Skoči na vsebino

Priporočene objave

En vprašanjček...ali se da z Gerlosspassa do Krimmelskih slapov peljat po krožni, ali moraš z Gerlossa nazaj in potem proti Krimmelskim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA to vem, samo me zanima ali naj greva iz Konigsleitna za Gerlospass in potem do Krimmelskih ali pa se morava v tem primeru vrnit nazaj do Konigsleitna in do WAld im Pinzgau in na Krimmlske, ker googlmaps nikakor noče po krožni in me zato zanima, če je možno iz Konigsleitna lepo čez Gerlos in Krimmlske do Wald-a krogec naredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, SharpNinja said:

JA to vem, samo me zanima ali naj greva iz Konigsleitna za Gerlospass in potem do Krimmelskih ali pa se morava v tem primeru vrnit nazaj do Konigsleitna in do WAld im Pinzgau in na Krimmlske, ker googlmaps nikakor noče po krožni in me zato zanima, če je možno iz Konigsleitna lepo čez Gerlos in Krimmlske do Wald-a krogec naredit.

Probaj narest turo v http://www.viamichelin.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Nearrain ;)....bomo nekak splaniral....na konc je zmer problem,k najdeš kaj vse bi pogledal pa je pol dan prekratek eh.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, SharpNinja pravi:

JA to vem, samo me zanima ali naj greva iz Konigsleitna za Gerlospass in potem do Krimmelskih ali pa se morava v tem primeru vrnit nazaj do Konigsleitna in do WAld im Pinzgau in na Krimmlske, ker googlmaps nikakor noče po krožni in me zato zanima, če je možno iz Konigsleitna lepo čez Gerlos in Krimmlske do Wald-a krogec naredit.

je možno, mogoče noče krogeca narediti, ker je cesta plačljiva pa ga kaj zmede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imas "options" knof kjer izberes kriterije...med drugim tudi izogibanje placilu cestnin

Untitled.png

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Nearrain pravi:

Imas "options" knof kjer izberes kriterije...med drugim tudi izogibanje placilu cestnin

Untitled.png

mislim, da že vemo, kje si :) pa opozorilo si preberi nad vsako temo. sicer se pa strinjam, viamichelin je zelo dober program, tudi sam ga uporabljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Snecer said:

mislim, da že vemo, kje si :) pa opozorilo si preberi nad vsako temo. sicer se pa strinjam, viamichelin je zelo dober program, tudi sam ga uporabljam.

Smanji dozivljaj . . . 

OPOZORILO: Smetenje po temah!   09/02/16

Vse, ki se ne boste držali tem in vam je edina matra to, da svinjate po vseh temah, boste brez nadaljne debate odstranjeni s foruma v kolikor nameravate s tem nadaljevati. Za brezpredmetno nabijanje se prestavite v kategorijo foruma Krneki, ki je namenjena nabijanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, HyperJack said:

Prav je tako..če bi bilo manj bi vsak kurac rinu gor..tko se pa vsaj malo selekcije naredi. 

Tis k kej ceni naravo, itd. bo plačal toliko..če je pa vredno toliko je pa drugo vprašanje.

 

 

bullshit in...bulshit. 

Ne poznam motorista ki bi ga 25€ dejansko odvrnilo od česa. je primeren izgovor. Ovira pa ne. In kdor bi hodu gor ker ceni naravo gre u gojzarjih. 

 

men jse je petk sjebal, nismo šli, in s tem sm odpravo na gg preložiu še za eno leto. ker gor rinem že ene 100 let, res ni pomembno. Fakit. Tako je. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, SharpNinja pravi:

En vprašanjček...ali se da z Gerlosspassa do Krimmelskih slapov peljat po krožni, ali moraš z Gerlossa nazaj in potem proti Krimmelskim?

...se da -

krimml.JPG

Je pa, kot je že Snecer reku, mal za plačat...

