Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

všeč mi je ker si lepo ralno napisal HP-je ..večina bi napisala ziher 20hp :P Em edino to še..z fergijom se ne igraj preveč! Kolega ni mel naštelane 21tke na due+ pa mu je bat stopilo po 100km! Saj boš vido..če skuter res nebo lepo šol pa bo ful zajebaval..hitro daj večji fergazer..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kle neb jz nobenmu dal niti sporta u roke k neznate niti naštelat kak treba, zato vam use crkuje :D :D

aja ticmantl = ALEX pozdravljen na tem forumu, naš je bolši ane :D :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polini EVO me prav zanima koliko pa res ti veš?

drugače pa ko piše nekje na kitu da ima npr 12hp, to ne pomeni da boste tudi vi toliko imeli, ker je odvisno tudi od drugih stvari koliko realnih konjičkov boste nakoncu imeli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ti piše naprimer 10-13 se prav lohka tut 14 dosežeš če imaš predelan celinder + OSTALE primerne dele (fergazer,prenosi,vario,....pa to da nenaštevam) .)

če boš mel pa sam kit pa kak avspuh bol slab pa tut unih 10 boš teško dosegu :)

blindek vem dost in sm sam naštelal svoj motor z high endom + Seletra .)

arrow ta ti jz nebom tole frekvenco nekam zabil :angry: .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in..ti zaj misliš da boš dal na evota gor selletro pa 24tko fergl pa izpuh za 300€ pa overnage in bo skuter mel 25hp :? kdo bo pa štelal :hmm: nastavitve fergazera se ob taki predelavi porušijo že takrat ko se sonce skrije za oblake!! Aja samo ti si itak taki hardcore tuner pa že to vse veš! Daj gor na foruim kaki filmček od skutera da vidim kak si ti to naštelal..do takrat pa nehaj gobcat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polini EVO nisem rekel da neveš, vendar tukaj tudi vsi nismo nori...

z cilindrov se še marsikdaj da marsikaj ven izstisnit...samo malo se treba potrudit in kaj sam naredit

problem je da večina samo drugim vozi da jim šrajfajo, sami pa nimajo pojma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jojoj alex kere maš :OK: :OK: :OK:

am prvič ni fergi 24 ampak mal več .)

drugič štelal sem sam in vem da se fergazer ob 10°C že drugače obnaša, tko da mam jz ta skutr sam tko za kak meeting al pa tko da grem z frendom mal po cest dirkat .)

tretič: jz ti nism kriv da ti niti MHR-a neznaš naštelat :D :D am tko da kot sm reku BOLI ME KURAC če verjameš al ne, jz mam 100% high end naštelan u nulo .) .)

blindek, jz sm reku to za večino, so izjeme kot si ti, dj runner, roba, ...pa te k mamo oz. smo mel high ende, sam večina kle nima pojma kaj je to sploh seletra :) :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in tistim ki nimajo pojma kaj je sploh selletra je treba pomagat če kaj vprašajo ne pa da si tu ko drugi massimo tadeschi :angry: in če že misliš spremlat moj projekt ga spremljal konketno...štelanje motora sploh nima dobene veze z temi problemi kaj jih mam jaz :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahaha :kva2: :kva2: zdej sm gledu in ti kao majstor dej dej,....tvojo temo negledam ker je itaq nezanimiva .) vem prej sm pa gledu in kao nabijaš ga in ful neki dobr naštiman, ccCcccCC :)

ok nima to veze z to temo sam smetiš kle :angry:

nazaj na temo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf dečko slabo ti gledaš...nevem od kdaj je moj naštiman :? no vglavnem..jaz odstopam..polini sport zmagal si..najjači slo tuner,jaz se nebom delal pametnega ker tak kot si reko ne znam niti mhr-a vred spravit! Bomo že nekak pa itak zaj gusa kopujem..jaz sem končal z tuningom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem ja ker neznaš naštelat mhra a da negovorim teama :naughty: :slap:

sej najbolš ti bom gus, boš najmanj mel dela :) sam da si šu delat piag. blok zarad mhr in zdej greš nazaj na gus....svašta,...ti že veš kaj delaš

aja preber dobr kaj sm napisu da je kao tvoj motor naštelan :? :?

lp

Popravljeno . Popravil polini EVO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam ogromno razlogov zakaj piaggio in zakaj NE peugeot! Vidim da veliko veš..mam kolegico v LJ pa bi lahko se gdaj dobli na kaki pijači pa razglablali o skuter tuningu..ne pa da BV nabijama poste tu v tej temi..lahko pa me tudi dodaš na msn pa ti vse razložim podrobno kaj me na skuteru zajebava,zakaj sem dal piaggio blok gor,zakaj bom dal gusa0 gor itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhr-a da nstavim za silo..da okusim tisto približno moč. Pol pa dam gor gusa pa bom mel skutera za vsakadnajo uporabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polini, kaj ko bi midva zrihtala en tak 1 na 1 meeting...da se mal pobližje spoznava, haa? ker mi gre tvoj karakter že počas na k**** oz. na jetra, take bi se blo treba znebit. če bi bla slovenija polna takih gnojev kot si ti, potem bi še vedno vsi vozili pony expresse po makadamski cesti...

tko da prosim te pri komerkoli že, da nehaš tle smetit, ker si tečen kot muha brez glave, sploh ne veš, kak se ti ludje na drugi strani monitorja smejimo... kake bluziš... moja enoletna nečakinja več ve o tunanju skuterja, kot pa ti... :lol1: :lol: :lol1: :lol1: :blink: :kva2: :kva2: :kva2: :OK: :D :D :D :P :P :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ok, sam če bi se res fural (mogoče si se že -nevem) lepo naštelanim high endom bi se premislu :)

ok nimba veze :) velik sreče pri mhr in gusu.

aja kater gus pa misliš kupt?

arrow take off topice piš na PM bzv smetiš kle, že tolk časa si kle gor a tega neveš še :blink: :blink:

savša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

arrow take off topice piš na PM bzv smetiš kle

ti govoriš meni o smetenju? :angry:

:D :D :D :D poglej se v ogledalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No za tiste številke ko so napisane tovarniško tega pa mi nebomo vidli ker nimamo aparatur (dyno) torej če piše 20hp ga lahko ti celega predelaš pa vse možno spiliš an bloku pa boš še vedno težko dobo 20hp, tak da ne rečt če piše 12-13hp da boš dobo 14 ven z selettro ker letrka tudi ne da poleg tolko na takem švoh kitu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr sm jz pismen na midrace se nepozna tolko, jaz mam na high endu seletro,

sam če ti hočeš iz 13 dobit 15 recimo moraš predelat blok in tut druge stvari .)

sam moraš vedt neki, če ga meriš na dynotu je drugače, tu ni zračnega upora .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!