Skoči na vsebino

kje kupit rabljene motorje


Tabo

Priporočene objave

lp.sm star 15 let naslednje leto grem delat ispit , in ze mal gledam za motorje!kakmorkoli gres((Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) , bolha)samo 2t motorji !in se te so dragi!ce pravte da so 4t boljsi sm vidu sam hondo cbr sam je grda!drugac pa me zanimajo bl cestni motorji(sport)problem je v tem k mi je mt rekla da si lah kupm motor , apak z mojim dnarjem(me ne bo financerala)!

tko da povejte kje ste vi kupl prvi motor kok ste priblizno dal!in kaj prpiporocate od 2t motorjev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp.sm star 15 let naslednje leto grem delat ispit , in ze mal gledam za motorje!kakmorkoli gres((Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) , bolha)samo 2t motorji !in se te so dragi!ce pravte da so 4t boljsi sm vidu sam hondo cbr sam je grda!drugac pa me zanimajo bl cestni motorji(sport)problem je v tem k mi je mt rekla da si lah kupm motor , apak z mojim dnarjem(me ne bo financerala)!

tko da povejte kje ste vi kupl prvi motor kok ste priblizno dal!in kaj prpiporocate od 2t motorjev!

od 2T motorjev...Hmmmm

če maš dost dnara pa hočeš največjo hitrost od 125 motorjev...mito

če maš tut dost dnara pa malo majnšo hitrost...RS-ka

če maš mal majn dnara...pa da ti je dost da gre okrog 150km/h kupi NSR-ko al pa TZRko...

s tem da bi se naj NSR-ke od vseh najmajn kvarla in naj bi blo najmajn stroškov z njo...ampak je čist odvisno kak dobiš motor ohranjen...lahk dobiš mitota al pa rsko pa lahk da ti nikol neo nič crknlo...drgač pa se mitoti pa rske mal bol kvarijo...drgač pa maš na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) dosti motorjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej tm na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) sm gledu eno yamho tzr k ma 30Km pa modre barve!

k nsr so sam nad 400k!

jst pa nebom uspel zbrat tok dnarja kr grem delat se izpit!!!!

Popravljeno . Popravil tada14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš cestni motor glej samo 2T.

Glede na to, da boš kupoval šele naslednje leto te nima kaj skrbeti, ker se bo že drugo leto spet nabralo več rabljenih 125k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mores pa razmisljat se nekaj, kar je blo ze vec krat receno - ce bi rad kupil motor pol 400k, ker nimas vec denarja, kje bos potem dobil denar za vse servise ki so potrebni na 2t motorjih :closedeyes:

dobro premisli kaj bos naredil, ce ti starsi nocejo dati denarja za motor, oz. ce si zmenjen da si motor kupis sam, servisi in ostalo pa bodo poravnali oni, pa itak ni panike :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej...če pa nimaš niti 400k dnara za motor pa bolše da si še kako leto ga nea kupiš...glej primer...boš dal za motor 300k recimo...in bo zjeban...po 500km ti bo ribno...ki boš dobo dnar za popravilo??če je majka ti rekla da ti neo nič financirala pol mal premisli prvo :) ker vrjemi je beda ko maš doma motor pa se nemorš furat ker je zariban :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to je vse res !sam mam pac neko veselje do motorjev!

za bencin ni problem k dobim zepnino!bencin bi mi itak mt kupila!

kok pa stane recimo en servis!

Popravljeno . Popravil tada14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en orkn servis je 200k...za cagivo govorim...

honda je 140...

aprilia pa umes...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kup kšno staro aprilijo, k je mela ravno generalno narejeno. Boš ravno pod 400k prišu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mitoti, rske majo na okol 25000 priporoceno...rajs prej!

stane pa zato tolk ker mors menjat vse kar je v masini...

semeringe

bat

cilindr (najbrz)

ojnico ponavad ma luft

dihtunge

logarje

obrocke

.

.

.

jest sm mogu se magnet :> ker se je baje okol obrnu heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha tzr je tok stara da mors itak narest generalko hehe :>

za nsrko je pa en iz foruma delou generalko pr cca 50k km...

k ni tok navita masina

so pa priporocene na 25000do 30000 pomoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce al pa tale APRILIA RS

ta mi je tut lepsa !

kako to da majo aprile rs tok pocen servis proti mitotu?!

post-11670-1156961762.jpg

Popravljeno . Popravil tada14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je...ta se prodaja oz. se je prodaja ze dolgo nazaj...pa pac tud ves da jo je vrjetno kr posteno razbil, ni pa nujno da je to pogoj, da je tud z masino samo kaj narobe ampak vseeno

pomojem se vedno velja da bolj je poceni, vec je rizika, kot pa ce kupis malo drazjo stvarco pa ves da je blo vse porihtano.

Al pa si za zacetek omisli kakega 4 taktera - vsaj nebos mel veliko dodatnih stroskov, ce si ze slabo pri denarju (pac da to ponavadi ni cestak, razn cbrka pa oni rijue al kaj je saj nevem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam jst bi se vozu sam po cesti: v solo, pa gdaj kero turo narest , pa se mimgred v novo gorico !!!

Popravljeno . Popravil tada14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no saj ce se bi samo tak vozo je pa 4t glih prav

mogoce kaksen tak daelimcek: http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=972922

saj ti ne mislim vsiljevat necesa, ce noces met 4t...samo ce si bol slabo pri denarju pa ti starsi nic ne dajo zraven in bi vseeno rad vozil motor, je pa to mislim da ena dobra resitev

P.S. vprasaj ce dobis ono babo zravn pol takoj kupi :D :D :P

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike da nebos off topic tle se lahko merno izpoveš ,poveš kaj ti paše ,kaj ti miliš!

hvala za obe ponudbi!copperi so mi usec :OK: sam sm bla za cestne :) !tisti mito je lep sam mogoce nasledje leto! :OK:

vozu bi se velik k ne zvim v ljubljani , pa se v novi gorici mam babico!

Popravljeno . Popravil tada14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!