Skoči na vsebino

je Drnovšek še prišteven??


Provokator

Priporočene objave

Edino,

kar je Drniju res

uspelo v njegovi karieri

je to,

da je funkcijo

"predsednik države"

razvrednotil

na manj od pripadnika

Harry Krishn-e.

Madona

pa kdaj je kdo od vas govoril

z ljudmi o našem predsedniku

v stilu: "Gospod, gospa ... ali se Vam

naš predsednik zdi spoštovanja

vreden človek?"

Pa

saj bi se vsi smejali takemu vprašanju.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Zakaj?

:hmm:

Sicer

je pa tako ali tako vsem jasno, da so

razne vrednote popolnoma izginile ali

se celo sprevrgle v lastno nasprotje.

In

kdo je bil stalno na čelu vseh,

ko se je dogajalo to izginevanje vrednot?

No

kdo?

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam dovolj tega "napredka" zadnjih nekaj let ... oziroma, globalno gledano, zadnjih nekaj desetletij.

Napredovali smo že, ampak se mi zdi, da v napačno smer. Družba se je malo zaplezala... Glavno, da so ji največji pohlepni debili prodali svoje zemljevide.

PS: Drni Brni ima moj glas kadarkoli!

Od vseh klobas tu je zame v tem postu bistvo! In Drnovšek se v tem bistvu lepo ujema!

Ponovno moj glas za Drnovška!

...: "Gospod, gospa ... ali se Vam

naš predsednik zdi spoštovanja

vreden človek?"

...

O tem kaj za običajnega Slovenca pomeni "spoštovanja vreden človek", bi pa lahko še na dolgo in široko debatirali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovno moj glas za Drnovška!

O tem kaj za običajnega Slovenca pomeni "spoštovanja vreden človek", bi pa lahko še na dolgo in široko debatirali!

Horčy,

to spoštujem pri tebi, da si človek trdnih

načel, čeprow se wčasih ne strinjava povsem.

Me

pa resnično zanima

kaj

meniš o zgoraj prekopiranem članku s spletne strani GIBzaPIR.

:hmm:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od vseh klobas tu je zame v tem postu bistvo! In Drnovšek se v tem bistvu lepo ujema!

Ponovno moj glas za Drnovška!

O tem kaj za običajnega Slovenca pomeni "spoštovanja vreden človek", bi pa lahko še na dolgo in široko debatirali!

Če si prvi med enakimi, potem je prav, da si brezhiben v vseh pogledih. To pomeni spoštovanja vreden človek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je brez veze , da se tukaj pregovarjamo, ali je drni prišteven al ni prišteven, on ni škodljiv za slovenijo in tudi za ostali svet, dejmo se raj pogovarjat o predsednikih, ki lahko uničijo slovenijo in svet, za primer janša, bušman, bler,.........., ali so oni prištevni,

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gattolina - kaj pa pomeni brezhiben?

Gattolina in br.1 - je mogoče, da se v vseh pogledih strinjamo z enim človekom? Jaz mislim, da ni. Torej ni človeka, ki bi bil zame brezhiben in ni človeka, ki bi se v celoti z njim strinjala. Vsak človek ima neke meni osebno slabe lastnosti in če ima Drnovšek le tele nebuloze, ki jih je napisal, potem naj jih ima. Bom preživela. Še posebej dokler meni ne vsiljuje tega mišljenja....... Ko pa me bo hotel prepričati, da je edino tako razmišljanje pravo in da je z mano kaj narobe, ker tako ne razmišljam, takrat pa lahko rečem, da je človek, ki ni na mestu in ni brezhiben in predvsem ni človek, katerega bi lahko spoštovala in se z njim strinjala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino,

kar je Drniju res

uspelo v njegovi karieri

je to,

da je funkcijo

"predsednik države"

razvrednotil

na manj od pripadnika

Harry Krishn-e.

