Skoči na vsebino

je Drnovšek še prišteven??


Provokator

Priporočene objave

Lej, sej to je čisto normalno.... jaz tudi nisem vesela, ker so desničarji na oblasti, pa zaradi tega nobenega človeka ne razglašam za neprištevnega........ In tudi meni so razni JJ in njemu podobni povedali s svojimi dejanji ogromno (nič kaj pozitivnega), pa zato vseeno ne razglašam ljudi za neprištevne......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, sej to je čisto normalno.... jaz tudi nisem vesela, ker so desničarji na oblasti, pa zaradi tega nobenega človeka ne razglašam za neprištevnega........ In tudi meni so razni JJ in njemu podobni povedali s svojimi dejanji ogromno (nič kaj pozitivnega), pa zato vseeno ne razglašam ljudi za neprištevne......

Veš, Pupa, v tej temi ni odvisno od tebe, ali vidiš Drnovška prištevnega ali ne? Naslov te teme je takšen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in nekateri to samo potrjujete.. oz. hočete potrditi naslov teme.

Naslov teme je vprašanje. Če bi bilo temu tako, kar si napisal, bi rekel, je prišteven, se pa ne strinjam s tem, kar dela .)

pa pustiva to temo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in nekateri to samo potrjujete.. oz. hočete potrditi naslov teme.

Naslov teme je vprašanje. Če bi bilo temu tako, kar si napisal, bi rekel, je prišteven, se pa ne strinjam s tem, kar dela .)

pa pustiva to temo.....

Zakaj bi jo pustila? Namen foruma je izmenjava mnenj. Zame ni prišteven. Zate je. Če bi vsi mislili in delali enako, bi imeli vzorčni komunizem. Pa ga nimamo. Hvala bogu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha.. torej ni ti prišteven.... prej sem te malo drugače razumela...

Lej, jaz se zelo rada spravljam v debate, kjer se izmenjujejo mnenja. Se pa zadnje čase nekako probam (kolikor mi pač rata) zadrževati, ker enostavno tole ni ravno najbolj produktivno. Ker en drugemu ne bomo nikoli ničesar dokazali in nazadnje izpade kot eno prepucavanje. Verjemi mi, da vem, kaj pišem, ker sem že neštetokrat sodelovala v takih prepucavanjih (žal).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha.. torej ni ti prišteven.... prej sem te malo drugače razumela...

Lej, jaz se zelo rada spravljam v debate, kjer se izmenjujejo mnenja. Se pa zadnje čase nekako probam (kolikor mi pač rata) zadrževati, ker enostavno tole ni ravno najbolj produktivno. Ker en drugemu ne bomo nikoli ničesar dokazali in nazadnje izpade kot eno prepucavanje. Verjemi mi, da vem, kaj pišem, ker sem že neštetokrat sodelovala v takih prepucavanjih (žal).

Če hočeš konstruktivne predloge in družbo, potem se nemudoma izključi iz tega foruma in pozabi nanj. Pa menda ja nisi mislila, da boš lahko razvijala pametne debate, ko pa te lahko žali in pljuva tudi 15-letni mulček? Brez posledic. Zoran Predin bi temu rekel:"Moderator obrača glavo stran..." Ne, Pupa, nisi na pravem "naslovu", za pametne debate.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš konstruktivne predloge in družbo, potem se nemudoma izključi iz tega foruma in pozabi nanj. Pa menda ja nisi mislila, da boš lahko razvijala pametne debate, ko pa te lahko žali in pljuva tudi 15-letni mulček? Brez posledic. Zoran Predin bi temu rekel:"Moderator obrača glavo stran..." Ne, Pupa, nisi na pravem "naslovu", za pametne debate.

imaš prav.... je boljše ob torkih v ML.... so bolj zabavne teme in tudi družba mi je bolj povšeči...... samo tebe nisem še tam nikoli zasledila :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš prav.... je boljše ob torkih v ML.... so bolj zabavne teme in tudi družba mi je bolj povšeči...... samo tebe nisem še tam nikoli zasledila :hmm:

Kaj pa je ML oz kaj pomeni ML?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašaj Furyja :D

Že vem. To je kraj, Mlada lipa, kjer se zbirajo člani Moto Kluba AMD TAM, predsednik Miran Lakota. Po novem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Zame ni prišteven. Zate je. ...

