Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

a lahko kdo napiše kak jest gred zamenam na sf. vam da je treba variomat dol dat. ni mi pa čist jasno tam pr pumpi,ker nisem na skutiču še nikol gredi dol dal. pa kva je treba še razšravfat če jo hočem vn dobit.

ktera gred se vam zdi pa najbolj primerna za kit pa tut cenovno ugodna? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

čak a se ti mal hecaš crom al kaj

d boš gred menu morš dat blok narazen, tam ko maš membrane (koleno) se vidi spoj med enim delom in drugim, tisto mora it narazen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red arrow jaz sem iz ljubljane Trnovo ne dalec od centra ;) :D :D (nedelja-meeting-pridite!!!=))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

čak a se ti mal hecaš crom al kaj

d boš gred menu morš dat blok narazen, tam ko maš membrane (koleno) se vidi spoj med enim delom in drugim, tisto mora it narazen

em, morm priznat, da to pa še jaz vem :D :grim

bi blo pa bolš, če daš kapo od cilindra dol pa skupi z batom vn potegneš...sj je čist izi, sam kompresorsko vlačilko nabavi :D ...

pa da ne bi resno jemal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaj se samo norca delate :BUA: . Če hočeš gred menjat, moreš prvo dat dol celi blok, potem variator, štarter, cilinder, koleno, vodno pumpo, magnet in navitje, torej vse :) . Potem pa moraš bloke dat narazn in imaš gred veni, samo ti ne priporočam da sam menjavaš, ker lahko veliko stvari zasereš, ker moreš bloke gret, da grejo novi lageri lepo not, jih ne smeš na silo notri devat in prav tako potem gred. Moraš delat previdno in moreš vedet kaj delaš. Če pa bi rad sam naredo, pa mej zraven koga ko je to že delal, da ti pomaga in bo dosti lažje.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, od zdele naprej pa zelo aktivno iščem nekoga, ki bi mi to pomagal, in ve kaj dela. sj pravm tam gori cilinder pa to, pa do variomata mi je čist jasno. pol naprej pa sama tema. ajde no, pumpo bi tut dol dal, sam pol pa... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pa ne razumeš ne :?

blok moraš ločit od gištela, na bloku vse dol pošravfat, magnet, navitje, pumpo, vario, pol pa blok gre narazen in šele potem vidš gred

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ja kapiram zdej, hvala. sem najprej mislu jit tole sam delat pa ste me čist :nono: . tak da ja tiste elektrike se bojim. ene parkrat smo na tomosu mal šravfal pa nismo elektrike nkol več nazaj spravl :BUA: . tak da bo že kdo to uštimov pa še mene nauču, ker sem prav željen tega znanja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ludje, povejte mi, kje nj dobim ključ za svečko pri purejetu, ker nikakor ne morem do nje oz. je ne morem odšraufat z navadnimi ključi... imam 3 različne ključe in na vsako paše svečka, samo ne morem je odšraufat, ker ni placa al pa je kluč za nič.. morm si nabavt račko pa dolge navoje, vete kje se dobi? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzami kovinsko cev, jo nasadi na staro svečko.

Vzami kladivo in stolči cev, da dobi obliko matice.

Snami staro svečko.

Zvrtaj v cev luknjo.

Nastavi cev ki si jo pripravil na svečko.

Vtakni šraubenciger v luknjo.

In najbolj pomembno. Zavtri v obratni smeri urinega kazalca in odvij svečko.

Kupi ključ za svečko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bigi, res hvala za pomembne nasvete, vendar preberi zgornji (moj) post, kjer sm napisu, da že imam 3 RAZLIČNE KLJUČE ZA SVEČKO in vsi pašejo na svečko, samo ne odšraufajo jo, ker ni placa za vrtet, saj rabm račko (z upogljivo glavo) in dolgo gedoro (da pride svečka notri), velikosti 16...

V Merkurju bi dobil? Grem pogledat zdj, sam dvomim... :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si dobil?? pomoje bi skoraj moral

Ne, v Merkurju ne prodajajo dolgih "gedor"... ima sicer 16mm gedoro, vendar ne paše svečka notri... ni dovolj prostora potem še za račko.. tko da je Merkur v p****...sm pa vseeno uštimal stvar, sm star ključ za svečko 16mm malo predelu, tko da sm ga razdru, ker je biu sestavljen iz 3 vrtečih delov in naredu plac tko, da lohk zataknem za en prenk ključ, nastavek dam na svečko, ključ vmes in zavrtim...matr sm ključ kr uviju, ker je bla svečka prpopana gor k hudič... No, zdj imam homemade ključ za svečke, ki se prav dobr odnese... sm vsaj 5 čukov pršparu za vlko račko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej neki bi uprašu na skuter kitu sm gledu da ma neke kite ko piše cilinder kit 110cc pa za male pare ka je to to gre na AM6 mašino al kak mal powejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej neki bi uprašu na skuter kitu sm gledu da ma neke kite ko piše cilinder kit 110cc pa za male pare ka je to to gre na AM6 mašino al kak mal powejte

A ni to za Vespe? Vsaj tok se mi zdi...popravte me, če nimam prow... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kter fergazer bi pasal poleg kita MHR 70cc, in MHR rora? 19 se mi zdi mal mal, glede na to ko gledm na kakih fotrumih eni kr s 24 carburatorji. :) so please assist

btw najraj bi vidu da odgovarja na to nekdo k se spozna ;)

Popravljeno . Popravil Maniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kter fergazer bi pasal poleg kita MHR 70cc, in MHR rora? 19 se mi zdi mal mal, glede na to ko gledm na kakih fotrumih eni kr s 24 carburatorji. :) so please assist

btw najraj bi vidu da odgovarja na to nekdo k se spozna ;)

ja jst se lih neki fajn ne spoznam sam bi bil 21 kr dost veš...

če gledaš na to d majo tekmovalni zipi 19 ke na team-ih in grejo kr fajn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

110ccm je za aeroxa 100ccm na MHR-a lepo sede 24ka PWK če pa je predelan kit pa 28ka, čeprav z 21ko bi tudi špilalo samo ne tak ko z 24ko 19 pa je glih tolko da dela

PS zipa majo predelane 19ke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS zipa majo predelane 19ke

ker morajo imet, tko piše v pravilniku za 70cc razred...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19ke morejo met, predelajo jih lahko samo ne sme presečt 19mm

hm pol malossijev MHR 19mm fergazer kit je verjetno predelan? :P

govorim o art. M1611021

Popravljeno . Popravil Maniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je oni Team 19 je predelan, samo stane pa okoli 130EUR in za taki denar jaz dobim 2 PWK-a 28 pa še mi ostane za Vl13

Popravljeno . Popravil dj_runner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!