Skoči na vsebino

je Drnovšek še prišteven??


Provokator

Priporočene objave

Ravnokar je radio izdavil,

da bo Drnovšek kljub dopustu glasoval.

Glas bo oddal v nedeljo, ob 11. uri na Zaplani,

so rekli.

:worship:

Kaki kmet, jaz sem pa upal da bo v tem času na ležalniku nekje na rajski plaži srkal koktejl in se mu bo gladko jebalo za vse skupaj.

No dobro, bom pač samo jaz (vse razen ležalnika, rajske plaže in koktejla). :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki kmet, jaz sem pa upal da bo v tem času na ležalniku nekje na rajski plaži srkal koktejl in se mu bo gladko jebalo za vse skupaj.

No dobro, bom pač samo jaz (vse razen ležalnika, rajske plaže in koktejla). :grim

sva že 2

:ninja: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep.... psi so lajali, karavana gre dalje...........

Psi očitno ne bojo več lajali in upam da Drnovšek ne bo še bolj zagrenjen al pa začeu delat še večje neumnosti, namreč: Včeraj je baje poginil Brodi, 2. pasji predsednik Slovenije in naslednik bolj znanega Arturja in najboljši prijatelj Dr. Janeza Drnovška.

post-2044-1161449767_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno v Lady, ali pa slovenskih novicah, ali pa Direktu ali pa v kakem takem shitu......

pravzaprav tudi v Delu .. kuža je bojda postal vegetarijanec spontano, že od rojstva pa je bil bolj šibkega zdravja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole me na tale star vic spominja... Osla smo ravno navadili, da je žrl žaganje pa je poginil...

Me zanima kdaj se bo oglasila gospa Eva zagovornica pravic živali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno v Lady, ali pa slovenskih novicah, ali pa Direktu ali pa v kakem takem shitu......

kak pa to veš?

pa ne, da si redna bralka....

:kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V enem od časopisov sem danes zasledil, da je bil Brodi vegetarjanec...

Pomoje ga je Drnovšek že skorej navadu kako živeti brez hrane, pa revežu ni ratal in je poginu :xx:

:devil:

Če še mal počakamo pa zna kej tazga doletet tut Drnovška samega

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

je Drnovšek še prišteven??

... oh seveda je, saj je včeraj na Ex Humana prišel prodajat svojo knjigo! Vse za narodov blagor!

A si ti slučajno Strojanov, k' maš tako domačo stran......???

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ne veš kako se človek varnega počuti, k ma ta plave vse povsod!!! :worship:

S tako pištolo jih niti ne rabiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tako pištolo jih niti ne rabiš...

kero pištolo :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa znaš s prstom na druge kazat!! :grim

Malo se ozri na svoj podpis in morda dodaj še znamenito izjavo g. Toneta Fornezzija o lovcih!!

Sem prijazen, pa pokažem, če kdo kaj vpraša. Itak ni nič skritega. Če ti je pa nerodno, pa ne kaži!

Daj tisto Fornezzijevo prosim prilimaj! Je še nisem slišal. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsednik države, ki se osebno na cesti prepira z vaškimi stražami in se objema z ga. Strojan, ki ob tem ne odvrže niti "čika", je človek brez kredibilnosti. Da bo mera polna, on stari partijski kader, pred kamero ljudem očita, da so brez vere v boga. Sramota. Sreča je le, da nima več nobene izvršne moči. Nekoč je bil pamet mož. Danes pa s svojim početjem dela sramoto sebi in RS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se vrnem na osnovno vprašanje..........če je dr. Janez Drnovšek prišteven.... :? :? :? :?

Ne ni.....če ne, nebi probu iz psa vegeterjanca narest :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se vrnem na osnovno vprašanje..........če je dr. Janez Drnovšek prišteven.... :? :? :? :?

Ne ni.....če ne, nebi probu iz psa vegeterjanca narest :headbang: :headbang: :headbang:

Klimbra, malo ga sračkaš! :grim

Imam prijatelja, lovca, ki poseduje psičko, sicer prelepo in prijazno prepeličarko, ki ima hude težave s kožo, ker je alergična na živalske beljakovine. Prav hudo jo je gledati, kako se do krvi zgrize, kadar po nesreči poje kaj napačnega. Edina rešitev za tega kužka so posebne hrane, ki so v bistvu vegetarianske. Ali hrano pripravljaš sam ali jo kupiš, je pa itaj vseeno figa, oz. je še bolje če jo sam, če se v to dovolj spoznaš.

Torej, psi vegetarianci so realnost. Žalostna sicer, a obstaja!

