Skoči na vsebino

je Drnovšek še prišteven??


Provokator

Priporočene objave

saj na naslednjih bo JJ kandidiral ( ker bo zmagal bo med drugim mandatom že predlagan za blaženega) in to samo zato da bomo končno spet imeli prvo damo in prvega vojskovodjo ! :fredy:

ps

Gatto-li mi je PM-al da bo pred koncem drugega mandata krepnil, da ga bomo na državne stroške pokopali in z vlakom v Grosuple peljali ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moti me le to, ker bi lahko določene stvari, proti katerim se sedaj bori, uredil takrat, ko je bil premier in imel glede na ustavo precej večje pristojnosti in moč.

Imam pa občutek, da s takim obnašanjem malo protestira proti instituciji predsednika Republike kot taki, saj so jo nekateri spravili dejansko do podna.

Glede prištevnosti pa...se mi zdi, da je kljub včasih nenevadnemu obnašanju bolj prišteven od večine tistih, ki ga kritizirajo.. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uauuuu, naš Gatkolina vsevedni se spozna na divje živali, mamo pa kalibre tlele!

Eh, ne ljubi se mi več. :yawn: Sam tolk, moja slika v avatarju nima veze s svinjami. :zzz:

Ja. Če boljše pogledam, se tudi meni zdi da je v tvojem avtarju srnica. :yea1:

Moti me le to, ker bi lahko določene stvari, proti katerim se sedaj bori, uredil takrat, ko je bil premier in imel glede na ustavo precej večje pristojnosti in moč.

Imam pa občutek, da s takim obnašanjem malo protestira proti instituciji predsednika Republike kot taki, saj so jo nekateri spravili dejansko do podna.

Glede prištevnosti pa...se mi zdi, da je kljub včasih nenevadnemu obnašanju bolj prišteven od večine tistih, ki ga kritizirajo.. :yea2:

:hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moti me le to, ker bi lahko določene stvari, proti katerim se sedaj bori, uredil takrat, ko je bil premier in imel glede na ustavo precej večje pristojnosti in moč.

Imam pa občutek, da s takim obnašanjem malo protestira proti instituciji predsednika Republike kot taki, saj so jo nekateri spravili dejansko do podna.

Glede prištevnosti pa...se mi zdi, da je kljub včasih nenevadnemu obnašanju bolj prišteven od večine tistih, ki ga kritizirajo.. :yea2:

Nekateri :hmm:

Kučan al Drnovšek ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri :hmm:

Kučan al Drnovšek ???

Pusti Kučana. On je bil in ostal gospod. Drnovšek..., on je...,eh, škoda besed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri :hmm:

Kučan al Drnovšek ???

Mislim, da je takrat celo opozicija (J.J.) potegnila skupaj z LDS-om, da bi Kučana malo "znižali"..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je takrat celo opozicija (J.J.) potegnila skupaj z LDS-om, da bi Kučana malo "znižali"..

Kučan je car. Še zmeraj je rdeč in še zmeraj drži marsikateri nit v tej državi v svojih rokah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti Kučana. On je bil in ostal gospod. Drnovšek..., on je...,eh, škoda besed.

Ne bi o Kučanu kot gospodu :grrr

Moj fotr je bil njegov sošolec, dedek je poznal zelo dobro njegovega fotra(mađarona)

in zakaj misliš ga v rodnih Križevcih ne marajo lih fejst

Me je pa Drnovšek zelo in bolj razočaral in je bil proti njemu Kučan Predsednik

Mislim, da je takrat celo opozicija (J.J.) potegnila skupaj z LDS-om, da bi Kučana malo "znižali"..

Ustava opredeljuje funkcijo predsednika.

Za legitimnost(beri ugled) institucije pa sta prispevala predsednika.

In v tem pogledu Kučanu res ni kaj dosti za očitat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi o Kučanu kot gospodu :grrr

Moj fotr je bil njegov sošolec, dedek je poznal zelo dobro njegovega fotra(mađarona)

in zakaj misliš ga v rodnih Križevcih ne marajo lih fejst

Me je pa Drnovšek zelo in bolj razočaral in je bil proti njemu Kučan Predsednik

Ustava opredeljuje funkcijo predsednika.

Za legitimnost(beri ugled) institucije pa sta prispevala predsednika.

In v tem pogledu Kučanu res ni kaj dosti za očitat.

"Ne moreš biti prerok v domačem mestu", so rekli stari ljudje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj?

Pred 17. leti so mi bile te stvari zelo aktualne in bi ti lahko naštel. dol. dejstva vendar se ne spomnim več.

Ti povem več ob prilki.

Blizu njegove rojstne hiše je picerija Kučan (pa ne po njem) in če se kdo najde tam lahko sam povpraša.

