Skoči na vsebino

Pomoc med motoristi ???


šoško

Priporočene objave

Da še povem svoje izkušnje.

Bilo je na izvozu iz avtoceste na obvoznico v Mariboru. Ob strani oziroma na notranjem pasu se je vžgal oz. bolje netil ogenj v stari ladi, ljudje so bili že na cestišču in mahali, eni trije so bli malo bolj črni ali zame to ni bilo pomenbno. Jaz sem bil z kombijem in ker je tam gasilni aparat obvezna oprema sem ga na tisti ladi spraznil. So pa gasilci dokaj hitro za menoj prišli, takrat se je še nekaj ljudi ustavilo, ampak pred menoj nihče, pa sigurno se je peljalo nekaj ljudi mimo :(

Če bi videl, da se jim to dogaja, potem jim ustavim, drugače pa črnim, ki mahajo ob cesti ne ustavim več!

Pod pritvezo, da rabijo pomoč, so mi potem začeli prodajat zlate prstane in podobne zadeve :devil: To se mi je zgodilo že dvakrat .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bilo dokaj očitno za kaj se gre, pa ženske so prevladovale :yes: in glede nato, da je bilo podnevi in na zelo prometni cesti nisem okleval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor imam komaj eno sezono in tako še nisem naletel na primer, da bi lahko komu pomagal. Moram pa povedat da sem se z avtomobilo vedno vstavil, če je kdo stal ob cesti in sem vprašal če rabi pomoč, pa tudi pomagal sem. Se mi pa je zgodilo, da sem pomagal enemu možakarju, ki je imel gumi defekt in ni imel ne dvigalke in ne rezervnega kolesa. Pa sem mu vse posodil in ker se mi je mudilo delat pa sma se zmenla, da ko uredi stvari me pokliče in mi vrne dvigalko in rezervno kolo....

Do danes me še ni poklical..... :grrr . Pa naj ma tisto dvigalko in kolo, če mu je tak všeč. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je letos poleti na poti v Komen Ein v Postojni plačal mrzel pir. Zunaj je blo za znoret vroče, tako da se to tudi kvalificira kot pomoč med motoristi. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Pa sem mu vse posodil in ker se mi je mudilo delat pa sma se zmenla, da ko uredi stvari me pokliče in mi vrne dvigalko in rezervno kolo....

Do danes me še ni poklical..... :grrr . Pa naj ma tisto dvigalko in kolo, če mu je tak všeč. :glare:

Dobrota je sirota!

On ima dvigalko in kolo, ti pa dober filing, (ker si mu pomagal)!

Zame si junak! Verjetno še za marsikoga!

Svet je okrogel in prej ko slej, vse na svoje mesto sede!!! Žalostno pa je, da tega nekateri ne bodo nikoli doumeli! Pustite jih... Kajti vsak ima pravico, biti prepričan v svojo zmoto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem pa res enmu pomagal.

V ribčevem lazu, mal pred bohinjskim jezerom, ko je en lepo počasi pripeljal do ovinka, nato pa vožnjo nadaljeval naravnost v graben med koprive. Dva metra višinske.:eek:

No pa smo ga zvlekli ven, na srečo pa ni blo hujšega. So ble goste koprive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jest sm se enkrat mal heroja izkazou.

Je bil fante s punco ob cesti parkiran, pa se je matrou z motorjem, ker mu ni vžgal. Na žalost mu nisem mogu pomagat, ker mu je shodila elektronka, ampak kot je Fičo napisou... občutek nekomu pomagat je bil pa dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Tut jest sm se enkrat mal heroja izkazou.

Je bil fante s punco ob cesti parkiran, pa se je matrou z motorjem, ker mu ni vžgal. Na žalost mu nisem mogu pomagat, ker mu je shodila elektronka, ampak kot je Fičo napisou... občutek nekomu pomagat je bil pa dober.

Kva's mu pa pomagal, ko praviš, da motor sicer ni vžgal? Si mu punco odpeljal kam na toplo? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne sreco letos nisem se rabil motoristom pomagat, pa ce vas bom kje srecal, pa naj bom peš, s kolesom, motorjem, avtom ali cim drugim bom ustavil, tako kot vedno ustavim na cesti, pa naj bo zunaj 30 ali -20. Res da zebe kot sam satan, ampak pomagam pa le. Saj vcasih ne morem, ker nimam rezervnih delov, ampak pomagam po najboljsih močeh. Upam da se mi kdaj to povrne če bo potrebno...