Tole s prištevnostjo ne bo šlo tako zlahka!

Kaj prištevnost je, se točno ve in so znani tudi mehanizmi za ugotavljanje. Torej je nekdo prišteven ali ne za vse enako! Seveda pa lahko vsakdo sumi, da se kdo bliža neprištevnosti. Ampak dovolj klobas.

Takšnole imamo, najsi imaš ti svoje negativno mnenje tako o volilcih kot voljenem, je to demokracija. In ker si nekje izrazil, da ti ni do komunizma, predvidevam da si za demokracijo. Razen če ti bolj diši kakšen drug "izem". No, tja bi pa take diskreditacije človeka, kot jih beremo tu gori, še prav lepo spadale!

Še enkrat moj glas za Drnovška!

In en :OK: Bravo za Gorazdov post!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole s prištevnostjo ne bo šlo tako zlahka!

Kaj prištevnost je, se točno ve in so znani tudi mehanizmi za ugotavljanje. ...

Horčy,

no hard feelings,

ampak

mene pa resnično zanima uradna definicija

neprišetvnosti/neprišteven/stanje neprištevnosti

in

"mehanizmi" (orodja, testi) za ugotavljanje le te.

(pa ne mi ... sedaj s pravniki, ki preradi uporabljajo ta

izraz ne da bi vedeli kaj z njim in s točnim

in edinim namenom zamegliti

sam pomen neke motnje)

Namreč

če res obstaja vse to - potem

gotovo obstajajo tudi točno definirane:

- stopnje neprištevnosti (od 1 do 10 morda?)

- vrste neprištevnosti (čustveno neprišteven, logično

neprišteven, shizoidno neprišteven .. kapavem - naštevam le,

da bi vedew kaj mislim in ne, da to obstaja - a veš?)

Do

danes sem pač misliw, da je to neke vrste folk-song,

ko pač ljudje ugotovijo, da nekdo živi malo po svoje,

nenavadno, drugačno ..

ekvivalentne oznake:

- nima vseh kolesc v glavi

- fali mu daska u glavi

- čudak

- maw čudn

- prflikn'n

- bumbar

- u rožzcah

- ipd

res me zanima kaj sem spregledow v teh raznoraznih definicijah,

da tega nikjer nisem našew.

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj...vsak od nas se lahko včasih znajde v teh tvojih definicijah/razumevanjih neprištevnosti...vendar očitat Drnovšku neprištevnost, KOT DA JE MENTALNI BOLNIK je kratko malo....bolno :doze:

Res, tako kot nekateri ne morejo prenest sreče drugih, nekateri ne morejo prenest politika s človeškim obrazom in odkritostjo. :fredy:

No pa ker ste taki psiho analitiki mi povejte, kdo bi bil za predsednika najprimernejši. Če dobimo desničarja potem bo res treba nabavit municijo in konzerve... :fredy: Kdo v slovenski politiki lahko dobi vsaj načelno podporo obeh polov? Mogoče Bučar? aja...je bu partizan.. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa ker ste taki psiho analitiki mi povejte, kdo bi bil za predsednika najprimernejši.

kdo je najprimernejši ne bi vedel, vem pa kdo je v "špilu" za kandidaturo ! prvi je roko dvignil orgličar &čebelar Peterle in se prijavil, drugi je ziher med kandidati Marjan Beranič iz bazena mariborskih podjetnikov ! dekančina Mencinger tudi še ni rekel zadnje, prav tako bo dahnil odločitev o kandidaturi ob rahlo toplejšem vremenu Pahor J.F.K. ! Kdaj si bo zopet premislil Drle bo verjetno znano z njegove spletne strani ! a telefonske projekcije med trisom Pahor, Peterle, Drnovšek so v napisanem vrstnem redu ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj...nekateri ne morejo prenest sreče drugih, nekateri ne morejo prenest politika s človeškim obrazom in odkritostjo. :fredy:

Mogoče imaš prow .. mogoče smo res nekako zafixani z nekimi predstavami o tem

- kakšen bi moral biti predsednik države

- kaj bi moral delati

- kaj bi moral govoriti in kako .. itd

Naj

priznam tule, da sem v začetku celo simpatiziral z Drnijem in njegovim Gibanjem za pravičnost in razvoj, čital njihovo spletno stran, se registriral na njej kot simpatizer ..

