Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

A kdo naroca kle iz scooter-centra...u bistvu vem da narocate zato bi rabu nega da naroci zame al pa da mi razlozi kako se naroci pa bom sam narocu

sory za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11-12.. je v bistvu polini gus, samo pac predelan, drugi tajmingi, kanali itd..

iz kje pa ti črpaš vir da jih ima 11-12? če piše v uradnih papirjih, da pridela 14 HP... no, osvetli me in povej kje si zasledil da ima 11-12? sam zdj se mormo odločit al govorimo teorijo al prakso, jst tle podpiram teorijo, ker na corsi prakse nimam in tut če bi je imel ne bi vedu kolk je konjev, razen če big a postavu na dyno, pa še to je tko tko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst tut sm prebrau da jih ma 14 kojnov.....sam poznam pa tut folk k prau da jih ma 11-12....recmo na dolocenih servisih...dobrih servisih... :) pa se dost tega folka k se s tem ukvarja ...sam nevem zdej ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si ti bolnik?? ce sn ti napiso da je corsa v bistvu predelan polini gus in mislis da bos dobo 6 dodatnih konjov in da bo kit dolgo drzal?? ne ga srat prosim no.. sicer pa mogoce ma 13,14 na piaggio, na minarelli jih ma 11-12 to je edino kaj vem pa mam tut prakso z corso... pa nemors ti pisat da ma en cilinder npr. skos 14hp kr ni res.. na enih masinah ma vec, na enih majn.. tak npr. due+ je na minarelli konkretno mocnejsi ko na piaggio, pri corsi je pa ravno obratno.. kapis????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da da sam lej en moj frend ma na piaggio masini corso pa je reku en model k se s tem dost cajta ukvarja da ma 11-12 a ves.....jst se pa glih ne strinjam a ves :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

due+ ma itq sam 10 sornik, vsaj za minareli .....to se prov spomnem ko sm naročou s6hpc gred pa dueka, pa sm hotu 12 gred in cilinder, pa so mi rekl da je cilinder samo 10 sornik, tk d sm pol mogu tut 10 gred uzet

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem zdej to je ze stara objava :)

hvala usen :OK: zdej u 5tk al pa u soboto bom celo masino razstavu pa bomo vidl kaj je slo u pizdo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ojnco mi je kr skrivl....looool :lol1: nevem kako tocn sam zadela je blok motorja pa namest da je naravnos je v obliki 6.ke.....pa lezaj pod ojnco je cist razdrobil...sam mi ni nc u celindr zmetal tko da je celindr pa bat uredu...k nov :OK: zdej pa vprasanje : kero blajrco predlagate za 10 konjov ...pa tko cenovno ugodno pa da zdrzi recmo mid-race :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetn ti je ojnico skrivil ker ti je iglični ležaj šel v k...

aja za to predelavo ko si reku--->10hp je še najbolša RMS racing gred, tista ko ma une plastične oranžne ˝ploščice˝ not

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če maš Trophyja oz. sport cilinder z 8 konji, kupi org. gred za 5k pa novi iglični ležaj pa c4 ležaje pa je to to.. Drugač pa RMS Racing, BGM Evo, Stage6 gred..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam mam top performance trophy..pise da ma razpon ob9-11 Hp odvisn od predelave:P tko da pa se 18 dirkaln frgazar gre gor pa sklopko mam drzgo pa se ene par teh stvari

pa original glih nam a ves;)

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjemi da je to sport, je isti kot DR evo, pač druga firma.. TP Trophy.. Pa 8-9 konjev je na gredi, na kolesu manj logicno.. poglej na SA/SC.. Sklopka ti ne pripomore nic vbistvu, menjaj prvo fergazer, potem pa kaki boljsi avspuh..

The company Top performance belongs to the manufacturer D.R. and both of them belong to the Minarelli Group. Top Performance is somehow the sportier subarea of the company D.R. and so it does not surprise, that many products are identical to the D.R. products. But Top Performance offers more cylinders for the Minarelli engines. The 70cc TP is our absolute favourite. Performance is Polini level, but the TP offers more torque. Extreme longevity and ruggedness feature this cylinder.

