Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

kaj ne moreš več nič nardit??? :? Saj pa nekak bi se moglo dat mamo omehčat :angry2: škoda je ne..če si se že tak trudo :blink: ..zaj se še trudi pa mamo prepričaj...mi smo s tabo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ne moreš več nič nardit??? :? Saj pa nekak bi se moglo dat mamo omehčat :angry2: škoda je ne..če si se že tak trudo :blink: ..zaj se še trudi pa mamo prepričaj...mi smo s tabo :OK:

Ja, je problem... ja... Nikol ni ukapirala motorje...kot večina mam... :) No, neki dnara že mam našparanga, vendar je ona glavna, ker nism še polnoletn :( Ja, sprva je bla za to, ko sm ji pa začel mal omenit, kwa potrebujem, kolk dnara rabm za začetek je pa kr zmajala z glavo, smo se potem umirjeno pogovoril in vse prikazal in razložl, sam ji ne gre u glavo :( Ampak jo bom poskušal omehčati, če ne bo šla Gapijeva varijanta (motor za 500 čukov) bom pa verjetn mogu počakat na konc sezone in če bo kdo šou vn in prodaju motor za pod 400 čukov magari je sfukan se bom probu zment, da ga kupmo... Če ne pa sezona 2008... takrat bom sigurn notr, sam fora ka je to že ena sezona naokol in buhve, če bom takrat še zainteresiran za skuterje, al bom raje kupu kj močnejšga... :S Bomo vidl... žal, meni je žal, vam je žal, jst bi z veseljem...hudiča, klinc je to, ko si do 18ega leta pod drugo streho :) No, so izjeme, k majo srečo da jih kapirajo, jst je nimam :cry: :cry: :cry:

Drgač pa vsem srečno sezono 2006 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si res zainteresiran se spravi delat med vikendi ipd...nemoreš pričakovat da boš ti lepo razbijal skuterje in trošil material oni pa ti bodo samo dnar metali...če maš veselje se poskrbi zanj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si res zainteresiran se spravi delat med vikendi ipd...nemoreš pričakovat da boš ti lepo razbijal skuterje in trošil material oni pa ti bodo samo dnar metali...če maš veselje se poskrbi zanj...

Kolega, ne pametiraj prehitro, ko ne poznaš situacije, velja? :angry:

Jst to vse vem in sploh ni takšno stanje, kot si ga navedu zgoraj, tko da ne želim sedaj še tebe tukaj gledat s takšnimi bednimi nasveti....resno....Takšne nasvete lahko zase obdržiš, to bi vsaka pametna buča znala povedat, se ti ne zdi?

Do nadaljnega pa užiwi... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jezn si vidim :cry: samo ni vse tak črno kot zgleda! Najbolše bo da mamo tak malo ignoriraš..da je ne jemlješ čist resno! Gnjavi jo..vsak dan ji malo omeni diraknje..pa pol poleti ji reči da greš delat da bi rad čivče zaslužo za dirkanje pa tak..pa bo stara sčasoma vidla da si zelo resn pa zainteresiran glede tega pa more da popusti! Če pa že sluučajno nebo..pa boš mel dnar našparan pa si sestavi en high end skuter pa se naganjaj z njim po LJ pa si nabijaj adrenalin :OK:

kak smo mi trije off topic :eek:

Popravljeno . Popravil ticmantl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se zaj neke tu na mene vredi?nisma midva krave skup pasla...

kolko vidim je tvoj glaven razlog da neboš tekmoval to,da mati noče dat denarja za dirke oz. je proti ker mora ona financirat...mogoče bo mnenje spremenila ko bo vidla da ti res veliko pomeni, ker boš delal za to in se trudil...tak da ti malo premisli prej kot kaj rečeš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@blindek... tudi ti bi lahko marsikaj premislil, preden vn zineš, velja? :)

@ticmantl... drgač sm iz Brežic :D

@dj_runner... Aja, pa res :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele mal gledam po malossijevem katalogu, pa ne najdem navadnga gus kita za vodnga speedfighta. a je to možno d jih sploh ni?

pol moram pa alu nabavt pa gred, mah klinac bo pa high end če že mora bit :D LOL :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malossi gusa ni za sf lc! Dobi se polini gus..kar je isto

