Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Kje si pa to zasledil? gumica je privita na fusraster in ja po navodilih lahko jo imaš gori ali pa ne (teren, blato).

nisi poštekal kero gumico je mislil ... verjetno zato ker si slepo verjel navodilom (ali pa ne) :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tackice na prvi pogled zelo lepo izgledajo.

 

Ampak, ko sem malo bolje pogledal fotko delujejo zelo svoh (sibke).

 

Eno vprasanje Sneckica.       A je del na katerega pride guma privijacen z M6 vijakom na del kateri je pritrjen na motor? 

 

Ce je to res, je tole zelo nevarna zadeva za na "teren". Jaz se ne bi drznil kaj prevec stoje vozit. Tudi po lepi asfaltirani cesti ne, kaj sele po kaksni bolj zahtevni podlagi.

 

PS: zakaj za vraga niso narejene iz enega kosa kovine?   ... se potihem sprasujem  ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tackice na prvi pogled zelo lepo izgledajo.

 

Ampak, ko sem malo bolje pogledal fotko delujejo zelo svoh (sibke).

 

Eno vprasanje Sneckica.       A je del na katerega pride guma privijacen z M6 vijakom na del kateri je pritrjen na motor? 

 

Ce je to res, je tole zelo nevarna zadeva za na "teren". Jaz se ne bi drznil kaj prevec stoje vozit. Tudi po lepi asfaltirani cesti ne, kaj sele po kaksni bolj zahtevni podlagi.

 

PS: zakaj za vraga niso narejene iz enega kosa kovine?   ... se potihem sprasujem   ;)

 

Kar vprašaj, naj ti ne bo nerodno. Iz dveh delov je iz razloga, ker ima lahko dve višini, standard in višjo.

 

Tisti del z gumoje privijačen z matico za ključ 12 če se spominjam, ampak vijak je le še dodatek, saj se fusraster "zabije" v utor na nosilcu, tako da ko stojiš, nisi na vijaku. Na vijaku piše 10,9, to lahko oni majster, ki lahe šraufa, razloži.

 

Izdelek je od priznane nemške firme SW-Motech, tako da dilem ni.

 

Za teren pa bolj rabiš prave gume, kot stopalke.

 

Jaz se ne bom vozil po pravem terenu.

 

Še kaj?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: Za drevored pred Logatcem prevozit stoje, al pa s plocnika na cesto zapeljat stoje ne potrebujes terenskih gum.

 

Cudn, da so laske oznake na priznanih svabskih vijakih  ?   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem jaz zmontiral na Zja kitajske nožnike in probal skakat po njih pa ni odlomilo ki so bli 3x bolj švoh kot tejle od SW motech narejeni pol ni nič za se bat...  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: Za drevored pred Logatcem prevozit stoje, al pa s plocnika na cesto zapeljat stoje ne potrebujes terenskih gum.

 

Cudn, da so laske oznake na priznanih svabskih vijakih  ?   :smoke:

 

Drevored skozi logatec prevozim sede povsem normalno, res pa je, da se slo. cest izogibam, ker so slabše od terena. 

 

Fusrasterje sem nabavil, ker so si širši in noga lepše počiva pa da lažje stopim na motor. Skratka, ne bo za teren, ne za Logatec, planino, pločnike, bmx in skate parke, zavarovane planinske poti...

 

Če sem jaz zmontiral na Zja kitajske nožnike in probal skakat po njih pa ni odlomilo ki so bli 3x bolj švoh kot tejle od SW motech narejeni pol ni nič za se bat...  :OK:

 

Pač bmwjaš in strahovi, ker jim vse poka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi šli določeni smetit še malo v druge teme? Saj jih je dovolj na forumu.

 

Se strinjam. Nekaj objaviš, kar bi lahko koristilo drugim lastnikov versysa pa vletijo razočarani imetniki drugih znamk.

 

Jaz sem letošnjo sezono zaključil, še servis opravim, registriram in čakam na naslednje leto.

 

Letos je padlo 6812km, ni bilo veliko časa, sem pa veliko videl :)

 

Z motorjem ni bilo prav nobenih težav, dela brezhibno.

wp20141016002.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ga še ne mislim pospravit. Itak pa se tudi pozimi kaj zapeljem, če je le lep dan in ni preveč mrzlo. Vsaj en krog okoli LJ (pa ne po obvoznici, da ne bo pomote...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm ga tud pospravu, bom pa še enga kupu za zimske dni, pa za v blato. Ker je Versysa škoda  :grim

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Nekaj objaviš, kar bi lahko koristilo drugim lastnikov versysa pa vletijo razočarani imetniki drugih znamk.

 

Jaz sem letošnjo sezono zaključil, še servis opravim, registriram in čakam na naslednje leto.

 

Letos je padlo 6812km, ni bilo veliko časa, sem pa veliko videl :)

 

Z motorjem ni bilo prav nobenih težav, dela brezhibno.

wp20141016002.jpg

 

Tole pa res lahko zelo koristi vsem drugim lastnikom versysa.  :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, da vedo da ni bilo težav in da gre za siguren motor.

Zdaj pa je čas, da Cufo obvestim, ker ne daš mira

lahk bi naredil kompleten spisek, kaj si vse zamenjal, da bodo bodoči lastniki, če je še kakšen v Sloveniji, vedeli, kaj je treba zamenjat in cene zapiš, da bo transparentno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, da vedo da ni bilo težav in da gre za siguren motor.

 

Saj je praktično nov motor, ravno dobro utečen.

Najprej sem pomislil, da ima že nad 100k km... :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pametn je že tok kot da jih vsako leto odpelje 100kkm in to ni smetenje,lahko bi se oglašal ko bi motor imel 100kkm kot jih imajo tisti katere okvare lima in išče po netu,ta bo pr 100kkm v refuzi ,strojanovi otročki se bodo igrali pa z prežganimi bati   :P  :lol1:

Saj post se nanaša na temo Versys in če že koga moti smetenje prvo umirite pajdaša saj je zasmetil cel forum z modrobelim znakom tud če se o piškotih pogovarjamo :)

 

P.S. Versys ki prihaja pa mi je veliko bolj všečen kot stari tako mali kot veliki,Damija pregovarjam naj vzame velikega pa ga ne premaknem z glavo čez zid z unim SX-om .... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pametn je že tok kot da jih vsako leto odpelje 100kkm in to ni smetenje,lahko bi se oglašal ko bi motor imel 100kkm kot jih imajo tisti katere okvare lima in išče po netu,ta bo pr 100kkm v refuzi ,strojanovi otročki se bodo igrali pa z prežganimi bati   :P  :lol1:

Saj post se nanaša na temo Versys in če že koga moti smetenje prvo umirite pajdaša saj je zasmetil cel forum z modrobelim znakom tud če se o piškotih pogovarjamo :)

 

P.S. Versys ki prihaja pa mi je veliko bolj všečen kot stari tako mali kot veliki,Damija pregovarjam naj vzame velikega pa ga ne premaknem z glavo čez zid z unim SX-om .... :P

zase se brigi Versysoljubec :P

 

p.s. versys 1000: 120kojnu/102 Nm

       z1000SX: 142 kojnu/111 Nm

Dizajn: Sx mnogo lepši od Versysa 1000

Simpl ko pasulj. Če bo cena vsaj 2000€ nižja od Sxa mogoče.

Že to vse pove, da raj malo potrpim po makedamu, pa po asvaltu bolj uživam, ampak kot sm obljubil, v živo ga grem pogledat in mogoče tudi poiskusit

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!