Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

lih učir sm biu, sam zej se verjetn nebom več kr je premrzl zju3, sm pa js dubu kit+auspuh(tecnigas rs 70+delo+potrošni materjal+svečka za 33k sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful pocen! za tak dnar jest dobim samo kit ... grrr :)

drgač mislim da sm jovidu (runnerco tvojo namreč) ... a si jo mel pred kopirnco postavljeno? tm k je streha k se drgač anj nebi smel parkirat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej se tapru mal usede use skp

Se pa je ze prej en kit ulaufo ce je bil not ......Tak da nic nena sparaj samo zaspanaj ga pa povej kolko gre :) Da vidim kolk gre tebi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No evo, zdej sm si pa tut jest omislu 70 kit :D :D :D :D . končne mam okol 90-95 pa me zanima kva je najbolš da nardim zdej čez zimo, kr se še ni usedu pa še ni ulaufan. kr me mal skrbi da mi bo čez zimo al pa koj spomlad ribnu. a bi pomagal če bi zdej te preostale kilometre u tej sezoni vozu z mal močnejšo mešanco (da bi koj u tank še zlil mal ola) ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah tebi lahko ko maš športni izpuh pa 70ccm ko rečeš da gre 110-115 ko veš da gre čez 100 km/h,jst pa če mam srečni dan ga nateram 107km/h sam kaj ko vem da se komi pelam 85 mogoče par km več/manj ampak

nekatere izjeme pa si domišlja in dela utvare da se pela po števcu 110

pa ma sam vn blokade dane(jst mam še športni filter mejan da me kak moped slučajno ne preglasi :D )

pa sma zadnič enkrat šla z kolegu takole pa sm ga nesu komi komi za eno mišjo pi**o

pol pa on men sj ti kr gre,

on men nalaga da mi gre pol več kot njemu torej čez 110,

jst pa njemu :A BI ŽE ENKRAT PRISTAL NA REALNA TLA!!! :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah tebi lahko ko maš športni izpuh pa 70ccm ko rečeš da gre 110-115 ko veš da gre čez 100 km/h,jst pa če mam srečni dan ga nateram 107km/h sam kaj ko vem da se komi pelam 85 mogoče par km več/manj ampak

nekatere izjeme pa si domišlja in dela utvare da se pela po števcu 110

pa ma sam vn blokade dane(jst mam še športni filter mejan da me kak moped slučajno ne preglasi :D )

pa sma zadnič enkrat šla z kolegu takole pa sm ga nesu komi komi za eno mišjo pi**o

pol pa on men sj ti kr gre,

on men nalaga da mi gre pol več kot njemu torej čez 110,

jst pa njemu :A BI ŽE ENKRAT PRISTAL NA REALNA TLA!!! :angry: :angry:

Vidis vsaj en spet ko prizn pa je na realnih tleh take spostujem :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kero 70-ko pa mas?

Polini Extrem LC. drgač ni nevem kakšna kvaliteta ampak glede na ceno je kr v redu (okol 130 €) drugi so pa dost dragi (čez 200 €)

zdej čakam na dobr vreme da grem sprobat končno, nej bi blo tm med 90 - 95, pospeški so pa ful dobri, kr je prestavn razmerje ostal isti k je že original dost kratek ;) ;) ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, pak kaj je pol s tem airsalom?? Da se razjasnmo mal... kolk ma ks, pa kolk stane? A pol se ga splača kupt?? Sam Qrc k ni gus...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa alu :) Ja tam okol 12-13KM bi mogo dobit z 19mm fergazerom pravim avspuhom pa tak...Jaz predvidevam da sem jih 12 dobil ven.Stane pa 36k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: pare pare samo pare :yea2: $$$$$$$$$$ nimamo vsi tok keša za replike,teame,evolutione....

Popravljeno . Popravil nagajiček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena je ranga polini corse, moci je pa tut tm tm... tko da je dobr za premislt (seveda ne govorim o ceni corse v sloveniji ki je 55k)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseeno je Airsal T6 alu. bol od Malossija, saj po mojem mnenju, ker je Airsal T6 47.7 malossi pa samo 47 :) pa airsal je nekako po mojih izračunih priblizno 12-20k cenejši?? <_< :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!