Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

če je oni Team 19 je predelan, samo stane pa okoli 130EUR in za taki denar jaz dobim 2 PWK-a 28 pa še mi ostane za Vl13

ampak PWK 28 ni 19 mm... :)

Ljudje, normalno da je 130 EUR, ampak če pogledaš tko to sploh še ni drago, ker je dirkanje s skuterji vse skup zelo drago, odvisno kolk drago si sam narediš, če pa dobiš sponzorje pa tolk bolš..sorry za :topic::)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oke gut. mah hocm met skutr s dobrim performanceom za zajebancijo mal :P sj kes bo ze.. bomo pac bol delal ;)

btw na kolko km se menja bat na cilindru pr racing kitih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw na kolko km se menja bat na cilindru pr racing kitih?

odvisno kolk ga goniš...lohk nardiš z njim 10 000 km če se peleš počas, če ga pa teraš maš pa za 4 treninge pa 3 dirke pa je hin... povprečno ti bi jst reku da na ene 5 000 km :D mogoče še manj :(

EDIT: mislim bolj obročke :)

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi okol mhr-a. jaz sn zaj glih dobo to cudo pa me zanima ce bo delalo na evo(polini) auspuhu pa na mhr 19ki frgazeru cist vreji. mam menjan celi variatorski del in kuplungo pa prenose. lahko to kdo kaj bol natancno pove. aja pa res...kak dugo to drzi ce se vozis okol 90 neki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pasala Control unit MALOSSI for 70cc Malossi DiTech cylinder kit in Cylinder kit 70 cm³ Polini Aprilia SR DiTech skupaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pasala Control unit MALOSSI for 70cc Malossi DiTech cylinder kit in Cylinder kit 70 cm³ Polini Aprilia SR DiTech skupaj ?

Dj ti to bol po domače praši drugič! Ti misliš raje, če bi pasal CDI, ki ga dobiš zraven Malossi 70 (za DiTecha) na cilinder kit od Polinija 70 (za DiTecha)?

No, po nemških forumih je blo velik govora, da Polini da več moči DiTechu kot pa Malossi, samo da Polini nima čipa oz. elektroniko zravn. To je delno res! Drugače pa mislim, da ne bi smel bit problema met Malossi elektroniko na Polini kit... samo nwem kolk se ti to splača, bolj se ti splača kupt Malossi Digitronic Kit, pa kupš fergazer pa en Alu kit, pa imaš makino... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pasala Control unit MALOSSI for 70cc Malossi DiTech cylinder kit in Cylinder kit 70 cm³ Polini Aprilia SR DiTech skupaj ?

ej mam jaz drgač tudi malosi cilinder za prodat, ampak ma mal pretočni kanal pobrušen, pa bat bi ti mogu drug kupt, k ga nimam

za 20k ti dam komplet cilinder in čip če hočš k itq nimam več diteha pa se ga samo ogibam v garaži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 20k ti dam komplet cilinder in čip če hočš k itq nimam več diteha pa se ga samo ogibam v garaži

za kolk daš samo cilinder? :)

Mimgrede k0ci, a si ti prodou DiTecha al si ga spreobrnu v frgazara? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kolk daš samo cilinder? :)

Mimgrede k0ci, a si ti prodou DiTecha al si ga spreobrnu v frgazara? :D

ja samo cilinder bom prodal v primeru da ThePunisher vzame samo čip, in sicer za 10k

ja diteha sem prodal pa kupil sr50 1998 minareli, no v bistvu moj brat, jaz ga nimam kaj rabit :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, a bi ti to men lohk dou na stran, da če bi The Punisher vzeu čip, da me potem cilinder čaka, sj ne bo dolg, ampak ga bi 100posto kupu, da bi ga imel za predelavo... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal offtopic sam vseen, mogoce ve kaksne so primerjave med gredjo Stage6 HPC in Polini Evolution... bi HPC enako zdržala na MHR kitu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez skrbi da bi! Kolega jo ma na mhr-u pa se že 200km vozi :OK:

Popravljeno . Popravil ticmantl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez skrbi da bi! Kolega jo ma na mhr-u pa se že 200km vozi :OK:

stage 6 hpc je dobra gred. jst jo bom mel skupaj s stage 6 racingom.

gred naj bi držala do 16000 obratov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a bi mi zržala original gred na tem setupu?