Aja? Ufffff...glede Malossija nism vedu, drgač pa vseeno priporočam Polini Evolution II...alu kit in 22 konjev, vrti se na 13 400 obratih...MAKINA

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ki ga tudi ni za peugeota :BUA: Pa če bi že bil..nebi dolgo delalo :P Jaz sem mel replico gor pa so mi po petih dneh že šraufi leteli iz bloka ven..toliko o peugeot kvaliteti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, to je pa tut res... en razlog več zakaj si nism peugeota kupu... :) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, bo pa polini navadn. :OK:

sam tele high end predelave. a to kupš kar vse u kompletu in dobiš mal cenejš, stane pa baje okoli 250k. in kva je sploh zravn; cilinder, forgazer, gred, kuplenga, prenosi, filter.

a je to to, alje kj drugač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, bo pa polini navadn. :OK:

sam tele high end predelave. a to kupš kar vse u kompletu in dobiš mal cenejš, stane pa baje okoli 250k. in kva je sploh zravn; cilinder, forgazer, gred, kuplenga, prenosi, filter.

a je to to, alje kj drugač?

hm po pravici povedano še nikjer nisem zasledil tega..samo baje da se da dobit! Pomoje je ceneje če kupiš vsak del posebej,ker itak ne rabiš met vse dele polini če kupiš polini celinder! Lahko kupiš polini evo celinder, stage6 hpc gred, yasuni c21 izpuh itd..pa te ziher pride ceneje kot pa če maš čist vse polini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta slika mi je tko všeč, da bi jo kr strgu iz kataloga...NJAM... :D

post-7997-1146842244_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm po pravici povedano še nikjer nisem zasledil tega..samo baje da se da dobit! Pomoje je ceneje če kupiš vsak del posebej,ker itak ne rabiš met vse dele polini če kupiš polini celinder! Lahko kupiš polini evo celinder, stage6 hpc gred, yasuni c21 izpuh itd..pa te ziher pride ceneje kot pa če maš čist vse polini

a da bi blo cenejš? sj nisem mislu konkretno na polini, so tut drugi cenejši al ne. npr;stage6 sam vseeno bi mi blo bol logičn, da če kupš v kompletu mje cenejš. če kdo ve točne podatke pa kva je vse not bi lahko tole mal računal. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, najbolš da greš na scooterkit.com in tm izračunaš vse cene ampak to morš vedt, da je to najdražja varjanta, računi, da boš dobil sigurno vse skup ene 10-20% ceneje če naročiš preko nemčije... scooter-attack.com

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a njim isto pošlem email sam natipkam u nemščini pa dam jim moj naslov. al ne? aja, kako je pa s poštnino iz druge države?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, nism šur, mislm, da morš njim plačat s kreditno al pa ti pošljejo številko računa na email in ko plačaš oz. ko oni dobijo plačilo ti pošljej artikle, naročiš pa preko spletne strani, morš si ustvart svoj račun... to je na izi, ja, je zastonj :)

ne smeš pozabit, da smo v EU in kokr jst vem je poštnina ne prevelika...sigurno pod 10 čukov, carine pa sploh ni! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap..tak je

mi smo zaj naročili 2 izpuha iz nizozemske! Prek strani naročiš..oni ti pošlejo podatke od firme in potem greš na banko ter jim nakažeš kolko pač roba stane in potem ko dobijo oni dnar ti pošlejo! Poštnina je bla 5k za oba izpuha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sama ni tole precej tvegano. najprej jim moraš keš nakazat, šele potem ti to pošlejo. sj to je res dobr za njih, kva pa za nas? kva pa če ti ne pošlejo? a pol nj jim pa listek o plačilu pošlem?

sj poštnina tuning delov se pa obračunava lahko tut pa pošti slovenije-tujina. al majo v drugih državah to drugač urejen kot pr nas. npr; da bi kit naroču(je kar težak)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ta poštnina še nekak drugače računa..dvomim da po teži! Ja to glede tveganosti se ne skrbim preveč saj imam uradno potrdilo da sem zadevo plačal in tudi trgovina je uradna tak da ni ničl na črno!..če pa recimo na kakem NL forumu kupuiš kaki rablen del od nekoga ki ga sploh ne poznaš pa je tvegano ja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!