Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

mi je pa všečno to, da ponosni in vzvišani ljubljančani, nimajo na oblasti slovenca, ker očitno ni nihče tako pameten....:P

v manjših mestih ima prednost kandidat, ki je rojen v mestu v katerem kandidira in tu tudi živi. (ker nekako velja ,da živi s tem mestom in za njega )

Pameten pa si, a? ...

Čeprav mi Janković ni všeč, kolikor vem, živi v Ljubljani že 45 let ... in zadnjih nekaj let zagotovo z mestom in za mesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no Mausi, valda da se več ljudi zanima kdo je Ljubljanski župan, glede na to da je Lj. ne samo prestolnica vendar tudi gospodarski center Slovenije in ima velik vpliv tudi na prebivalce drugih mest..... in dejansko se precej dotika tudi teh ljudi.

Emmm, to me pa res zanima, kako ima Ljubljana vpliv na druga mesta?

Težko je izbirati med slabimi. Zato pa tudi takšna udeležba. Zanimivo bi bilo, če bi lahko na volilnem listku obkrožil varianto - nobeden ni sposoben oz. "ponudite" kakšnega boljšega kanditata, ampak to je seveda utopija.

Si ti kaj naredil, da bi ti osebno ponudil kakega boljšega kandidata? Ali pa morajo spet vse drugi naredit, da lahko slovencelj šimfa in kritizira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm, to me pa res zanima, kako ima Ljubljana vpliv na druga mesta?

Ni napisal, da ima vpliv na druga mesta, ampak na prebivalce drugih mest. Takih, ki v Ljubljani zaradi posla preživijo veliko časa, imajo tam sedež njihova podjetja, tam delajo, itd, in se ravnajo po ljubljanskih pravilih, koristijo isto infrastruktiro, itd kot Ljubljančani, je ogromno.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no Mausi, valda da se več ljudi zanima kdo je Ljubljanski župan, glede na to da je Lj. ne samo prestolnica vendar tudi gospodarski center Slovenije in ima velik vpliv tudi na prebivalce drugih mest..... in dejansko se precej dotika tudi teh ljudi.

Ni napisal, da ima vpliv na druga mesta, ampak na prebivalce drugih mest. Takih, ki v Ljubljani zaradi posla preživijo veliko časa, imajo tam sedež njihova podjetja, tam delajo, itd, in se ravnajo po ljubljanskih pravilih, koristijo isto infrastruktiro, itd kot Ljubljančani, je ogromno.

Sjeng, Jure ... poznam enga, ki ima sedež podjetja v Celju, nepremičnine na Ptuju, vozi se praktično po celi Sloveniji in koristi njihovo infrastrukturo, živi v Ljubljani ... pa se ne vtikuje in govori, kakšni cepci, nesposobneži, prenapihnjenci ipd so volilci, ker so v njihovih občinah volili svojega župana/županjo in kakšne barabe, lagauce, kradliuce ipd so oni volili, čeprav imajo izvoljeni župani/je ne/posreden vpliv na njega.

Vsak naj počisti pred svojim pragom/občino, pa bo v redu. Kar imamo, smo si sami tako naredili, tako v občinah, kot na državnem nivou.

sjeng :kava: ... :?

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm, to me pa res zanima, kako ima Ljubljana vpliv na druga mesta?

Edit..... je že Jure povedal....

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sjeng, Jure ... poznam enga, ki ima sedež podjetja v Celju, nepremičnine na Ptuju, vozi se praktično po celi Sloveniji in koristi njihovo infrastrukturo, živi v Ljubljani ... pa se ne vtikuje in govori, kakšni cepci, nesposobneži, prenapihnjenci ipd so volilci, ker so v njihovih občinah volili svojega župana/županjo in kakšne barabe, lagauce, kradliuce ipd so oni volili, čeprav imajo izvoljeni župani/je ne/posreden vpliv na njega.

Vsak naj počisti pred svojim pragom/občino, pa bo v redu. Kar imamo smo si sami tako naredili tako v občinah, kot na državnem nivou.

Sej to je jasn, sam sej veš da folk kritizira tut Obamo, Sarkozy-ja..... zakaj bi pometali pred lastnim pragom, če se je lažje obrnit stran in kritizirat druge

Mausi.. ne kavo na pir bo treba preden bo dojenček zuni... pol sem itak naslednjih 30 let zaklenen :D..... v bistvu če maš čas lahk dans v Svetilnika skočva zvečer.

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mi Janković ni všeč,...

Če boš take pisaril, boš imel depresivnega župana. In to po lastni krivdi :krneki:

...kolikor vem, živi v Ljubljani že 45 let ... in zadnjih nekaj let zagotovo z mestom in za mesto.

