Skoči na vsebino

Trgovina z deli za skuter


DrummY

Priporočene objave

Lep pozdrav,

na novo se je odprla spletna trgovina MOTOKLIK.SI

Stvar je sicer še v fazi zagona, zato na straneh ni vseh izdelkov ki so dobavljivi.

Če Bi želeli kak izdelek ki ga trenutno ni na strani jim morate povedat.

Jaz sem z njihovim poslovanje zelo zadovoljen, vse zrihtajo in prijazni so..

A boste mel kej za tanove aprilie?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp,

jst sm tuki "novopečenec" tko d nvem usega ampak me zanima,kje bi loh dubu kit 70ccm za beto rr.kukr jst vem ma minareli mašoino :hmm:

www.scooterkit.com

www.motoklik.si

Poklikaj in preglej :)

Jebac-car: tvoja aprilija ma tko al tko od Piaggiota mašino tko da s tem ne boš meu problemov.

Kar se pa staylinga tiče pa sigurn majo tud za ta novi model ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebac-car: tvoja aprilija ma tko al tko od Piaggiota mašino tko da s tem ne boš meu problemov.

Kar se pa staylinga tiče pa sigurn majo tud za ta novi model ;)

Za tuning notr vem sam za styling brez idej pa full mal se dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav,

na novo se je odprla spletna trgovina MOTOKLIK.SI

Stvar je sicer še v fazi zagona, zato na straneh ni vseh izdelkov ki so dobavljivi.

Če Bi želeli kak izdelek ki ga trenutno ni na strani jim morate povedat.

Jaz sem z njihovim poslovanje zelo zadovoljen, vse zrihtajo in prijazni so..

Julfi, nisi ti ustanovitelj te strani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
evo se ena SLO stran k se tud razvija

www.cilinder.si ;)

pa da te ni sram naročevat pri tem konju?? kaj šele da mu delaš REKLAMO!!!!

ma ta model Lenc, to je samo EN NATEGOVALEC ljudi, naročiš mu, nakažeš ku denar pol pa čakaš 3 mesce da dobiš dele...ma jebem ti taki fokl!!

ŽE NA MILJONE ljudi se pritožuje prek njega!!

in to je zelo zelo zelo slabo!!!!!!

jz vam povem da nekupujte pri njemu, raje naročujte pri skuterkitu, ker boste prej dobil dele. pa čeprav učas zamuja vendar naredi kot treba..

a ta KONJ na NIKOLI NIKOLI NIKOLI VEČ ne naročujem niti nesvetujem več...

in konec koncev, sm sm vidu kako simpel je naročiti sam dele, namesto da greš preko njega!

greš na SC ali SA in dobiš dele tut v 3 dneh :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil polini EVO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ej polini evo dobr bi blo razlozit kko to poteka ce ze imas izkusne s te... tko da bi se drugi vedeli kko to poteka...

jst germ itk sam u italijo po dele sam ucesih ce rabm ksno malenkost k pa ni tok nujna bi blo pa fajn vedt kko to nardit...priporaocam da nardis novo temo kaj pravs? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ja js iz scooter-attacka naročim preko scooterkita.Sam pogledat stevilko izdelka in povem kaj hočem.Še nikoli nisem imel problemov, marže ma zlo mejhne tko da je kr kul. :worship: Pa tut če ti kaj pri skuterju crkne pa to ga pokličeš pa ti pomaga pa vse pove ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ja js iz scooter-attacka naročim preko scooterkita.Sam pogledat stevilko izdelka in povem kaj hočem.Še nikoli nisem imel problemov, marže ma zlo mejhne tko da je kr kul. :worship: Pa tut če ti kaj pri skuterju crkne pa to ga pokličeš pa ti pomaga pa vse pove ...

Ka bi lahk tud prek scooterkita naroču na scooter-centri, da bi mu povedu številko izdelka? Ker tam sem vidu da nimajo tistga izdelka ki ga nucam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da te ni sram naročevat pri tem konju?? kaj šele da mu delaš REKLAMO!!!!

ma ta model Lenc, to je samo EN NATEGOVALEC ljudi, naročiš mu, nakažeš ku denar pol pa čakaš 3 mesce da dobiš dele...ma jebem ti taki fokl!!

ŽE NA MILJONE ljudi se pritožuje prek njega!!

in to je zelo zelo zelo slabo!!!!!!

jz vam povem da nekupujte pri njemu, raje naročujte pri skuterkitu, ker boste prej dobil dele. pa čeprav učas zamuja vendar naredi kot treba..

a ta KONJ na NIKOLI NIKOLI NIKOLI VEČ ne naročujem niti nesvetujem več...

in konec koncev, sm sm vidu kako simpel je naročiti sam dele, namesto da greš preko njega!

greš na SC ali SA in dobiš dele tut v 3 dneh :worship: :worship: :worship:

Newem no kak je kdu kej reku, jest sem dubu od tega prec, v dveh dneh je blo pr men, men je vredi, pa neki je pozabu še dodat pa je potem poslal in drug dan sem že dobil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Dvomim da je kakšna za skuterje. Res pa je da cilinder.si ni več tisto kar je bil (čakaš na dele lahko tudi več kot 1mesec, ne pošlje pravih delov...). Trenutno se ti najbolj splača kupiti preko skuterist.si, res je da nima na strani še vse dodano. Moraš ga dodati na msn in se vpraša če ima te dele ki jih nucaš na zalogi in ali jih lahko naroči. Vsi ga hvalijo, z datumi je točen in si vedno dobil paket tako kot ti je on rekel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hja kr tak dvomim da bi kako trgovino najdo pr Ljubljani. Drgač pa je trgovina od cilindra tam pr Mariboru na Dravske polju.

Če boš pa prek neta naroču pa red dej kr prek skuterista. Se vese lahk fajn zmenš. Js sn tam dlih izpuh naročo pa bom vido al bo pršo do takrat ko je reko.

Popravljeno . Popravil rojcek5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Nič več, naročil pred 1 mescom pa še zej ni nič..škoda naročevat. Skuterist.si.)ni problemov z njemu, še prej dobiš kot ti reče:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!