Skoči na vsebino

Priporočene objave

Evo jih... Sem jih želel dati več, pa sem jih moral najprej zmanjšati.

LP, Bojan.

post-9629-1154107917_thumb.jpg

post-9629-1154107927_thumb.jpg

post-9629-1154107937_thumb.jpg

post-9629-1154107950_thumb.jpg

post-9629-1154107970_thumb.jpg

post-9629-1154107985_thumb.jpg

post-9629-1154108021_thumb.jpg

post-9629-1154108035_thumb.jpg

post-9629-1154108061_thumb.jpg

post-9629-1154108085_thumb.jpg

post-9629-1154108098_thumb.jpg

post-9629-1154108106_thumb.jpg

post-9629-1154108206_thumb.jpg

post-9629-1154108291_thumb.jpg

post-9629-1154108298_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil V-strom650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali naj bi to kaj pomenilo ali gre za "naključno nametanko"? :D

Hotel sem povedati, da sem bil zadnjič na Grossglocknerju pred štirimi leti. V tem obdobju se je ledenik precej pomanjšal.

Upam, da sem bil jasen :?

Drugače povedano "oštja", ga je zmirej manj. :P

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali je mogoče bil gdo ta mesec gor :?

jst biu 5 dni nazaj :OK: :OK: sam ne z motorjem

IPB Slika

tkole je zgledal :OK:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst biu 5 dni nazaj :OK: :OK: sam ne z motorjem

IPB Slika

tkole je zgledal :OK:

O,hudiča pa saj je še poletje :cry: Nameravam gor 26.8.upam da se bo še otoplilo :hmm: Hvala za info. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O,hudiča pa saj je še poletje :cry: Nameravam gor 26.8.upam da se bo še otoplilo :hmm: Hvala za info. :grim

a obstaja kakšna "live" kamera kot npr. za stelvio, da ne bi slučajno moral kakšne verige sabo vzet :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a obstaja kakšna "live" kamera kot npr. za stelvio, da ne bi slučajno moral kakšne verige sabo vzet :blink:

Za stelvio je treba v temo Dolomiti sicer pa tule nekaj kamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a obstaja kakšna "live" kamera kot npr. za stelvio, da ne bi slučajno moral kakšne verige sabo vzet :blink:

Imaš na strani od Grossglocknerja oziroma poglej kakšno stran nazaj je bil link že naveden.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O,hudiča pa saj je še poletje :cry: Nameravam gor 26.8.upam da se bo še otoplilo :hmm: Hvala za info. :grim

ja jest mam tudi neke plane sam me je mal minila volja :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest mam tudi neke plane sam me je mal minila volja :ninja:

Upanje še ostaja,saj je avgust :OK: Mogoče se srečamo! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upanje še ostaja,saj je avgust :OK: Mogoče se srečamo! :hmm:

ja jest mam tist vikend okol 26-tega fraj :yea1: tko da če boš vidu kako goriško tablico na hornet gor je to moja malenkost... :P

sicer ga pa vreme neki serje :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sreča je na strani pogumnih!!!!!!

Bil med drugim tudi na Grossglocknerju. Pa da opišem pot.

Villacher Alpenstrase, Nockalmstrase, Malta Hochgalm strasse, Grossglockner z vzponom na Edelweisspitze, Gerlos Alpenstrase, pol pa v Italijo še mal Dolomitov. Passo Sella, passo Pordoi, passo Campolongo, passo Valparola in passo Mauria. 3 dni 1132 km. Po suhem, po mokrem v dežju ( nismo iz cukra ). Ceste delno suhe delno mokre. Bilo je super. Tud kakšna slika je. Nisem bil edini motorist, kar nekaj jih je bilo, kljub slabemu vremenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj slik.

v čem vidite čar vožnje, v takem vremenu, tud z avtom se v takem ne bi peljal, upam pa da se bo še kaj vreme zrihtal, da bom lahko še letos obiskal GG,

pa lep deževen dan janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v čem vidite čar vožnje, v takem vremenu, tud z avtom se v takem ne bi peljal, upam pa da se bo še kaj vreme zrihtal, da bom lahko še letos obiskal GG,

pa lep deževen dan janih

Hm, dobro vprašanje. Mislim da se ne obrneš, če te na poti dobi dež, ampak nadaljuješ. Bil sem tretjič na GG in šele sedaj sem ob počasnejši vožnji po mokrem užival v razgledih, kajti po suhi cesti mi srce ne da, da bi vozil počasi in se razgledoval okoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, dobro vprašanje. Mislim da se ne obrneš, če te na poti dobi dež, ampak nadaljuješ. Bil sem tretjič na GG in šele sedaj sem ob počasnejši vožnji po mokrem užival v razgledih, kajti po suhi cesti mi srce ne da, da bi vozil počasi in se razgledoval okoli.

potem pa se večkrat vozi v dežju, da boš videl lepote naše in tuje dežele, a se da GG odpelat v enem dnevu, pa ne tako da nebi, nič vidu, ampak da bi zraven lahko užival v pogledih, verjetno se ob lepšem vremenu več vidi

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sreča je na strani pogumnih!!!!!!

:OK: :beer1: :yea1: :yea1:

nč kej bo treba jit ne bo druzga :P

a bo še kateri na Grossglocknerju tist vikend okol 26-tega????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :beer1: :yea1: :yea1:

nč kej bo treba jit ne bo druzga :P

a bo še kateri na Grossglocknerju tist vikend okol 26-tega????

Jaz in še 10 kolegov z motorji :OK: Molimo za lepo vreme :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil par let nazaj sredi avgusta gor. Isto nestanovitno vreme, kot danes. Dež, pa kaj. Ko smo krenili, je rahlo rosilo, nekje pri Karavanškem tunelu (na avstrijski strani) pa nehalo, in smo imeli celo pot suho, sicer malo hladneje, ampak suho cesto. Na vrhu malo megleno, ampak malo je manjkalo, da nismo juckali, tako je bilo lepo. Nazaj pa je pri Spitallu uscalo kot iz škafa. Smo malo vedrili, ni kazalo na izboljšanje, pa dežjake gor, pa gremo naši. Izlet, ki ga dolgo pomniš, še posebej, če imaš kako sliko... Bo treba ponoviti, takoj, ko bo priložnost. Toplo priporočam. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil par let nazaj sredi avgusta gor. Isto nestanovitno vreme, kot danes. Dež, pa kaj. Ko smo krenili, je rahlo rosilo, nekje pri Karavanškem tunelu (na avstrijski strani) pa nehalo, in smo imeli celo pot suho, sicer malo hladneje, ampak suho cesto. Na vrhu malo megleno, ampak malo je manjkalo, da nismo juckali, tako je bilo lepo. Nazaj pa je pri Spitallu uscalo kot iz škafa. Smo malo vedrili, ni kazalo na izboljšanje, pa dežjake gor, pa gremo naši. Izlet, ki ga dolgo pomniš, še posebej, če imaš kako sliko... Bo treba ponoviti, takoj, ko bo priložnost. Toplo priporočam. :OK:

Lani podobna situacija ko smo bili gor, je pa nek čar vožnje tudi v dežju ;)

post-9095-1155495130_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!