Skoči na vsebino

kje kupit rabljene motorje


Tabo

Priporočene objave

jp to je res 2t žere ko svina če pa kej crkne je pa tk... :cry:

je pa fora taka kar se izkušenj tiče

odvisn od človeka eni bol počas začnejo js sm ga gonu koker je šlo

si ne morm pomagat js vem za sebe da bi letu če bi mi šov več ko 100 tedi

lohk pa da ti nimaš tkih problemov

......

štirtaktn pa se po moje edino kak čoper splača kej je stil vožnje umirjen met cestaka 4t pa 125 seveda

je tak ko bi dal od štirke mašino v r1

če mal pretiravam

brezveze ne potegne iz ovinka nimaš prave brzine v ovinek ne morš prehitevat razn izjem(ravnine...)

maš pa tak motor on rieju rs2 .)

kirga je pa res isti kurac model mislim

srečno pa upam da neboš letu u prvu kandelaber :P

LP rs fan

Sej zato ti je pa bil tist krozni tok pa robnik oz plocnik malo napoti zadnc :D brez zamere si mel sreco.....

drugac se pa men zdi 4t motor cist kul za zacetek,sicer ne cbr ker nikak ne zgleda :P drugac pa ce ne mislis it pol na 600 cestaka z 120 konji je cist kul.....

pri izbiri je pa tud veliko odvisno od financ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js na tvojmu mestu raj sparam mal dalj časa, d si pol kupim 2t, zato ker mors vedet, da 4t prodajajo brez blokad in letijo okoli 130, česar se pa naveličaš v krajšmu cajtu, kot eni menajo gate. no to kar sem hotu povedat je, da če hočeš 4t da leti več moreš menjati dele, medtem ko pri 2t sam popravljaš in ven mečeš blokade.

če sm kj narobe puvedu me prosim poprawte

lp klemn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... a je to ql, če kupm js motor za 400k, ker mi trenutn ne znese več našparat(izpit, sam financiram)

men se zdi, d je to glih ena prava cena, ker ce tko pogredas, pri 18ih 125 adijo, pa 600 v garažo (če bo dnar)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar sanjej o 600, če si zdej revež boš kot študent še večji.

400 za motor, vse lepo in prav, sam računej pol še za 100k+ opreme če nimaš nč (in ko fukneš ti ni žal nobenga tolarja, ki ga zapraviš za opremo. Pa ponavadi je treba še gume menat, pa kaki servis, ja jeba, tankat je treba tud, pa tablico je tud fajn met.

Tko, da računej ene 600k, če se hočeš vozit :)

Sej ne da te kej hecam, sam dejansko se moraš pripravit da je to kar lep finančni zalogaj, kar se malokdo zaveda na začetku (tud jst se nisem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!