Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 7 R


Dream_er

Priporočene objave

Nisem bil že skoraj 2 leti na forumu!

Tisti primerek se je še lani prodajal, letnik 95 za 4500eur, zeleno-rdeč, čisto predrago za tak motor. Jaz sem imel letnik 92 zxr-750r in sem dal za njega takrat 1700eur.

Ta motor je imel cevi za zrak nad cockpitom, vendar to ni bil ram-air. Tega so imeli letniki 93-95, ampak samo na eni strani maske. R verzija je imela 190kg suhe teže

in 123 konj, z akrapovičem pa 128, končna hitrost nekje 250 km/h. Zx-7r je bil nekoliko težji, vendar hitrejši zaradi twin ram-air (265 km/h).

R je imel uplinjače FCR, s katerimi je meni žrl 12litrov na 100km, se je pa gladko zvrtel do 13000. Meni je zakuhal in mašina je šla, potem pa sem imel gor zx-7r agregat,

ki pa je bolje delal na nižjih obratih, na visokih pa slabo, nad 12000 je čisto popustil na moči in ni bil niti senca prejšnje mašine. Kljub kompletnemu servisu sem imel smolo,

da je zaribal ležaj na glavni gredi, na zadnje sem vse skupaj prodal za 500eur in kupil vfr400. Na facebooku je kul stran z uporabniki zxr in ogromno slik res lepih motorjev.

Še ena slika od mojega:

KAWI.jpg

In še vfr400r:

nc24.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAWI.jpg

Moj bivši :D

Dejansko si bil ti lastnik za mano, ker človek od katerega si ga ti kupil ga je imel samo zato da ga je imel.

Nisem pa vedel da ti je zakuhal...

Meni je enkrat počila cev za vodo, in po tistem nisem naredil več veliko km.

Mogoče je bilo kaj narobe z hladilnim sistemom, vodno pumpo ali kaj podobnega... da se je to dogajalo.

Je pa bil to motor ki do 8k obratov ni bilo nič od njega, potem je pa znoru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!