-S6 sport pro cilinder

-polini for race izpuh

-zaenkat še 12 fergi

-malossi overrange

seveda s tem da bi menjal ležaje (C4)

:? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težka bi bla res težka, kupi RMS racing gred pa si pred težav al pa BGM EVO pa z tem fergijem se jaz nebi špilo ker ti bo cilinder pikno raje daj večjega kako 19ko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj daš še zraven unih 100€ za gred pa maš mir, kot pa da ti potrga..;)

kup raj RMSjko ;)

če gredi ni potrebno menjat je škoda denarja, ker lahko samo zajebeš, 100€ je premalo za pošteno gred... če se menja gred se ne gre pod 30 čukov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh sigurn je stage6, 10€ je cenejši, pa 3hp več ima...no pa če gledamo vzdržljivost :?

me tut mika da bi kupu s6 racing pa me skrbi kak bo delu oz. kok dolgo bo delu, mel bi ga pa za vsak dan tko za v šolo pa mal po mestu :D

sam ne vem k je precej močan da ne bo dolgo zdržu :?

drgač če pa ne bo ta bo pa sport pro sigurn

dejte mal pomagat kdor ma kake izkušnje, k se ne upam lih zdej neki hude kite ubavlat k mi je pred enim tednom malosi sport ribnu (sponko za sornik vtrgalo in so po cilindru vsaj 1mm risi, bat je pa še hujši)

moj setup mate napisan že zgoraj, dodal bi pa še s6 hpc gred pa 19 fergi in sesalni sistem od s6

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tko ti povem tale s6 racing je mislim da najmoćnejši mid-race kit kar obstaja. ;)

jz ga glih za usakdanjo uporabo nebi priporočal ;)

raj kup due + 2004 ima okol 15hp in to je GUS - SPORT kit, (Ni iz aluminija) in je zelo dobr, pa tut če ribne se ga da pobrust. je pa res da ma ceno 195€pr meni :D

ej arow, nimaš pojma od pojma, bod raj tih. ;) zmer bol ugotavljam da si glup-

če smo RMS ki stane 80€ (pri men) smo fural na MHR celindru, tko da to nima veze. je ful dobra gred sploh za midrace in rahli high edn.

je pa res da raj daš usaj tm ene 160€ pa maš pol gred ok,samo to je pač socialna gred ki je enakovredna kot malosi ter ostale;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rms je dobra gred samo na mhr-u jaz nebi reskiral! Due+ je zelo vzdržliv in močan MIDRACE kit...zaj če ti polini misliš da je vsak gus sport celinder... :cry: bogi <_< no vglavnem..@koci: stage6 racing lahko maš brez problema za vsakdanjo rabo če ga boš po pameti nastavo!! squish nastavi nekje na 0,6-0,7mm tak bo ti bat dlje zdržal pa celinder nebo mel tiste maximalne moči in nebo se preveč grel! Po pameti nameči malo bol težje valčke in federce pa recimo 19tko fergazer pa kak 4race izpuh...Tak boš mel ta celinder nekje na nivoju manston replice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kak je...res da na papiru piše da zdrži 16,000 rpm,jaz sem jo mel na mhr replici pa poznam enih par ko jih majo na stage6 sport pro! Due+ je že kar močan midrace celinder..če skutera lepo nastaviš ma neko moč z tem celindrom! Jaz na tvojem mestu nebi reskiral, bi dal raje kako stage6 hpc al pa hebo racing gred..bi bil bol brez skrbi! Gred je le gred..če jo vtrga je vlko sranje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja bom res kar s6 hpc gred nabavu pa TP due+ (se je fotr ponudu kot sponzor :OK: :OK: )

pa hvala vsem k ste si vzel čas in se potrudl d ste men to razložil :worship:

tak bo moj setup čez par tednov:

TP due+ cilinder

polini for race izpuh

S6 HPC gred

SKF C4 lagerji

fergl bo še kašn mesec 12 z seveda večjimi dizami

malossi overrange (že mam notr :D )

scooterattack sklopka in zvonec (tut že mam)

računam na okol 10HP z tem ferglom, ko bo not 19 na kakih 13HP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!