Lep pozdrav in veliko km brez okvar.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne sreco letos nisem se rabil motoristom pomagat, pa ce vas bom kje srecal, pa naj bom peš, s kolesom, motorjem, avtom ali cim drugim bom ustavil, tako kot vedno ustavim na cesti, pa naj bo zunaj 30 ali -20. Res da zebe kot sam satan, ampak pomagam pa le. Saj vcasih ne morem, ker nimam rezervnih delov, ampak pomagam po najboljsih močeh. Upam da se mi kdaj to povrne če bo potrebno...

Lep pozdrav in veliko km brez okvar.

D.

Ti kar pomagaj! To je lepo!!!...

Le da ne boš kakšni brez potrebe :grrr nudil umetnega dihanja in "srčne :o masaže", kanalja! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar pomagaj! To je lepo!!!...

Le da ne boš kakšni brez potrebe :grrr nudil umetnega dihanja in "srčne :o masaže", kanalja! :D

Ja za dobrobit motoristov ter dobro mnenje o nas, bom se naredil tudi to žrtev in kateri ponudil tudi srčno masažo in umetno dihanje. :worship: :yea1: sploh če bo sama rekla da rabi to:) O:-) No saj nisem taki, da nebi, pa vendarle je lepo videt vesel obraz nekoga, ki mu pomagas, tako da se splaca...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

Sm, pa zadnjč enmu z TDM-ko pomagal, na cesti pod viaduktom Ravbarkomada. Mu je crknu motor in ga ni mogel vžgati, sva dvakrat porinla, pa je šlo, na en cilinder samo, pri drugmu mu je pa kapa prebijala. Za povr me je pa še zrukalo, da so mi vsi lasje stali pokonci, ko sem gledal kaj je narobe. Pol mi je pa razložu, da je pral motor z štrajfiksom.

No, važno, da se je stric lahko domov odeplau. Je bil kar dober občutek.

LP!

Mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Še so pravi Motoristi!

Včeraj popoldan sva se peljala z mojo proti Kranju. Ko sem si popravljal jakno, sem si nehote odprl en gumb ("druker"). Ker sem rabil obe roki, da sem si ga spnel, sem se odločil, da motor ustavim. Počasi sem spustil plin in začel pretikati v nižje prestave. V tistem trenutku sta nasproti pripeljala dva motorista. Ker ju nisem mogel pozdraviti z roko (rabil sem jo za stiskanje sklopke), sem posvetil z dolgo lučjo. Čeprav sta se že odpeljala mimo, sta v ogledalu videla, da sem se ustavil. Takoj sta zmanjšala hitrost, obrnila in se pripeljala k nama ter vprašala, če rabiva pomoč.

Voznika Pegasota in Yamahe (Fazer?), prava carja sta! :grim :grim

In od danes tudi moja prijatelja. Prjatle pa rad povabim na pivo: če bosta kdaj v MB, pokličita, gremo na :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hvala tistim, ki so mi pomagali v soboto, na relaciji Radlpass-Radlje, prijateljev motor dvignit in ki so pomagali okoli poškodovane sopotnice, ko smo čakali rešilca. :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

vedno in povsod na raspolago, ko je udeleženec v stiski v prometu tudi z drugim prometnim sredstvom :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa včeraj pomagal enemu motoristu, ki na parkingu ni mogel pojesti svojo mal'co... :D:P

Sva jo komaj zdelala! :grim

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa včeraj pomagal enemu motoristu, ki na parkingu ni mogel pojesti svojo mal'co... :D:P

Sva jo komaj zdelala! :grim

Taka pomoč je najboljša :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva's mu pa pomagal, ko praviš, da motor sicer ni vžgal? Si mu punco odpeljal kam na toplo? :devil:

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa včeraj pomagal enemu motoristu, ki na parkingu ni mogel pojesti svojo mal'co... :D:P

Sva jo komaj zdelala! :grim

Ma ti si zvezda, kakšna nesebična pomoč... :lol1:

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!