM 900 zastarela...pol jih pa že zmanjka. Čakam na novo TDM

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderatorji so mu ubili ego ,samo mislim si lahko da su mu grozili z bmflom :P ampak da ne smetimo je tema v čast njemu odprta,pa tam naprej, Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nebo pomote.. Tisto o temperaturi je namenjeno temi... Ne zahajam ven.. Tudi sam imam željo probat versya..

Dokler ne probaš pač neveš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napaka

versys ni nobena napaka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta nou Versys 650 mi ni všeč, ker je pol starega pa tista maska nekaj na novo, če že bi moglo naredit celostno podobo..

Versys 1000 sploh ne zgleda napačno, sam gume bodo drage...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmm

versys10002015013.jpg

 

Tiste "meglenke" so male faljene, čeprav če bi vgradil xenon, bi mogoče celo dobro opravljale svojo vlogo, drugače pa LED bi bilo že skor obvezno...

 

En izpuh, pa bo že zgledal spodoben cestni potovalnik....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta nou Versys 650 mi ni všeč, ker je pol starega pa tista maska nekaj na novo, če že bi moglo naredit celostno podobo..

Versys 1000 sploh ne zgleda napačno, sam gume bodo drage...

 Tudi pri 1000 gre bolj za kozmetične popravke.  Sem primerjal sedež, cevni okvir pod sedežem, armaturo, črno trikotno plastiko , kjer pridejo kolena...povsem enako......i.

 

Komplet gum se da dobiti za 215€. BT 023.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Tudi pri 1000 gre bolj za kozmetične popravke.  Sem primerjal sedež, cevni okvir pod sedežem, armaturo, črno trikotno plastiko , kjer pridejo kolena...povsem enako......i.

 

Komplet gum se da dobiti za 215€. BT 023.

 

BT 023 so cool, samo s časom ratajo "plastične" obraba vedno manjša, zanesljivost pa tudi....

 

Kar se tiče dizajna, mi pri tem celota lepše deluje kot pri 650.

 

Kar se tiče napram zdajšnemu 1000 pa je itak čista 10, ker zdejšni ni spet tko napačen, samo vseeno mu manjka nekaj...nevem no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se ližeta Kawasakijevca,Jack povej direkt ta star je grd k garjav pes in pika,jebenti k mačka okrog vrele kaše.... :P ta nova sta mi pa všeč oba ta mal in ta velik kljub temu da sta osnovana na starih modelih sta mi vizuelno neprimerljivo lepša ^_^ Škoda le da malemu niso mal povrtal cilindrov tok na ene 800cca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se ližeta Kawasakijevca,Jack povej direkt ta star je grd k garjav pes in pika,jebenti k mačka okrog vrele kaše.... :P ta nova sta mi pa všeč oba ta mal in ta velik kljub temu da sta osnovana na starih modelih sta mi vizuelno neprimerljivo lepša ^_^ Škoda le da malemu niso mal povrtal cilindrov tok na ene 800cca!

Glede "povrtanja cilindrov" se čisto strinjam s tabo :grim . Po pravici povedano sem sem pričakoval, da bodo skupaj z novim ksihtom mal prstke (al pa še kaj drugega) vtaknili tudi v agregat. 

Glede videza pa - vztrajam pri svojem. Ampak itak sem vedno nekako štrlel iz konfekcijskega povprečja (al pa se vsaj trudil, da bi).... :whistle: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mama vseh cestno orientiranih adventure sport tourerjev Yamaha TDM 850 je postavila merila za to kategorijo ze daljnega 1992 in je kar mal hecno opazovat ostalo konkurenco kaj vsake cca dve leti zmece skupaj.

"Škoda le da malemu niso mal povrtal cilindrov tok na ene 800cca!" :D

Mislim, da se bo pocasi tudi Yamaha prebudila in koncno obnovila mal zastarelo MAMO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja... ta nova oblekca Versacijev je neprimerno lepsa od stare!!!

Uno prej ni blo za nikamor ! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BT 023 so cool, samo s časom ratajo "plastične" obraba vedno manjša, zanesljivost pa tudi....

 

Kar se tiče dizajna, mi pri tem celota lepše deluje kot pri 650.

 

Kar se tiče napram zdajšnemu 1000 pa je itak čista 10, ker zdejšni ni spet tko napačen, samo vseeno mu manjka nekaj...nevem no...

Namesto bt23 so t30 že nekaj časa na tržišču, ki so dobre ST gume. Zvozil 2 kompleta. To so tiste kjer Rossi pravi:

eeeeeeeeeee gudd grip!

 

Zadnji del ni dizajnersko dokončan. Brez kovčkov mi deluje, tak kot bi se ne skladal s prvim delom. Ror je totalno faljen in ne deli oblikovno dizajna prvega dela. Kot bi ga nametali skupaj s kosi, ki so se jim valjali v proizvodnji. Matr a niso bili sposobni malce nališpat original rore Zja? Hm...

Drugače pa še vedno trdim, če bo cena okrog 12k € bo krepko za razmislit.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razmišljaj ker se boš pregrel,kupi pol bom pa jaz razmišljal kako te ujet po makedamu da se ne zgubim  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom začeu šparat ker baje bodo motor od H2 Ninje montirali na Versysa...  :grim  Pol bo Touring motor za 3 osebe  :kva2:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, te stojale so samo za .... (da omenim za kam). Nabavil, pa se zvijajo, totalno preozke za mojega (čeprav prodajalec pravi, da ustreza. Sem sam razširil na širino, ki mi ustreza), prednje je prenizko, tako da ga moram podlagat, če hočem imeti med zimovanjem prednje kolo dvignjeno. Dodaj še kak € več, pa nabavi nekaj kvalitetnejšega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoje ugotovitve nikakor ne držijo.

Zadnje stojalo imam 5 let, brezhibno, nobenega zvijanja, v nulo vse.

Sprednje je enako, nobeno podlaganje, nastaviš v nulo, paše ko ata na mamo.

Po moji oceni gre za zelo kvaliteten izdelek, lepo lakiran, močan in lahek.

Za versys in er6 paše v nulo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!