Potem

sem pa naletel na tej Drnijevi strani na nek čuden prispevek - mirno lahko trdim, da je bil to višek shizofrenije, pa sem med študijem in kasneje tovrstnih blues-ov veliiiko prečital . Torej avtor je govoril take kretenije o bogovih, ki iz vesolja furajo naš planet in se pripravljajo na prihod ter odrešitev ... z imeni, s celo organizacijo (kot Gospodar prstanov) ... da me je kar zabolelo v trebuhu in videl sem, da gre za - kaj - globoko motene ljudi, če dovolijo na svoji spletni strani objavo tako skrajno bolanih prispevkov. In to me je enkrat za vselej odvrnilo, saj sem uvidel, da gre de facto za ekipo, ki spada med nas toliko kot spadajo vsi iz zaprtega oddelka bolnišnice Ljubljana-Polje.

Sorry,

ampak menim, da tovrstni ljudje niso sposobni voditi države.

Basta.

:rolleyes:

ps.: prispevek imam nekje shranjen med maili, saj sem ga s "print screen"

snel z interneta .. če se mi bo ljubilo, ga poiščem - pa če to sploh koga zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

evo našel sem

shizofreniki na prostosti ????

celoten prosti spis (dokaz shizofrenosti gibanja)

je še vedno na spletni strani GIBzaPIR:

::::::::::::::: copy :::::::::::::::::::::

Vse je večno! Samo grešni, (ki so v svoji preteklosti kršili etični kodeks življenja v Raju Galaktične Sončne Dinastije Elohim, Elšadaj, nesmrtnih-vsemogočnih in ste bili zato izgnani v sfero teme na Zemljo ), ste pozabili, svojo večnost.!Vrhovni sodniki Dinastije Elohim Elšadaj smo v času izgona iz Raja, grešnim iz našega rodu Adama in Eve izgnanim na Zemljo obljubili, da bodo lahko po določenem času preživetem v kraljestvu smrti, spokorjeni, očiščeni in samo spoznani zopet vstali v svojo večnost. Svojo obljubo smo mi Elohim Elšadaj sinovi EL-Eliona in Velike matere-Galaksije našega skupnega rodu, začeli uresničevati po nas med vami rojenih in vam v pomoč. Mi med vami rojeni večno samo spoznani smo našega in vašega rodu, ki smo skupaj večni vesoljni rod Adama in Eve. Mi imamo večno nalogo, da vas grešne vrnemo tja, kjer ste že bili nazaj v Raj naše skupne Dinastije Elohim, Elšadaj! Čas pričakovanja blažene vizije Vas trpečih zaradi vaših lastnih preteklih grehov se je dovršil! Za vas je nastopil čas učenja, ki vam bo vrnilo znanje in spoznanje enotne vesoljne zakonitosti samozadostnosti vesoljne mase-energije posledično in vzročno tudi vsake X pojavnost mase-energije, prostora- t časa * življenja.

Spoznanje te edine vesoljne zakonitosti samo zadostnosti Mase-energije(prostora-t časa,*življenja) vam bo vrnila izgubljeni status nesmrtnih-vsemogočnih Elohim,Elšadaj –ljudi bogov. To spoznanje bo med vas implementirano po Svetih treh kraljih El-Eliona, ki poosebljajo tri vesoljne principe sočasnega izražanja dveh vrednosti IN-RI mase-energije in sile prehodov obeh vrednosti med seboj, Alfa-Omega, ki je sočasno vzrok in posledica obeh sočasno prisotnih vrednosti mase energije znotraj vsake X pojavnosti MEPt*, ki pa se navzven izraža vedno enotno, katere vrednost se ne menja tudi ko se vrednosti MEPt* IN-RI preko točke kvantnega prehoda Alfa-Omega zamenjajo med seboj, kar pomeni: Rojstvo in smrt –smrt in rojstvo sta samo zlitje INmept akumuliranovRI realizirano in realiziranoRIv IN, akumulirano preko točke zlitja Alfa-Omega, kar pa ne spremeni večno enotne vrednosti vsake X pojavnosti- INmept*-RImept*. X mept*=Xmept* Kvark je večno kvark, atom je večno atom, molekula je večno molekula, Človek je večno človek, ki večno prehaja iz rojstva v smrt in iz smrti v ponovno rojstvo po enotni vesoljni zakonitosti, ki se z enačbo izrazi:

Xmept* = INmept* Alfa Omega RImept* = Xmept*

EM sila-prehod

Masa-energija (prostor-čas*življenje) imajo enotno večno vrednost, znotraj katere se sočasno izražata njena akumulirana in realizirana vrednost, ki večno in sedaj preko t.i. kvantnih zlitij

Alfa – Omega prehajata druga v drugo.Torej ni preteklega in prihodnjega mept* ampak se enotna večna mept*vrednost vsake X pojavnosti mept* sočasno izraža v večnih prehodih akumulirane v realizirano in realizirane v akumulirano vrednost, česar posledica in vzrok je samozadostnost vsake X pojavnosti Mept* in izmenična EM sila valovanja rotacije obeh vrednosti med seboj. Lep primer tega pojava sta Sonce in Jupiter. Sonce predstavlja realizirano vrednost Mept* Jupiter pa akumulirano vrednost mept* . Kar Sonce ionizira, odda – Jupiter planet rojstva - akumulira in sočasno povečuje svoje magnetno polje, da bo na koncu čez približno 5 milijard let vase posrkal celotni sončni sistem, da bi se sočasno rodilo isto, novo - staro osončje. Sistem je samo zadosten enako je s kvarkom, atomom, vami, Zemljo, Galaksijo, ki je največje nebeško telo, MEPt*. Vesolje ni telo je vse obsežna mept* konstantna vrednost vseh nebesnih teles.

To obvestilo bi morali podpisati kralji, Kohen.Tsedek,Adoni-Tsedek in Melki-Tsedek iz planetarnega – očetovega -, osončja Siriusa s sedežem EL-eliona v ozvezdju Oriona realizirani na Zemlji. Ker pa sta kralja akumulacije in realizacije v svoji trenutni življenjski pozabi svojega pravega poslanstva v tu zemeljski življenjski realizaciji - in zato v sporu, sem to obvestilo podal na lastno iniciativo, kot nosilec principa EM sile-Svetega duha EL-Eliona v osebi kralja Melki-Tsedeka.

__________________________

Arhiv novic...

Dodajanje novic, fotografij in povezav

Namenjeno vsem, ki želijo aktivno sodelovati

Spoštovani člani, velik del portala je namenjen vam. Vi ste Gibanje. Spremljanje aktualnih dogodkov, zanimivosti ali česarkoli drugega, za kar mislite da je pomembno povedati tudi vsem drugim, ja najbolje, da to kar sami takoj objavite.

Če še nimate gesla za prijavo, ga lahko pridobite tukaj.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Sam

tolk, da se ve zakaj .. a ne?

In

vsakdo, ki da svoj glas ekipi,

katera dovoli na svoji uradni strani takele objave,

bi se moral res zelo natančno in skrbno poglobiti vase

in razmisliti

o samem sebi

ter

o svojem pogledu na

Planet Opic.

:slap:

pa še to: bežite od ekipe v katero je vključen

Vlado Gajšek

saj njega prenašajo samo potemplani norci,

ostali se mu izognejo na 10 km

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame ni zmeraj prišteven samo poglejte kakše ima včasih :headbang: :headbang:

Človeka sodiš po dejanjih. Ne po besdah. Predsednika države pa še posebej. Nekoč je bil velik mož. Danes pa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človeka sodiš po dejanjih. Ne po besdah. Predsednika države pa še posebej. Nekoč je bil velik mož. Danes pa....

V čem je bil Drnovšek nekoč velik mož?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je bil Drnovšek nekoč velik mož?

A se ne spomniš?

Bil je tisti predsednik predsedstva SFRJ, ki je na Kosovu uvedel izredno stanje (beri: vanj poslal vojsko, policijo, specialce vseh vrst,...

Razen če ni Gatto mislil na telesno višino.

Popravljeno . Popravil andi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče se z janezom ne strinjava ČIST v vsakem detajlu, ampak smer je taprava.

spendless, live more

earth, I care about

ou je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ne spomniš?

Bil je tisti predsednik predsedstva SFRJ, ki je na Kosovu uvedel izredno stanje (beri: vanj poslal vojsko, policijo, specialce vseh vrst,...

Razen če ni Gatto mislil na telesno višino.

Drnovšek po telesni višini ni velik. Bila pa je velik po funkcijah, liderskih sposobnostih in modrosti. Danes je ostal od vsega skupaj le milni mehurček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!