Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

gred, vario bi blo fajn, kuplungo, galvno fedro, jermen, prenose ne bi blo švoh, ležaje, filter, pa večjo sesalno loputo daš pa si zmagu...upam da nism kj pozabu... ;)

pa po možnosti kasnej še Malossi K15 cinšpulo pa nov vžig... ;)

a to pol gred pa vario. pa.... kupm od polinija ane?

aja...sm mislu da ga že ima :P

priporočam Stage 6 R1400 :OK:

jest mam zdej zx-a gor. a bom mogu zamenat al bo uredi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo kle iz dolenskega k bi mi ta znou not umonterat k bom nabavu?? :?

ja, jst sm ampak mam že tolk problemov s svojim, da nwem če bom še tvojga razstavlu... em...

Harko ti je dobr povedu in ne bom dodaju, sam dodau bi, kup si R1400 izpuh... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo!Kupil sem aprilo rs50, z vsemi blokadami razen športnega auspuha!Motor mi gre 70km/h!Kaj bi mogu vse predelat da dobim večje pospeške,moč,hitrost...?Pa kje bi dobil kit 70ccm?Pa kolk bi me vse to stalo?lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za zdj ti ne morem še povedat, bomo vidl... kolega naroču... če bo ribnu ga bomo pa na 90cc brusli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj boš pa z batom, ga boš iz lesa na stružnici naredu ?

al boš okol oviu izoler trak da bo za 90cc

kolega, bat že imamo... 54,2 ima premera... mende bomo tega zrinli notr...

...drugič se pa ne oglasi preveč, ker se lohk zgodi, da se ti kj vrne... trojno... :grim :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega, bat že imamo... 54,2 ima premera... mende bomo tega zrinli notr...

...drugič se pa ne oglasi preveč, ker se lohk zgodi, da se ti kj vrne... trojno... :grim :BUA:

to nebo šlo, jas sem mel tp zbrušen na 52 pa so ble že skoraj pretanke stene pa še ono dihtungo pri glavi mi je nonstop trgalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se kdo kej pozna na polini kite. jst bi ga dal na rs zdej pa ne wem ko pravjo da rad zariba , sam noben pa ne zna powedat zaka ribne .

rečmo jst sm dal oljno pumpo prav zarad tega vn da je manjša možnost da crkne

kak morš z polinijem ravnat da ne ribne po prvih kilometriih :?

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma reči totim da so teleta, rbine samo če nimaš dobrega olja pa če ga teraš nonstop torej mrzlega itd...

da ne ribne moreš devat sintetično olje, pa vedno ga zagret predn se pelješ pa prva 2-3km ne puni gas stiskat pa nebo nič ribno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kr je mal bedno ko jih ful pravi da je polini ku**c nektiri pa pravjo da je vredu. zdej bi pa človk rad to kupu pa je u dilemi <_<

TTS je vredu olje al pa motul 600 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gred ne rabiš, pa ne rabiš motul 600 tankat pa niti tts motul scoot power je čist dovolj. Pri gusih je tak vseeno kaj kupiš ker vsi držijo, pač eni so privrženci malossi drugi polini jaz sem za malossi pa ti povem da polini gus ni slab kit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!