Madona

pa kdaj je kdo od vas govoril

z ljudmi o našem predsedniku

v stilu: "Gospod, gospa ... ali se Vam

naš predsednik zdi spoštovanja

vreden človek?"

Pa

saj bi se vsi smejali takemu vprašanju.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ja, pravi precedniki so taki, kot George Bush, Vladimir Putin ... (cinizem, da ne bo pomote).

Meni je všeč njegov način - je pa res, da se je nanjga zalimal ves ološ. No, raje imam drnovška kot janšo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravniški konzilij kliničnega centra sporoča da je stanje predsednika normalno in prištevno ! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem kaj za običajnega Slovenca pomeni "spoštovanja vreden človek", bi pa lahko še na dolgo in široko debatirali!

en primer: da ma VW dizla, stanovanje na kredite, službo, ... pa da v življenjskih nazorih ne izstopa iz povprečja (torej: smuča, športa, žura ob petkih ali sicer s frendi, ne mara drnovška, ne mara LDS, ...) ?

Če si prvi med enakimi, potem je prav, da si brezhiben v vseh pogledih. To pomeni spoštovanja vreden človek.

Kaj je "spoštovanja vredno"?

Mislim - jaz Drnovška spoštujem. Verjamem pa, da ga nekateri niti v osnovi ne spoštujejo, ne kot človeka, ne kot politika in ne kot vodjo. Kaj šele, da bi se z njegovimi pogledi strinjali, mu dali občasno ali večinokrat prav.

Smo pač različni, jebiga.

Meni se zdi spoštovanja vreden in je mojega spoštovanja tudi deležen. pazi - on osebno, ne pa tudi razna "gibanja" EM-elel al kaj so že...

Pa da dodam še to:

ker, če kdo Drnovška ne spoštuje zato, ker se nanjga limajo razni "čudaki", katerih pogosto tudi jaz načeloma ne cenim oz. spoštujem prav zelo, je to tako, kot če kogarkoli izmed motoristov množice ne spoštujejo zato, ker je nekaj motoristov res pravih degenov in pač narod vse meče v isti koš.

Zdaj - mene načeloma take zadeve ne bolijo ali srbijo, mnogi pa zaradi tega posploševanja radi jokcajo.

in še njegov speach iz Delhija... Kdor ga bo prebral - v kateri točki se ne strinjate z njim?

citiram, Janez Drnovšek:

Mahatma Gandhi je velik navdih za vse nas, vendar njegovo sporočilo in njegov vzor nista nekaj, kar bi morali občudovati le v kontekstu zgodovine preteklega stoletja. Dajati nam morata moč in navdih za spremembe, ki jih človeštvo potrebuje v prihodnje. Človeštvo se danes sooča z resnimi izzivi, najresnejšimi izzivi v svoji zgodovini. Vsi vemo, da smo danes v svetu priča velikim neravnovesjem, ki se ne zmanjšujejo, ampak ravno obratno postajajo vse večja. Govorimo lahko o revščini in velikih razlikah, ki obstajajo na svetu in zaradi katerih večina ljudi meni, da je današnji svet nepravičen. Govorimo lahko o vladavini močnejših in vladavini premožnih. In vidimo lahko, da na današnjo politiko, gospodarstvo in medije vse preveč pogosto vpliva – kot jo jaz imenujem – nizka raven zavesti, ki izvira iz sebičnosti. Sebičnost posameznika, človeka, sebičnost naroda. Če pogledamo današnje svetovne ustanove, vključno z Združenimi narodi, vidimo, da člani, zlasti tisti, ki imajo odločilno moč, zelo pogosto sledijo svojim lastnim interesom, ki jih imenujejo geopolitični interesi, to so pogosto gospodarski interesi, in mogoče še interesom svojih prijateljev. Vendar zelo pogosto ni nikogar, ki bi branil interese človeštva kot celote. In zato se danes ne moremo boriti z izzivi nepravičnosti v svetu, s tem povezanim terorizmom in grožnjami, in kar je še bolj zastrašujoče, ne moremo se soočiti z uničenjem Zemlje, uničenjem našega podnebja, ki je vse večje. Opozorila prejemamo vsak dan in so vse bolj očitna. A vendar tisti, ki imajo možnost kaj storiti, spremeniti obnašanje inštitucij, gospodarstva, posameznikov in zaustaviti tak razvoj dogodkov, ne storijo ničesar. Svoje moči ne uporabijo v te namene. Ne zanimajo jih interesi človeštva. Njihova zavest je žal prepogosto omejena na sebičnost, na oblast, na bogastvo, na dobiček. Zemljo in podnebje uničujemo zaradi dobička. A vendar je več kot očitno, da se z orožjem in moderno tehnologijo ne moremo soočiti z izzivi današnjega dne. Neravnovesja bodo vedno večja in v nekem trenutku bodo uničila človeštvo. Enkrat bo naše podnebje uničeno do te mere, da kasneje ne bo mogoče nič storiti. Sledila bo agonija. In danes še vedno nismo dovolj osveščeni, da bi se s tem izzivom soočili in naredili kaj resnega. Zato menim, da potrebujemo danes na svetu nov Sathyagraha, da potrebujemo nove Gandhije, da potrebujemo vrednote in višjo stopnjo zavesti. Potrebujemo ljudi, ki se bodo zoperstavili inštitucijam dobička in oblasti, in ki jih bodo premagali, seveda na nenasilen način. Z nasiljem namreč ne moremo doseči trajnostne spremembe, zgodovina je to jasno pokazala. Le brez nasilja in le z večjo ozaveščenostjo večine ljudi na Zemlji je to mogoče. Večjo zavest ljudi pa je mogoče doseči le tako, da jim povemo resnico, da iščemo resnico in ko bomo videli resnico, se bomo prebudili in premaknili ter poskušali spremeniti svoje obnašanje in vplivati na nacionalne in mednarodne inštitucije. To je edina pot. Prihajamo v obdobje, ko bodo verjetno prizadevanja za dvig zavesti ljudi sveta, zlasti politikov in poslovnežev, spremljale katastrofe, vse več katastrof, ki bodo večinoma naravne katastrofe zaradi podnebnih sprememb, verjetno pa bo tudi nekaj drugih katastrof. Te ponavadi povzročijo šok, ki lahko prebudi ljudi in jih pripravi do sprememb na boljše v njihovem mišljenju in življenju. To bo še dodaten vzgib za dvig zavesti človeštva kot celote. Ne smemo pa računati le nato. Zelo verjetno je, da se bo navedeno zgodilo. Storiti moramo tudi nekaj vsak v svojem okolju. Da bo vse več ljudi ozaveščenih in se bo vse več ljudi pridružilo prizadevanjem za spremembo sveta na boljše. Da bomo imeli pravičnejši svet in da bomo zagotovili trajnosten razvoj človeštva. Tisto, kar sem se naučil od Gandhija, od Sathyagrahe, je, da tudi če se stvari zdijo nespremenljive, jih človek lahko spremeni, če je popolnoma prepričan, da je vredno, da obstaja resnica in če je to treba storiti, da bi pomagal drugim ljudem, da bi pomagal človeštvu. Da bi nemogoče postalo mogoče. Danes se zdi nemogoče spremeniti inštitucije sveta, inštitucije moči in dobička. A menim, da jih bomo morali spremeniti. Če nam ne bo uspelo, bo svet v nekem trenutku propadel. In rekel bi, da ne v tako daljni prihodnosti. In ko se bomo tega zavedli, menim, da bomo prešli k dejanjem. In nemogoče bo postalo mogoče."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horčy .. še vedno čakam na tvoje mnenje ... upam, da bo ..