Tudi ostali očitki v zvezi s Strojani ipd. so milo rečeni pobalinski. Možakar je postal Človek, slekel je kožo brezkompromisnega politika, vi pa mu očitate. Žalostno! Jaz ga spoštujem, čeprav ga v preteklosti nisem!

In vprašanje zate Gattolina:

Zakaj nekateri tako radi vlečete na plan partijsko preteklost za vse druge razen za drugega presednika Janeza Janšo? Bi mi znal odgvoriti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Tudi ostali očitki v zvezi s Strojani ipd. so milo rečeni pobalinski. Možakar je postal Človek, slekel je kožo brezkompromisnega politika, vi pa mu očitate...

No, jaz mu recimo ne očitam. Pričakujem pač, da bo slekel kožo brezkompromisnega politika in se postavil na okope tudi za vse ponižane, razžaljene & svinjsko nabrisane, ne pa samo za Strojane, okoli katerih je že itaq cel heja-bumbarasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, malo ga sračkaš! :grim

Imam prijatelja, lovca, ki poseduje psičko, sicer prelepo in prijazno prepeličarko, ki ima hude težave s kožo, ker je alergična na živalske beljakovine. Prav hudo jo je gledati, kako se do krvi zgrize, kadar po nesreči poje kaj napačnega. Edina rešitev za tega kužka so posebne hrane, ki so v bistvu vegetarianske. Ali hrano pripravljaš sam ali jo kupiš, je pa itaj vseeno figa, oz. je še bolje če jo sam, če se v to dovolj spoznaš.

Torej, psi vegetarianci so realnost. Žalostna sicer, a obstaja!

Tudi ostali očitki v zvezi s Strojani ipd. so milo rečeni pobalinski. Možakar je postal Človek, slekel je kožo brezkompromisnega politika, vi pa mu očitate. Žalostno! Jaz ga spoštujem, čeprav ga v preteklosti nisem!

In vprašanje zate Gattolina:

Zakaj nekateri tako radi vlečete na plan partijsko preteklost za vse druge razen za drugega presednika Janeza Janšo? Bi mi znal odgvoriti?

Z veseljem. Drnovšek in vsi ostali so bili....., vemo kaj. Če si celo svoje življenje mislili eno, Drnovšek je bil celo predsednik predsedstvo SFRJ, potem ne razumum, da danes govori o Cerkvi in bogu. Prav bi bilo, da zastopa stališča, ki jih je zastopal od malega. Ne pa da on, Golubič in ostali menjavajo barve od skrajno rdeče do skrajno črne, kot kameleoni.

Glede Janše pa ti bom povedal, da mu je partijsko preteklost vleči na plan neumestno. Njegovega očeta so v povojnih pobojih ustrelili in vrgli v Kočevju v eno od jam, pa je preživel in se izvlekel. Verjemi mi, da Janševi niso mogli biti navdušeni nad komunisti in komunizmom. Lahko bi mu pred leti očitali mladostno zaletavost, ekstremna stališča, definitivno pa ne, pred vsemi demonstrirane, partijske preteklosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem. Drnovšek in vsi ostali so bili....., vemo kaj. Če si celo svoje življenje mislili eno, Drnovšek je bil celo predsednik predsedstvo SFRJ, potem ne razumum, da danes govori o Cerkvi in bogu. Prav bi bilo, da zastopa stališča, ki jih je zastopal od malega. Ne pa da on, Golubič in ostali menjavajo barve od skrajno rdeče do skrajno črne, kot kameleoni.

Glede Janše pa ti bom povedal, da mu je partijsko preteklost vleči na plan neumestno. Njegovega očeta so v povojnih pobojih ustrelili in vrgli v Kočevju v eno od jam, pa je preživel in se izvlekel. Verjemi mi, da Janševi niso mogli biti navdušeni nad komunisti in komunizmom. Lahko bi mu pred leti očitali mladostno zaletavost, ekstremna stališča, definitivno pa ne, pred vsemi demonstrirane, partijske preteklosti.

:lol1: :lol1:

OK dajmo se malo zresnit !

dober večer je črni večer ! :P

gattoguza iz tebe še nekaj bo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ah dejte no". JJ bi bil zelen z roza pikicami, če bi mu to koristilo pri karieri, pripravljen je iti prek trupel (takih ljudi jaz ne maram). Predsednik "desne stranke", ki poudarja družinske vrednote, nasprotuje splavu..., je ločen in "živi na koruzi" in mi naj bi bili normalna država.

Pri Drnovšku me moti, da kritizira zakone kot neživljenske, pa za to nima nobene pravice, ker je kot predsednik države odgovoren zanje in bi lahko vplival na njihovo sprejetje oz. zavrnitev (predsednik je dolžan spoštovati zakone).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!