Če ne prej pa okol 1. maja ko MK Gronska strejla organizira srečanje v Križevcih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kučan, kakršen že je, se zna saj obnašati, kar za druge naše politike na položaju ni mogoče trditi. Kučan je edini, ki mu ni pod častjo pozdraviti tudi navadno "rajo", ostali pa vihajo nosove, od politikov s katerimi sem imel opraviti po aroganci izstopata Kacin in Rupel, da o tisti njegovi domišljavi babi ne izgubljam besed.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj?

vsak zakaj ima svoj zato ! zato se sprašujem zakaj je človeška ribica slepa, ljudje pa ne vidimo v temi !?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kučan, kakršen že je, se zna saj obnašati, kar za druge naše politike na položaju ni mogoče trditi. Kučan je edini, ki mu ni pod častjo pozdraviti tudi navadno "rajo", ostali pa vihajo nosove, od politikov s katerimi sem imel opraviti po aroganci izstopata Kacin in Rupel, da o tisti njegovi domišljavi babi ne izgubljam besed.

lp

Franc

Zanimivo, da Kacin včasih naj ne bi bil tak. Sicer informacije bivših študentov organizacije dela.

Drugače pa se strinjam, da bi se naš marsikateri politik in političek moral naučiti manir in profesionalnega vedenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da Kacin včasih naj ne bi bil tak. Sicer informacije bivših študentov organizacije dela.

Drugače pa se strinjam, da bi se naš marsikateri politik in političek moral naučiti manir in profesionalnega vedenja.

Definitivno. Sploh vodstvo LDS-a. (Rop, Kacin, Golubič...). :OK: :OK: :OK:)

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi o Kučanu kot gospodu :grrr

Moj fotr je bil njegov sošolec, dedek je poznal zelo dobro njegovega fotra(mađarona)

in zakaj misliš ga v rodnih Križevcih ne marajo lih fejst

In v tem pogledu Kučanu res ni kaj dosti za očitat.

Škoda fotre mešat v to.. Oni naj se sami med seboj zmenijo.. Mi si poskušajmo pa svoje mnenje ustvarit.

Sicer pa Mureki tudi Kreslina ne marajo lih fejst..

Se mi zdi, da nobenega svojega, ki se čez Muro proti LJ. preseli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda fotre mešat v to.. Oni naj se sami med seboj zmenijo.. Mi si poskušajmo pa svoje mnenje ustvarit.

Sicer pa Mureki tudi Kreslina ne marajo lih fejst..

Se mi zdi, da nobenega svojega, ki se čez Muro proti LJ. preseli...

:slap: :slap: :slap:

a tebi fotr, zgodovina, šola ni nič pomagala mnenja ustvarit???

vsaj informacije pridobit za mnenje ustvarit

in da ne maramo Kreslina

:eek: :eek: :eek:

še nobenega Pomurca, še manj Prekmurca nisem slišal, da ga ne mara

meni osebno njegova muzka ni najbolj všeč, se mi zdi preveč melanholična kot je ravnica s katere je, vendar njemu kot človeku in Prekmurcu kapo dol, po katančevo

Prekmurec ni, ki dialekt svoj zataji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :slap: :slap:

a tebi fotr, zgodovina, šola ni nič pomagala mnenja ustvarit???

vsaj informacije pridobit za mnenje ustvarit

in da ne maramo Kreslina

:eek: :eek: :eek:

še nobenega Pomurca, še manj Prekmurca nisem slišal, da ga ne mara

meni osebno njegova muzka ni najbolj všeč, se mi zdi preveč melanholična kot je ravnica s katere je, vendar njemu kot človeku in Prekmurcu kapo dol, po katančevo

Prekmurec ni, ki dialekt svoj zataji.

Tudi oče mi je pomagal ustvarjati mnenja. Vendar pa mi o tem, kateri ljudje naj mi bodo všeč , kateri ne in zakaj tako, ni pridigal nikoli, ampak mi je rekel, da si bom o ljudeh, v času katerih živim, moral ustvariti svoje mnenje na podlagi njihovih dejanj,svojih izkušenj in svojih pogledov na svet.

No, o Kreslinu te ne bom učil,če si od tam. Meni je pač nekaj ljudi od tam reklo, da Kreslina bolj "obrajtamo" mi, kakor pa vi z vašega konca. Nisem razpravljal niti spraševal zakaj. Imel pa sem občutek, da Kreslin in pa Beltinška banda v očeh starejših Prekmurcev nista eno in isto.

Kar pa se mene osebno tiče, mi je Kreslinova glasba zelo všeč.

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno. Sploh vodstvo LDS-a. (Rop, Kacin, Golubič...). :OK: :OK: :OK:)

gattolina

tud na drugi strani bi jih lahko veliko naštel, zakaj kriviš samo eno stran, bodmo mal realni

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I. Minatti: Nekoga moraš imeti rad. :D

Ja, to pa res. Prav to sem zadnjič povedal mestni redarko, ko me je obdarila s položnico za 20.000 SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsednik Janez Drnovšek je pojasnil, da ni izjavil, da ne bo kandidiral na jesenskih predsedniških volitvah.

:doze:

Samo to se nam še manjka. Drnovšek še en mandat. Tip definitivno ni priseben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsednik Janez Drnovšek je pojasnil, da ni izjavil, da ne bo kandidiral na jesenskih predsedniških volitvah.

:doze:

lina

na kateri TV, ali drugem mediju si to zasledila, na POP tv to ni izjavil, glede volilcev maš pa čist prav, oni so tisti ki ga volijo, ne pa on sam

janih

p. s.: moj glas sigurno dobi drnovšek :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!