Popravljeno . Popravil IcEk[kao]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mam ze arrow kompres lite gor..pa zdej ga bom predelu ..frgazar mam ze doma :) ja je zlo pofobn k DR evolution skor isti :) sam ena mejhna razlika je v glavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi rajsi drugi avspuh, arrow/gianeli nekateri/mf power,../ ni za 70ccm.. stage6 pro, yasuni r, polini forrace nekaj od tega daj gor pa bo letalo kot more če bo prav nastavljeno z vsaj 17.5 fergazerom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg no na sportu ne rabis menjat gredi nevem kaj bluzite.. ce mislis pa it na mid race pa definitivno kupi BGM evo gred.. glede izpuha.. toti kompress lite to je cist za 50ke ror za moje pojme pa arrowi so nasploh bedni.. priporocam ti 4racea alpa s6pro.. lahko pa sprobas kaj novega, npr. giannelli shot.. je sicer mid race ror samo baje je za mid race petarda .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej zaribala mi je glavna ......z tem kitom gor...valda nam su pa se 1x kupu iste!!!!bom predelu jst arrowa ..pa ARROW ma isti kolen k ZX sam hruska je mau drgac ...tko da ne bluzite vi!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej zaribala mi je glavna ......z tem kitom gor...valda nam su pa se 1x kupu iste!!!!bom predelu jst arrowa ..pa ARROW ma isti kolen k ZX sam hruska je mau drgac ...tko da ne bluzite vi!! :BUA:

prvo se nauci na kaki princip deluje izpuh pa pol bit pametn.. in ZX je pa dober ror al kaj? ce hoces maximum, ziher nebos na sportu mel zxa.. razn ce si tele alpsko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem kako dela use skp ...ce ne nebi razstavu use sam a ne!!!!!!! debl...pa zx ni nevem kaj!!lej stari al kaj si usak je pamtn po intrnetu!

pa se valda da nam dou iste blajrce not ce lahk dam bol ne !! in izkoristm maxs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej če razstaviš vse, še ne pomeni da veš kako deluje, ti boš uničil resonanco izpuha, z novim kolenom, in s tem samo poslabsal performance, ker more bit vse pod dolocenimi koti skup zvarjeno itd.. Če bi se dalo tak na izi predelat izpuh, bi ga vsak tretji nemec, nizozemec predelal, pa ga ne.. V SLO se s tem ubada samo Roost (za HE), pa Lipnik (zx stuff).. Pa če maš finance kupi jebeni avspuh, rablene dobis do 20k (polini forrace, yasuniji) pa das za par tisoc sit kromirat stvar pa malo spucas pa mas skoraj novega.. Kaj bi rad naredil znanost iz avspuha če ne gre..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to nam jst sam delu ..to bom nesu enmu k prou dela auspuhe kle u lj k je zdej zaceu a ves fnt!!da ne grem res use sam delat...kar se tice pa glede tega da bom kej zajebu ...bomo vidl sam pomoje fnt be ne...ker ce nebi znou tega dobr se nebi lotu tega a ves... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem kako dela use skp ...ce ne nebi razstavu use sam a ne!!!!!!! debl...pa zx ni nevem kaj!!lej stari al kaj si usak je pamtn po intrnetu!

pa se valda da nam dou iste blajrce not ce lahk dam bol ne !! in izkoristm maxs

decko, skoda da me ne poznas.. jas sn v dveh mescih mojga aeroxa presraufal vec ko bos ti vse skutere skupaj v tvojem zivlenju samo tak btw .) mel sn ze 2 sport cilindra, 3 mid race cilindre..skuter je pa oktober 2005 letnik in ma trenutno 2700km.. tak da ne ti meni da ne znam.. ti ne znas niti lagerov menjat.. kaj bi mel jas od tega da bi se delo pametnega tu ce ti samo hocem pomagat? ce pa mislis da si tak hudo pametn pa itak lahko se vedno prpelas kdaj skutera v mb pa grema drag..

Popravljeno . Popravil StArII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fnt jst nism reku da ne znas ...sam k poznam ene par folka k majo predelan aupuh ...pa kasna resonacna..pa drgac jst sm svoj skut ze 3x razstavu pa se runnerco sm enkrat ....prosm fnt nism pa menju tok celindrou kti k zgleda rd meces dnar stran al pa vedno narobe sestavs pa use zariba :D šala :)

vem da se da predelat izpuh tko da ne mi vi pa ta vasa resonanca....pa sej ne mislm tople vode pofruntat sam mau izbolsat:)...pozna se na pospeskih ker plini hitreje se odvajajo a ves fnt ..smo ze probal in se pozna razlika ce ne nebi delu tega ves:) glede drega pa ves da mogoce bi se dal kej zment :) enkrat ...sej sm mislu da bom prsu u mb te pocitnce ..sam grem v bohinj tko da zal:)

PS: glede kilometro vidm da si se res velik vozu SLABA to mas ti sam bl za sraufat..sraufej pa se pel!!to nej bi blo kao nek uzitek skos sraufat al kaj?

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!