Skoči na vsebino

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

NO, DA BOM PA TO DOŽIVEL 30.OKTOBRA,PA RES NISEM PRIČAKOVAL

NO, DA BOM PA TO DOŽIVEL 30.OKTOBRA,PA RES NISEM PRIČAKOVAL.SONCE TOPLO SONCE TOPLO

post-3377-1130864739_thumb.jpg

post-3377-1130865032_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

GROSSGLOCKNER

Na tem linku boš našel levo spodaj tisto kar iščeš

Kamere

Ali pa tule -> direkt kamere

trenutno še nobena ne deluje, ampak planirajo, da od srede maja naprej :)

pa še tole:

Winter closure until further notice to 28. April 2006. Reopening estimated on 29. April 2006 (depending on weather conditions). :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zapore na Grossglocknerstrsse v letu 2006

All jene, die ihren Glockner-Ausflug längerfristig planen, möchten wir über die veranstaltungsbedingten Straßensperren informieren:

Datum Veranstaltung Sperre

26. Aug. Internationales Smart-Treffen KEINE Sperre, kurze Anhaltung des Verkehrs möglich

16.Sept. Oldtimertraktoren-WM Zwischen Ferleiten und Fuscher Törl von 7.30 bis 10.00 Uhr*

*Die Auffahrt von Heiligenblut zur Kaiser-Franz-Josefs-Höhe und bis zum Fuscher Törl ist ungehindert möglich.

Weitere Informationen und Auskünfte erhalten Sie bei folgenden Stellen:

Prav tako bo to nedeljo dodatno povečan promet zaradi 7. GROSSGLOCKNER BERGLAUF - 23. Juli 2006

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urkaduš, Zdrawc, a v ponedeljek 24. julija bo tud kakšno sranje? Imam namen se gor zapeljat, pa ne bi glih kakšne gužve gledal. Še sploh. ker grejo ta stari z avtom zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U pondelk greš b.p. gor,

sam swizcevpa naute vidli, majo menda dopust do sred avgust :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil gor prejšnji petek 14.7.2006 in je bilo brez večjih ovir, če odštejem prvega palicaja, ki me je oviral s pogledom in patrulje, ki me je zaustavila 2 km za grdim avstrijskim pogledom prvega palicaja.

statičnih cestnih ovir pa na cestah zaenkrat še ni!

GO FOR IT, čeprav se vsekakor bolj izplača zapeljat čez Dolomite!

Makaronarski Dolomiti uber alles!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imamo, štirje motorji iz Vip. doline. Pot nas bo vodila preko Italije, Nassfeld, po dravski dolini mimo Lienza, Winklern, do F.J.H. in nazaj po dolini reke Moll mimo Spittala in Villacha ter preko Predila v dolino Koritnice in po soški dolini domov. cca. 550 km.

LP

Toncek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imamo, štirje motorji iz Vip. doline. Pot nas bo vodila preko Italije, Nassfeld, po dravski dolini mimo Lienza, Winklern, do F.J.H. in nazaj po dolini reke Moll mimo Spittala in Villacha ter preko Predila v dolino Koritnice in po soški dolini domov. cca. 550 km.

LP

Toncek

Gdaj pa greste :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo bili v nedeljo. Veliko motoristov tudi iz Slovenije. Imeli so nek gorski tek, tako, da je bila velika gneča. Vreme čudovito, mislim, da sem samo ene dvakrat videl vrh Grossglocknerja brez megle. (prej sem bil večkrat z avtobusom kot turistični vodnik). V cca. 4 letih se mi je zdel ledenik Pastirica precej pomanjšan.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vam jutri postrežem z nekaj slikami, ko sva z ženo obiskala Grossglockner še pred nesrečo.

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjo soboto, če bo vreme štartam na Grosglockner. Še prej pa na Villacher Alpenstrase, Nockalmstrase, po Grosglocknerju pa še na Gerlos Alpenstrase. Vračam se preko Innsbrucka, Italije, v SLO. Okol 900 km. Seveda bom med potjo kje prespal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjo soboto, če bo vreme štartam na Grosglockner. Še prej pa na Villacher Alpenstrase, Nockalmstrase, po Grosglocknerju pa še na Gerlos Alpenstrase. Vračam se preko Innsbrucka, Italije, v SLO. Okol 900 km. Seveda bom med potjo kje prespal.

ajej kaj sem ti fouš....... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjo soboto, če bo vreme štartam na Grosglockner. Še prej pa na Villacher Alpenstrase, Nockalmstrase, po Grosglocknerju pa še na Gerlos Alpenstrase. Vračam se preko Innsbrucka, Italije, v SLO. Okol 900 km. Seveda bom med potjo kje prespal.

Če upaš si splaniraj tako, da greš na grossa in gerlos isti dan, ker če boš na gerlosu pokazal karto od grossglocknerja dobiš popust .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No... obljubljeno vam prilagam nekaj sličic z GG, ki sva ga z ženo obiskala pred dobrima dvema tednoma. Odpeljala sva se tudi na Edelweisspitze. Uh, skoraj ne morem gledat teh lepih cest...

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No... obljubljeno vam prilagam nekaj sličic z GG, ki sva ga z ženo obiskala pred dobrima dvema tednoma. Odpeljala sva se tudi na Edelweisspitze. Uh, skoraj ne morem gledat teh lepih cest...

LP, Bojan.

Slike so ??

In ti si že kaj boljše ? Pocajtaj se čimprej :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!