Skoči na vsebino

kje kupit rabljene motorje


Tabo

Priporočene objave

ne morš rečt da maš izkušnje .) sm na motorjih od petga razreda pa še dans priznam da mi manka kakšna izkušnja

tak ko ti je svetoval zablokiri kulk se da :) kr boš hitr na tleh če se boš usedu na 2 takt cestni motor ker to pa ni igračka tak ko avtomatik .)

uh ja to sm js občuto :) prej nism nikol nič fural na brzine razn avtomatika...sm nareo izpit z 15 urami( tam sm se naučo šaltat pa vse itd...) in pol po enem letu sm si kupo NSRko...in res se 125ka ne more primerjat z 50ccm motorjem...teža je večja hitrost, pospeški so bolši...in malo si nepazljiv pa si na tlehi...kot js...čeprav na srečo pri nizki hitrosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp

al pa si kup kej bol počasnega sam pomoje prideš cenej skoz da si nabaviš zablokiranga če je pa ofjen si pa dej zablokiran auspuh gor pa je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morš rečt da maš izkušnje .) sm na motorjih od petga razreda pa še dans priznam da mi manka kakšna izkušnja

tak ko ti je svetoval zablokiri kulk se da :) kr boš hitr na tleh če se boš usedu na 2 takt cestni motor ker to pa ni igračka tak ko avtomatik .)

jah js sm na 4ki od 1 klasa (pr 7mih letih), pol sm si kupu še frčija pa 6ko pa sm prodov frčija pa 6ko tko da mam zdej sam 6ko še

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah js sm na 4ki od 1 klasa (pr 7mih letih), pol sm si kupu še frčija pa 6ko pa sm prodov frčija pa 6ko tko da mam zdej sam 6ko še

pomota, prodov sm 4ko pa frčija pa mam zdej sam še 6ko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma a ni to vse en in isti qurc

ja sej ubistvu maš prov, sam da me nebi kdo spraševov kk je mogoče da sm prodov 6ko pa jo mam še vedno...sm raj objasnu, da se nebi kdo muču z vprašanji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ne spremljam tele teme ker s mi zdi da je totalno zgresena...ampak vseeno...

ce se gre se kar od tem da sava (?) hoce kupt eno 2t ss pa nima iskusenj bla bla bla...kje za hudica ste jih pa vi mel predn ste sli na 125ke? na skutrjih ?

jets sm su iz DNAjke direkt na mitota odblokiranga ...pa nisem meu nubenih problemov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če neb bla nkol karambolirana plastik sigurno neb menov .)

glede izkušenj, jst sm vozu atx-a nešteto let, predelanga tko d je šu okrog 90 km/h al pa mal manj, pol sm 2 mesca vozu hondo CR 250 in pol sm si kupu aprilio RS 125, pa mi je blo že kuj čist navadn, mislim pa da to predvsem zarad CR 250 :) drgač sm pa vozu še vlik motorjev, tud 750 in več tko po kakšen km ali 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu pony expresa... pol pa 2 leti nič... pol pa na rs 125... pa ni bilo problemov :grrr :grrr (razn krstnega padca) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tut nism meu problemov k sm 125 kupu k sm meu prej 4ko, skuter pa še rs50

Res pa je da mi zdejšn ne leti tok kukr kšna 125 odprta :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj tok komplicirate...sej to je 2t ss...to ne gre nikamor...men je blo prvi tedn zanimivo..zdej pa sam gas držim pa me pešči prehitevajo..pa da mi ne bi kdo ribanje pa to zdej naprej metu...

uglavnm šou sm iz tomosa apn6 na 35KM mitota...in kaj pol?najprej greš počas pol pa gasaaa...

jst sm izpit naredu šele k sm meu mitota čist v tamalem prstu...če maš kej pameti v glavi lahko kupš 125ss odblokiran...ker R1 bi bla pa konkretno preveč...

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POL PRAVS REESKO da si si ti kupu motor pred ispitom?

kaj si hotu s tem povedat

sej to je 2t ss...to ne gre nikamor

?