IMG_0690.jpg

 

 

 

Povsod, kjer vidiš takle znak - IMG_0664.jpg

 

se bo treba ločit od nekaj vrčkov :beer2:!!!     

Al pa vsaj  vrčkov :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, kaca1 pravi:

...se da -

krimml.JPG

Je pa, kot je že Snecer reku, mal za plačat...

IMG_0690.jpg

 

 

 

Povsod, kjer vidiš takle znak - IMG_0664.jpg

 

se bo treba ločit od nekaj vrčkov :beer2:!!!     

Al pa vsaj  vrčkov :P

Hvala....sj glede na to kam je plan it sva prpravla budget :P, te itak oberejo za vsak hrib, sm takle mamo dns ni nič zastonj.....zdj sm še vreme čakamo, bl tkotko kaže za ta vikend

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Snecer pravi:

Pa vzemita tisto karto za 30 eur oziroma 35 al kolko je, tour ticket, pa mata GG, Nockalm, Gerlos, pokrit...

Problemček je edino, ker imava Nockalm in Gerlos v planu za en dan (poleg še mal naokol po Tirolski), GG pa naslednji dan "u ranu zoru"....a pred 6.00 ko odprejo cesto na GG se pa ne da mim ramp prlezt, če slučajn ne bi mogla spat zjutraj :P

....ker kolkor sem gledala je ta karta veljavna samo en dan. Drugače pa ja bi bila super opcija, ampak časovno in po kilometrini ne bo šlo skoz v enem dnevu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Ni veljavna en dan, ampak je enodnevna za vsak prelaz.

Aha pol sm narobe razumela. se pravi, da velja več dni ampak za vsakega od prelazov za en dan?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je. imaš pa tudi časovno omejitev za katero upam, da je več kot 1y. od lan imam še za 2 prelaza neizpolnjena...

kupiš na omtc, npr u Hermagorju kar uzput. dajo ti naprintan A4 pol pa una na rampi neki pretipkava.... dokaj balkansko zgleda useskup :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V cetrtek grem domv iz Minhna cez Gerlos,tarifa 10eur pol pa se Felbertaueren 11eur,skratka skor vec kot za bencin.:BUA:,na GG dvakrat letos,drago ampak se splaca.:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6 September 2016 at 9:30 AM, SharpNinja said:

Aha pol sm narobe razumela. se pravi, da velja več dni ampak za vsakega od prelazov za en dan?

 

evo, velja 2 leti, poleg gg je še nocklamstrasse in gerlospass; 28,50€

...u soboto grem!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, UnionJack pravi:

evo, velja 2 leti, poleg gg je še nocklamstrasse in gerlospass; 28,50€

...u soboto grem!

Hvala za info, midva se glede na malo nestanovitno vremensko napoved še odločava ali v soboto štartava proti Tirolski inGG ali na jug.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Naj me kdo popravi, nekje aem prebral, da ti ta drugo voznjo v letu dajo skonto. Brskal temo do 08. 2015, pa nisem nasel debate.   A kdo ve, sm cist falil, al je kej na temu? BTW, na lanski karti je kos registracije, karta pa je (bla) del trojcka z Gerlosom in Nockalm. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Prvič se odpravljam na GG, bi priporočili kakšno boljšo pot kakor tole: 

https://www.google.si/maps/dir/Ljubljana/46.4902648,13.7388959/46.8271122,12.8023568/47.0730624,12.8370007/47.316317,12.8000472/@46.722523,13.285144,9.25z/data=!4m12!4m11!1m5!1m1!1s0x476531f5969886d1:0x400f81c823fec20!2m2!1d14.5057515!2d46.0569465!1m0!1m0!1m0!1m0!3e0?hl=sl

Tam bi kampiral čez vikend in se vrnil po isti ali podobni poti. 

Kje priporočate kampiranje? SeeCamp ima celo nekaj "moto" ponudbe, pa še povsem na jezeru je ... http://www.seecamp.at/en/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!