Skoči na vsebino

Trgovina z deli za skuter


DrummY

Priporočene objave

pozdravljeni!

podobne teme nisem našel,

potreboval pa bi informacijo, kje v bližini celja je trgovina z opremo za skuterje.

potreboval bi nove valjčke, vzmeti za sklopko in novo dizo.

LP in hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravljeni!

podobne teme nisem našel,

potreboval pa bi informacijo, kje v bližini celja je trgovina z opremo za skuterje.

potreboval bi nove valjčke, vzmeti za sklopko in novo dizo.

LP in hvala

Ta scooter kit sploh ni trgovina ampak ma mudel dele kr v svoji garaži. Sm bil pred 1 tednom tam pa ma tko mal delov pa kr neke reklamacije mu pošilajo vglavnem DREK. Ko sm js naročo omejevalec obratov mi je poslal rabljenega in skoraj nedelujočega (dela samo na 5ki). Ko sem hotel reklamirati mi je reklamacijo zavrnil. NE priporočam kupovanje iz lastnih iskušenj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Jest pa poznam, samo eno stacuno :P u Ljubljani na Strelišču ma kr uredu tudi dela ma na zalogi...

...drugače je pa velik teh trgovin na primorskem (to je mal daleč zame) :BUA: , tako da če kdo pozna kake štacune kje v Ljubljani naj prosm pove. ;) ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Faca:

stari, men je pa model kul, ne vem kva sta mela. Narcu sm ror pa ferg pr njem pa je blo vse tko k je treba. Za ferg se mi je mudil pa sm ga dobu drugi dan(klicu sm pa ob 17.00).

Pa se puno nalepk mi je nametu. Zakaj pa ni sprejel reklamacije? Nestrokovna montaza, a ne?

@GP blaster:

Strelisce: Model je mal € (valcki 2500), pa tud styling oprema je drazja. Zal

Za polini stvari je najbolj Linde MPA(garant najceneje)

Za mallosi pa je najbolj varianta Aprillia RC Maribor(npr. Red sponge je bila mesec nazaj 990SIT)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GP master....jst poznam se ene par stacun v LJ.....sam fnt ne kupuj u stancunah usaj ne kle v slo!!!!!!! treba poznt dilrcke pa se dobi use pa se cenej :) a kdo od vs naroca iz nemcije skuter centr/attac...??:/

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

GP master....jst poznam se ene par stacun v LJ.....sam fnt ne kupuj u stancunah usaj ne kle v slo!!!!!!! treba poznt dilrcke pa se dobi use pa se cenej :) a kdo od vs naroca iz nemcije skuter centr/attac...??:/

harkotu sendaj pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi rad kj od malossija al pa polinija pejt u italijo k tm dobis tkoj pa se bl pocen je (to za use dele ne sam za malossi) pomojm tut ce si z ljubljane se se zmer placa k ni tko dalec :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ni glih tko ne dobis za use...ksn top performance..ni glih tko simpl dobit pa se ksne ferme bi se najdle..v navadnih trgovinah..morst vedt kje kej iskat=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta scooter kit sploh ni trgovina ampak ma mudel dele kr v svoji garaži. Sm bil pred 1 tednom tam pa ma tko mal delov pa kr neke reklamacije mu pošilajo vglavnem DREK. Ko sm js naročo omejevalec obratov mi je poslal rabljenega in skoraj nedelujočega (dela samo na 5ki). Ko sem hotel reklamirati mi je reklamacijo zavrnil. NE priporočam kupovanje iz lastnih iskušenj!

ti si pa res ej fullll delov ma ampak v garazi ma neki delov k se mu ne da skos v skladišče hodit po njih če kdo naroči pa mu reče nej k njemu pride =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

evo ti ...

www.scooter-attack.com

www.scooterkit.com

www.scooter-center.com

to so te taglavne ...mas jih se .....

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

mene sam zanima če obstaja še kaka stran na netu ku prodajajo te scooter dele...u SLO...kr ta scooterkit je qrc...sm pred 5 tedni naroču en deu...še zj ni nč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja poklic ga lahk da te caka tam pa te je pozabu poklicat .)

nvm jst sm do zdej zmeri takoj dobu max tak ko pise 10dni :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če boš naroču kej takiga ko še v nemčiji gor ni na zalogi pol normalo da ne boš dobil v predvidenem roku. Zato tut jes ne naročim nekih delov ko jih ni gor na zalogi ker mi ni za čakat par mescov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav,

na novo se je odprla spletna trgovina MOTOKLIK.SI

Stvar je sicer še v fazi zagona, zato na straneh ni vseh izdelkov ki so dobavljivi.

Če Bi želeli kak izdelek ki ga trenutno ni na strani jim morate povedat.

Jaz sem z njihovim poslovanje zelo zadovoljen, vse zrihtajo in prijazni so..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav,

na novo se je odprla spletna trgovina MOTOKLIK.SI

Stvar je sicer še v fazi zagona, zato na straneh ni vseh izdelkov ki so dobavljivi.

Če Bi želeli kak izdelek ki ga trenutno ni na strani jim morate povedat.

Jaz sem z njihovim poslovanje zelo zadovoljen, vse zrihtajo in prijazni so..

Pa bo za tanove aprilije tud kej al bo sam za tastare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!