:glare:

Upsss, se oprostitutam za čakanje. Upam da si v tem času vsak kašni Kokti na dno flaše pogledal. .)

Članek objavljen na njegovih straneh zame ne pomeni nič drugega, kot da je pri njih mesta tudi za drugače misleče. Seveda se tudi meni vse tisto vidi bedarija, a jih zato še ne zavračam. Saj potem bi moral zavračati deklarirano večino Slovenskega življa, kajne?

Je pa res, da verjetno, ma kaj verjetno, sigurno ne vem večine stvari o Drnovšku. A ta ki si o navedel, ne spremeni mojega mnenja.

Drni, še vedno imaš moj glas! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horčy,

...

Me

pa resnično zanima

kaj

meniš o zgoraj prekopiranem članku s spletne strani GIBzaPIR.

:hmm:

No. 1, eno vprašanje zate. Kaj meniš o članih motosveta glede na poste nekaterih članov. Da so vsi motosvetovci divjaki, nacionalisti, verni, črni, dobri, počasneži, dlabi, ateisti, ... ? Za vse pa je kriv Noise ali Codein ali ...

Pa vsak ma pravico tam napisat kar hoče, kot na motosvetu. Razen protizakonitih besed. Krivit za neumnosti drugih Drnovška, je pa vsaj čudno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No. 1, eno vprašanje

1 za vse pa je kriv Noise ali Codein ...

2 Pa vsak ma pravico tam napisat kar hoče, kot na motosvetu. Razen protizakonitih besed.

3 Krivit za neumnosti drugih Drnovška, je pa vsaj čudno.

1

Tkoaltko

:evilgrin:

2

:grrr

3

To je uradna stran GIBzaPIR ter kot taka predstavitev le-tega

in

ni nobena zajebantska Motomarsofska reklamna agencija,

ki nabija svojo ceno za reklame s števcem obiskov.

Tako

si, Lobo, prjatu .. tule pač brcniw v temo. Najmanj, kar bi moralo gibanje

in Drni v zvezi s to stranjo delati, je to, da bi nadzorovali shizofrenike

v svoji družbi glede teh prispevkov. Če so že do shizofrenikov toliko tolerantni,

da jim puste svobodo izražanja na svoji spletni strani, bi morali vsaj take

prispevke razporediti v posebno podrubriko s kako obrazložitvijo, da to, kar sedaj nekdo bere,

ni uradno zastopana vizija Gibanja. Ampak, ne .. to je pač za njih že prezahtevna naloga.

Veliiiko prezahtevna.

In

kako naj jim človek potem zaupa kaj drugega???

Haalooo

my friend .. ne bo šlo skozi.

To

je ekipa bluzičev, ki so zgubili stik z realnostjo do konca.

Basta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drnovšek da poskrbi zase je že dovolj prišteven, se mi pa zdi da se mu počasi malo j*** kaj si mislijo drugi o njemu

ja, to je res glavna vrednota na tem svetu - "Kaj si drugi mislijo o meni?".

Poleg tega - mnogi si mislijo, da je car, ker deluje zadnje čase tako, kot pač deluje.

In - ali bi on moral poskrbeti zame, zate, še za koga na tem forumu?

tukaj pride še kako prav floskula: "Človeku najbolj pomagaš, če ga naučiš lovit ribe, ne pa, če mu ribo daš."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, to je res glavna vrednota na tem svetu - "Kaj si drugi mislijo o meni?".

Poleg tega - mnogi si mislijo, da je car, ker deluje zadnje čase tako, kot pač deluje.

In - ali bi on moral poskrbeti zame, zate, še za koga na tem forumu?

tukaj pride še kako prav floskula: "Človeku najbolj pomagaš, če ga naučiš lovit ribe, ne pa, če mu ribo daš."