Popravljeno . Popravil tada14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POL PRAVS REESKO da si si ti kupu motor pred ispitom?

kaj si hotu s tem povedat

sej to je 2t ss...to ne gre nikamor

?

kaj si ti hotu prašat?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotu sm povedat da to ni nc mocnga..pa da z mal pameti se lahko cist normalno vozs...

ja motor sm meu 3 mesce pred izpitom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ker motor priporocas razen mite?

pa kako to da vsi pol govorijo da 2t gre hitrejs(za moc nevem) k pa 4t!

kir koli važn da je 2t..... :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker grejo 4t 120kmh, 2t grejo pa okol 170kmh :grim :grim :grim To da pa ne gre nikamor pa heh, tko hitr maš not 150 da se še zavedaš ne

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 150 že kr mal traja... res hitro maš pa not 120, od 140 naprej gre pa že bolj počas :D govorim za 2T seveda, natančneje RS 125

sicer pa kup kar ti paše, če hočeš hitrost pa maš dost denarja kupi 2t, če hočeš pa vzdržljivost pa maš mal manj denarja pa kupi 4t, kateri model je pa bolj kot ne vseeno, ozr. boš sam videl kater ti je najlepši pa še mal specifikacije motorja pogledaš pa je..... do it yourself ;)

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol priporocate rs od 2t motorjev?

prvo mors vedet kaj bi rad sam mel.....ce bi rad se hitrej vozo si kup 2t motor,sam mors pa od 2t motorja pricakovat zelo veliko stroskov,sploh ce kaj crkne....od 2t ss motorjev mas izbiro mito,rs ter nsr,drugi so pa ze precej stari pa mas lahk se vec stroskov ter tezje prodas,.....

....ce bi pa rad se vozo kdaj kol pa da neb rad mel stroskov velikih potem si kup 4t motor,res da od njega lahko pricakujes max 120km/h ter to da ne bos pri 90 vec mogo prehitet avta ce ne bos mel dosti placa....

Drugac pa ko kupujes mors bit pozoren na vse,...tisto kaj eni pisejo na avtoneti da ma pred nevem kolko km narejeno generalno je en vlki .... pa kje je se kdo vido 99 letnik al pa celo starejsi motor z 12 al pa 17k km pa preventivno menjan bat....

....jaz mam 2003 letnik rsko pa ma 18k km pa pred 1200km generalno pa stroskov sem vse skup mel brez gum,olja,bencina preko 300.000 SIT,...je pa res da je zdaj motor 1A....

Tak da ce nimas vsaj 100k na strani v slucaju da ti motor crkne si rajsi kup 4t.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp to je res 2t žere ko svina če pa kej crkne je pa tk... :cry:

je pa fora taka kar se izkušenj tiče

odvisn od človeka eni bol počas začnejo js sm ga gonu koker je šlo

si ne morm pomagat js vem za sebe da bi letu če bi mi šov več ko 100 tedi

lohk pa da ti nimaš tkih problemov

največja izkušnja je pa da znaš ornk bremzat pa se hitr ustavit pa reagirat na situacijo

ostalo pa je za užitek a ne polaganje itd... :OK: :OK:

se pa pospeškov pa hitrosti navadiš v tednu 2

ko sm jo js ofnu sm mislu waw ka to leti zdej se mi zdi da negre nikamor več sam dobr se da pelat ko

ma dost brzine za prehitevat pa to

štirtaktn pa se po moje edino kak čoper splača kej je stil vožnje umirjen met cestaka 4t pa 125 seveda

je tak ko bi dal od štirke mašino v r1

če mal pretiravam

brezveze ne potegne iz ovinka nimaš prave brzine v ovinek ne morš prehitevat razn izjem(ravnine...)

maš pa tak motor on rieju rs2 .)

kirga je pa res isti kurac model mislim

srečno pa upam da neboš letu u prvu kandelaber :P

LP rs fan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!