Drži. Z mestom, za mesto, od mesta. In to povsem spodobno. B)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je jasn, sam sej veš da folk kritizira tut Obamo, Sarkozy-ja..... zakaj bi pometali pred lastnim pragom, če se je lažje obrnit stran in kritizirat druge

Zato sem pa vprašal, kter je njegov župan, da mu ga mal spluvam :P

hmmm ... dons mal težka ... grem čelnat mal okoliške župane :P

jutr lažje :;)

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato sem pa vprašal, kter je njegov župan, da mu ga mal spluvam :P

hmmm ... dons mal težka ... grem čelnat mal okoliške župane :P

jutr lažje :;)

Jutr bi tut šlo... se čujeva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži. Z mestom, za mesto, od mesta. In to povsem spodobno. B)

Torej se le da. Ne vem, zakaj nihče od tukaj pišočih, ki so tako razočarani nad Zokitam, ni kandidiral. :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sjeng, Jure ... poznam enga, ki ima sedež podjetja v Celju, nepremičnine na Ptuju, vozi se praktično po celi Sloveniji in koristi njihovo infrastrukturo, živi v Ljubljani ... pa se ne vtikuje in govori, kakšni cepci, nesposobneži, prenapihnjenci ipd so volilci, ker so v njihovih občinah volili svojega župana/županjo in kakšne barabe, lagauce, kradliuce ipd so oni volili, čeprav imajo izvoljeni župani/je ne/posreden vpliv na njega.

Vsak naj počisti pred svojim pragom/občino, pa bo v redu. Kar imamo, smo si sami tako naredili, tako v občinah, kot na državnem nivou.

sjeng :kava: ... :?

nisem vedel da imaš firmo v celju ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pameten pa si, a? ...

Čeprav mi Janković ni všeč, kolikor vem, živi v Ljubljani že 45 let ... in zadnjih nekaj let zagotovo z mestom in za mesto.

Včasih sem celo preveč, mislim ,da se na politiko premalo spoznaš, če trdiš, da živi za mesto.Precej politikov poznam tudi osebno, kdo za kaj in za koga živi, pa raje nebi razgljabljal.

Če si dobro prebral moje vrstice, si lahko na začetku opazil : JANKOVIČ JE CAR!

Proti njemu nimam nič, mi pa ne gre najbolje v glavo, zakaj se žabarji tolk razburjajo zaradi velike prisotnosti južnih bratov, v njihovi "prečudoviti" Ljubljani, potem pa volijo južnjaka.

Me pa en k...briga, kdo je župan, tu bluzim zato, ker nimam bolj pametnega dela.:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti kaj naredil, da bi ti osebno ponudil kakega boljšega kandidata? Ali pa morajo spet vse drugi naredit, da lahko slovencelj šimfa in kritizira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ti misliš? Verjetno tebe samo zanima kdo je župan Lenarta. Volilna udeležba je nazoren prikaz nezanimanja za lokalne volitve, kar pomeni, da se večina volilcev ne more opredeliti, če je kdo še sploh dovolj pošten za funkcijo župana. Zadnje čase se več ne "gleda" kdo je pošten, ampak kdo je manjši lopov. Ali pa mogoče je še najbolje izvoliti tistega, kateri je že dovolj nakradel in ima sedaj že dovolj polno rit...

Ja, Lenart ,Cerkvenjak in Ptuj so mi nekak jedro zanimanja ... v Ljubljani pa mi dol visi, čeprav sem tam cirka 330 dni na leto ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v Ljubljani pa mi dol visi, čeprav sem tam cirka 330 dni na leto ...

ne tko no :cry: ... ne more ti glih, 330 dni na leto, dol viset :O ... ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem bil včeri na koncertu Leonarda Cohena,mi je blo mal čudn,da ni z njim na odru popeval Zoki;da se mu ni kej zgodil???? :?

zoki prepeva samo na otvoritavah in volilnih zmagah, pa še tam samo z danijelo ! pa ovo je savršeno ! :boobies::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zoki prepeva samo na otvoritavah in volilnih zmagah, pa še tam samo z danijelo ! pa ovo je savršeno ! :boobies::rolleyes:

Se je prislinil tudi na koncert od Severine a ga je kar nekaj ljudi izžvižgalo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, z zgoraj omenjenima artistkama bi se pa tudi stric Hanzo malce podružil :blush: Pa če se pol kompletna Slovenija odloči glumiti most na reki Kwai.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, z zgoraj omenjenima artistkama bi se pa tudi stric Hanzo malce podružil :blush: Pa če se pol kompletna Slovenija odloči glumiti most na reki Kwai.

Druženje je fina opcija ampak na koncertu je pa nedvomno kvaril vizualni vtis. Zamisli si Severinin dekolte in potem se ti ta fris nariše zraven..bljak tongue.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po svoje imaš res. Vendar pa je taisti fris tudi neprekosljivo sredstvo proti prezgodnjemu izlivu.

  • Všeč mi je 8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, z zgoraj omenjenima artistkama bi se pa tudi stric Hanzo malce podružil :blush: Pa če se pol kompletna Slovenija odloči glumiti most na reki Kwai.

ma čika maus bi tut :P ... a ni bil film ... Most na reki Dragonya :?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kaj totemu Jankoviču še ni viza potekla? Naj gre od kod je prišo, katastrofa :BUA:

Ljubljančani so mu vizo podaljšali. :closedeyes:

Če te to toliko moti, lahko naslednjič mirno kandidiraš za LJ župana, pripraviš dober program in pokažeš koliko si sposobna, pa ti bodo Ljubljančani z veseljem podarili Jankovičevo vizo.

Aja, pa mimogrede, Ljubljančani imamo radi folk, ki obvlada vsaj malo olike (ne glede na to od kod prihaja). :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj totemu Jankoviču še ni viza potekla? Naj gre od kod je prišo, katastrofa :BUA:

Bajdevej, kaj pa to tebe sekira, ti si itak s štajerskega konca in tam mate drugi problem, ki se mu reče Kangla kriminalc-expolicaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!