Skoči na vsebino

CELJE MEETING


_rac3r_

Priporočene objave

no pobje če je kdo iz celja(okolice) zainterisiran za meting nej pove ,mormo neki uštimat !!

Ma kdo kak predlog ??? kje npr: na city center (vrh parkirišča) ... no

pište kej itd itd

LP Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf ce bi hotl nek velik miting pol bi res blo dobr kak plakat pa to ja sam pol je treba plac najdit ne kr na sparu al pa nek da nebojo pol kaki problemi z modrimi :P

tiskarne pa mi zau niamo

pomoje najbols da kr tak bol na izi sam zgleda da nas ni neki velik :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap najbols bi blo da vsak ko bi vidu kaga "novga" da bi mu reku kdaj je zbor pa tak pol bi se nas nabral pocas .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mozno d bi js tut lohk tto soboto prišu js sm zdle vsak dan na vrhu city centra pa je skor čist prazn vedn =) mene sam mal jebe k mi skuter nikamor ne gre =) morn blokado ven dat =)( off topic) lampret ko prideš na msn al pa ko boš meu več cajta me poklič d dama ven tto blokado =) no drgač pa zbor je lohk kr na velik placih =)

Lp JUre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no teb pa slovencu gre vsaj 80 men raj ne povem :xx: :BUA: :blush: 60 =) piaggio zip 2T letnik 2001 ,nič predelan nič menjan =) 1450 km zdej sm naredu izpit itd itd =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobi, zdj se pa že res tk dougo spravlamo nardit tale miting u celju da bi si pa res mogli neki umislit :) .

em kdo je že u celju župan? a tip kadidira?

dejmo ga spravt mal u ne vem kaj pa naj nam un nardi plakate, zato da ga bojo tisti ki so polnoletni volili, tisti ki pa niso ga bojo pa njihovi starši :D .

no, to bi bla ena izmed možnosti.

drugače se pa mi iz foruma dobimo, pa si nardimo kake napsie, navesimo mal na motor kak teden pred mitingom.

pol pa še tist dan, pa se še mal po celju zapeljemo, pa bo folk prišu, js vam rečem :D .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ktera ideja to mi je sošolc reku d je od njega mama šla do zupana (šrota) pa rekla d bi mogl neki ukrenit za skate park(k bmx vozi) pa jim je baje obljubu zaprt skate park =) nam bi pa lahka tut kej

drgač pa pjebi fajn se mejte pište kej;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo rolko si lahko vsak kupi za 10k ,,.. skuterja pa nima glih vsak

ga ma pa vsak drug :OK: :OK: .

sj ne ... pač dejmo neki narest. pač če ne bo šou nobedn do župana si pa res naredmo neko reklamo na svoje skutrje pa se mal vozmo po zelju itd.

pa še svojim prijateljem, sošolcem rečemo ...

tle u naši okolici je dost takih.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za to se lahk pol zmenmo ko bo miting najbols kr v soboto .) bo najlazi

lahk bi se se zmenl za klub ne, ko v celju ga sploh ni :BUA:

kdaj pol v soboto pa kje ? povejte kdaj 15.00 bi blo kr vreo ne :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom tut najbrz lohk v soboto do 7 mam cajt pol grem nekam proti vojniku na fešto =) abrahama (off topic) a pol na strehi city centra ob 15.00 ??? probam da pridem tam =) (po slovensk) haha

ajd fsm pjebi (in dekleta)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno bomo mel lepo vreme danes js sam upam d mi rata pridit =) pa upam d bo veeelik folka!!!!!

čim več tem boljš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa danes ne bo tam :cry: :cry: , nej edn uzame fotoaparat pa mal poslika sceno pa to.

lahk se pa za naslednjo soboto spet zmenimo :) , mogoče bom do takrat že mel izpuh (offtopic)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bedaaa zaka noben ni prišu sam js pa slovenc k sma tak sor vsak dan skupi drugega pa prov nobenga !!!!

sma tak skor **** popravek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ko sm enkrat bil nas je blo enepar, drugič pa nobenga, ko sma s frendu pršla (40km) :S Pol pa nism več pršu sploh :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bedaaa zaka noben ni prišu sam js pa slovenc k sma tak sor vsak dan skupi drugega pa prov nobenga !!!!

sma tak skor **** popravek

joj, sicer res bol malo obiska ampak to je blo zdj mal prevč na hitr(sj vem da drugače res ne gre, zaraadi vremena), ampak zdj pa dejmo mal reklame narest pa malo porihtat, ne se razburjat :) .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!