Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

Hoj!

Imam kit Stage6 racing aluminij. Edin ene stvari ne razumem k ta kit je prov za ta skuter narjen

pol bi mogu pasat, edin ce mors blajerco zamena!

itak da mors gred menat za racing, to je ze konkretn midrace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

corso in due + mata oba 14 kojn??? kok je pa koncna ce bi dou to not?

Na Minarelli je dosti bolši Due+ :) . Corsa ima okrog 12hp, Due+ pa 16, neki tam. Due+ je najmočnejši gusnat cilinder za Minarelli, na Piaggio pa je druga pesem :whistle: :) . Priporočam ti Due+ :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekipa zdravo,

no takole, jaz sem si omislil alu KIT 70CC MALOSSI MHR REP. in ga v trstu tudi nabavil ter z kolegom, ki je mehanik, vgradil na svojega Peugeot Speedfight H20 (ta star model). Vglavnem, mislim da sva vse fajn zmontirala in zadevco sem peljal ter lepo gre, edina stvar, ki me skrbi se kar hitro segreje, kar do rdečga :cry: . Ko se pa vstavim v ler laufu se zniža temperatura na normalo. Zdej, edino pametno kar se spomnim, da sva slabo odzračila vodno hlajenje in se stvar sploh ne hladi? Drugo, manj verjetno, da pač z ta original temp. sondo, da je normalno da temperatura gre v višave, ne vem... Daj, če kdo ima kakšne podobne izkušnje, naj prosim kaj pametnega pove :hmm: . thnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ENMu mOJMU FRENDU SE JE TUT TO FULL DVIGVAL SAM JE on mot nalil antifriz al kva je uno za pozim da ne zmrzne pa pol je vodo not naliu pa je blo kul al sta pa tm kej pr vodni crpalki narobe zvezala pa pusca vodo...al pa premejhn hladilnik..tut mozn na zalost .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cilindr lej... na minarelli mašini prevladuje Due+... Kokr je blo že rečeno ima okoli 15-16 konjev. Na Piaggio mašino ti pa priporočam Corso, ker ima 14 hp in ne 12, da ne bo pomote.

anfra... kiler je prešvohen za predelavo, to je to... :D

cilindr:

mimgrede, tm še ni ušteto v tistih 12 konjev pa dj začni mal razmišlat no... ;)

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, zadeva je rešena, očitno je koncentrat antifriza bil prehud :devil: in tekočina se ni nikamor premikala. Sem zadevo razredčil in zdele je temperatura podobna kot pred vgradnjo kita. Zdele še mal počakam na Malossijev karburator pa sporočam, če bo to kaj dodatno dvignilo temperaturo :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cilindr lej... na minarelli mašini prevladuje Due+... Kokr je blo že rečeno ima okoli 15-16 konjev. Na Piaggio mašino ti pa priporočam Corso, ker ima 14 hp in ne 12, da ne bo pomote.

anfra... kiler je prešvohen za predelavo, to je to... :D

cilindr:

mimgrede, tm še ni ušteto v tistih 12 konjev pa dj začni mal razmišlat no... ;)

le zakaj sn jas mel na dueku samo 1 hladilnik pac orginal pa se ni grel hudo? .. na minarelli ma duek 14-17 konjev, na piaggio se bol splaca mhr replica :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo red arrow kle mas k so rekla da ma DUe+16 kojn :blush:

vseeno DUE+ nima 16 konjev na minarelli ampak 14... tovarniško ima 14, če ga pa spedenaš potem pa lohk več... če spedenaš corso pa tut več... ;)

pa še neki... mhr replica je alu cilinder... meni podobnim neuporaben... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ama nemoj da ima due+ samo 14 :) :)

lahko jih ima tudi 8- 10hp če boš mel vse org...oz. odvisno je kak boš mel ostali setup .) z due+ maš komot lahko tudi 17hp samo daš ga malo predelat...oz če imaš tut ostalo predelavo kot je vario., sklopka, fergazer,avspuh....tut lahko ven dobiš 16 :)

če bi mel org 50 notri bi usakemu priporočal due+ (seveda za minareli mašino) ali pa stage sport pro .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst bi zamenu glavno ...frgazar auspuh mam ze za 70 pol pa pi dou se speed control.....to bi meu kok kojnov pa vem da bi mogu prenose se sam nism direkto Lublanske banke! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseeno DUE+ nima 16 konjev na minarelli ampak 14... tovarniško ima 14, če ga pa spedenaš potem pa lohk več... če spedenaš corso pa tut več... ;)

pa še neki... mhr replica je alu cilinder... meni podobnim neuporaben... :grim

Na Piaggio ima mogoče 14, ker tam ni nevem kaki kit, na Minarelli pa ima okrog 16hp. Glede predelave, pa negre več dosti spravit ven, ker je ta cilinder že v originalu fajn predelan, zato pa ima tudi take zmogljivosti :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Piaggio ima mogoče 14, ker tam ni nevem kaki kit, na Minarelli pa ima okrog 16hp. Glede predelave, pa negre več dosti spravit ven, ker je ta cilinder že v originalu fajn predelan, zato pa ima tudi take zmogljivosti :) .

Lp

no, potem pa pošl mail na scooter-attack in reci naj spremenijo specifikacije... tm piše 12 konjev piaggio in 14 minarelli... zdj je tut odvisn kje meriš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej men neki ni zdej jasn....sam glede polini corse...kok ma zdej to kojnov z enim recmo solidnim stupom ...kok jih ma tovarnisko ..eni praujo 13 ene 11-12...nekje sm tut zaslediu 14... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!