Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

jst mam eno uprasanje men je tko prvic zmetal 1 batn odbrock vn u izpusn kanal pa elektriko zjebal pol zamenam elektriko pa nov bat dam k celindr je biu k nov!!!!!!NOBENE RAZE NIKJER!!pa sm zbrusu izpusn kanal pa sm ga mau prebrusu pa dam nazaj zavarit pa nardi lepo pa pa namazem bt pa celindr z oljm pa lepo tebe brez kakrsnga kol problema pa se zapelem ene 2 kroga pa ga segrejem pa use kul pa mau prsponam pa dam fotru pa nardi on en krog pa use crkne spet isto????a ma kdo ksno udejo zdej nism se sploh razdru k bom nasedn tedn k grem u italijo po stvari :D no ideje kaj je narobe

svecko dej NGK pa ksne valcke pa frgazar pomoje 17.5 to mas tm en srauf za stant gas pa za zrk pa sam poslusi motor kako se mu zvisujejo odrati ni taka umetnost cene pa pol k se bo motor glih to da se pele zapel do ksnga frenda k zna neki pa la do ksnga iz kle okol k ma kej pojma :OK:

a pol noben ne zna odgovorit??? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je smešno <_< ? Nismo vsi lih vsevedi .) Pa pol sn se spomno pa popravo tisto o fergiji :slap: ...auspuh pa mi je res predrag :BUA:

pa ne morš dat izpuha za 50cc na high end 70 :lol1:

izpuhi za ta kit imajo svojo ceno....glej od 200€ naprej, če pa misliš dat gor izpuh za 130€ pa ne pričakuj tistih deklariranih 17hp, ampak okoli 10 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje, pozimi dajem gor 2fast-a, pa se vidimo na meetingu spomladi...

Predelava:

2fast4race 80cc cilinder

2fast4race Gred 44mm

Hebo sesalni adapter

Keihin Uplinjač PWK 28

Stage6 Filter 28mm

Lamelni sistem MHR

Malossi Ležaji

Italkit Vžig

Stage6 Kuplunga 107mm

Stage6 Pokrov Kuplunge

Malossi Multivar 2000 Variomat

Glede zadnjih 3 stvari bolj premišljujem, raje bi vzeu Overrange.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne morš dat izpuha za 50cc na high end 70 :lol1:

izpuhi za ta kit imajo svojo ceno....glej od 200€ naprej, če pa misliš dat gor izpuh za 130€ pa ne pričakuj tistih deklariranih 17hp, ampak okoli 10 :grim

No, hvala da mi je vsaj en povedo zakaj ni tisti izpuh v redu...ker jaz nisn vedo da je tisto za 50cc :blush: Bom že preživel totih 16k več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje, pozimi dajem gor 2fast-a, pa se vidimo na meetingu spomladi...

Predelava:

2fast4race 80cc cilinder

2fast4race Gred 44mm

Hebo sesalni adapter

Keihin Uplinjač PWK 28

Stage6 Filter 28mm

Lamelni sistem MHR

Malossi Ležaji

Italkit Vžig

Stage6 Kuplunga 107mm

Stage6 Pokrov Kuplunge

Malossi Multivar 2000 Variomat

Glede zadnjih 3 stvari bolj premišljujem, raje bi vzeu Overrange.

v overrange dobiš komplet vario, vetrnico, jermen, jermenici, povratno fedro, 3,5g in 3,8g valjčke (minarelli) pa neko mast za jermenici namazat..................tko da kuplengo pa zvon boš moral posebej kupt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa gre 80 kit hitrej k 70?

enake 2 gileri sam da ima ena MHR+nitro druga pa 2fast ga je 2fast (78cc) stegnu za 0.9 sekunde v dragu... potem veš kako se pozna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v overrange dobiš komplet vario, vetrnico, jermen, jermenici, povratno fedro, 3,5g in 3,8g valjčke (minarelli) pa neko mast za jermenici namazat..................tko da kuplengo pa zvon boš moral posebej kupt

jst nimam minarelli bloka...

al mogoče paše na piaggio?

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navadn omejevalnik obratov ti na kok obratov ne daje vec iskre k jst sm meu navadkga pa navadno cinkspulo pa sm oboje skuru nimam pojma kako mau prevec sm ga teru pomoje pa sm zdej zamenu z enim k kao ne omejuje obratov da pusti da se zvrti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlog da bom kupil nov vžig je tudi ta, ker se piaggiotom vžig (torej original pri meni) rad razleti pri obratih na 12 000 na minuto... kar bo pri takšni predelavi šlo krepko preko... verjetno bom vzel tisti vžig, mogoče Malossi, zdj je odvisno od financ... ;)

Ja, auspuh sm pozabu napisat :)

Razmišlu sm o S6 R1400... kwa pravte? Ali pa Yasuni C20... :OK:

Mimogrede, spomladi prodajam naslednje zadevce:

TNT Helix filter

LeoVince ZX Chrome za piaggio

Malossi Kit 70 Sport za PureJeta

Celotno elektroniko od PureJeta

Če kdo rabi lahko prodam še kakšen del, ker ne potrebujem... PM... ;)

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam eno vprasanje :OK:

zanima me keri kiti od malosija, polinija, top performance ,dr, hebo..itd ker od teh kito je najbolsi pa da ma tm okol 15 kojnov??kok stane pa ksne izkusne z njimi???To bi zdele res rabu to informacijo!!! ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če rabš gusa pol TP due+ ali pa polini corsa, če hočeš pa alu pol je najbol stage6 racing (17hp)

da te mal popravim.. stage6 racing ima 15 konjev... preverjeno... tudi v papirjih tako piše ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Imam en problem, :BUA: dobil sem kit 70ccm in ga poskušal vgraditi na skuter,

pa sm naletel na en problemček, motor ima originalno blajerco 10 sorno kit pa je

narejen za 12 sorno zato zaradi ležaja od blajerce ne morem gor dt bata. Zdej me

pa zanima :hmm: ali obstaja ležaj za blajerco z notranjo mero za 12 sorno "pušo"

k bi pasou na 10 sorno blajerco, zato d mi ni treba kupit nove blajerce :eek: !

Prosim za odgovore :D

Ajde!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri kit pa imaš? Lahko zamenjaš bat ampak pazi da je dimenzija ista!!!

Povrtavanje ti pa ne priporočam.

Popravljeno . Popravil Mopedist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj!

Imam kit Stage6 racing aluminij. Edin ene stvari ne razumem k ta kit je prov za ta skuter narjen

pol bi mogu pasat, edin ce mors blajerco zamena!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je pa bol polini al Due +??? ker ma bolse prformanse?

Corsa polini pa Due+ se med gusi nekako lovita... ;) Vseeno priporočam Corso...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!