Delno se strinjam s teboj, sploh tisto o ribi. Drnovšek pa je s svojo funkcijo zgolj protokolarna persona. Zato bi moral bolj paziti, kaj počne in govori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, to je res glavna vrednota na tem svetu - "Kaj si drugi mislijo o meni?".

Poleg tega - mnogi si mislijo, da je car, ker deluje zadnje čase tako, kot pač deluje.

In - ali bi on moral poskrbeti zame, zate, še za koga na tem forumu?

tukaj pride še kako prav floskula: "Človeku najbolj pomagaš, če ga naučiš lovit ribe, ne pa, če mu ribo daš."

ne pravim da je car ampak samo to da mogoče pa on želi da se govori o njemu tako in ugotovi da je neprišteven, nakoncu se nam bo pa z lepo penzijo iz zaplane smejal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pravim da je car ampak samo to da mogoče pa on želi da se govori o njemu tako in ugotovi da je neprišteven, nakoncu se nam bo pa z lepo penzijo iz zaplane smejal

Penzija in Zaplana ga čakata v vsakem primeru. Pa če se mu čisto strga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se v vsem strinjam z Drnijem;treba je žvet zdravo,odmislit vse kar te teži in obremenjuje,misliti pozitivno.....

Sam nej mi še pove kako naj si to jest prvoščim s svojo plačo (200.000sit-sej ni tko slaba),s pof.... šihtom kjer me vsak drka v glavo ki ma 5 minut cajta,ko plačam položnce mi ostane za burek(pa še motor bi rad mel),ko ga tkole poslušam,bi mu eno tako prpelu okol kepe da bi se takoj zbrihtu.

Jest bi tud sedu v hosti na štoru pa gledal zajčke ko skačejo okoli mene,če bi mi kdo za to dal še kakšen miljončk na mesec,se delam glupega ko točak bp...

Treba bo nardit eno revolucijo,jest vam povem... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. floskula: "Človeku najbolj pomagaš, če ga naučiš lovit ribe, ne pa, če mu ribo daš."

Simčy - tole ni floskula

ampak kitajski pregovor

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se v vsem strinjam z Drnijem;treba je žvet zdravo,odmislit vse kar te teži in obremenjuje,misliti pozitivno.....

Sam nej mi še pove kako naj si to jest prvoščim s svojo plačo (200.000sit-sej ni tko slaba),s pof.... šihtom kjer me vsak drka v glavo ki ma 5 minut cajta,ko plačam položnce mi ostane za burek(pa še motor bi rad mel),ko ga tkole poslušam,bi mu eno tako prpelu okol kepe da bi se takoj zbrihtu.

Jest bi tud sedu v hosti na štoru pa gledal zajčke ko skačejo okoli mene,če bi mi kdo za to dal še kakšen miljončk na mesec,se delam glupega ko točak bp...

Treba bo nardit eno revolucijo,jest vam povem... :headbang:

Billy! Tukaj je govora o prištevnost našega predsednika republike. Ne o revoluciji. Za te Slovenci sploh nismo. Če pa po nekem slučaju uletimo v kakšno, se zmeraj pajdašimo z napačnimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delno se strinjam s teboj, sploh tisto o ribi. Drnovšek pa je s svojo funkcijo zgolj protokolarna persona. Zato bi moral bolj paziti, kaj počne in govori.

Pa saj ne govori nič neumnega. Vsaj v primerjavi z vlado RS ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 Pa saj ne govori nič neumnega.

2 Vsaj v primerjavi z vlado RS ne :D

1 ne drži

2 drži

Če ne govori TAKIH neumnosti kot vladarji,

to

ne pomeni, da NE govori (velikih) neumnosti.

"Samo

dve stvari sta neskončno veliki:

vesolje in človeška neumnost.

Pa za prvo nisem povsem prepričan."

A. Einstein

Po tej definiciji VEDNO obstaja še večja neumnost

od doživete/izražene/narejene. Kar pa nikakor ne pomeni,

da manjša od večje NI neumnost.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!