Skoči na vsebino

CELJE MEETING


_rac3r_

Priporočene objave

@: NejcZ : ti si ze tak extrem za voznjo do Celja=) ,

@: Ts007: vsak je dobrodošel =)

čim več jih mormo takrat pripelat, drugače pa js sej nas je v Celju dost sam malo na forumu, sej js tut ne vidim tok skuterašov zdle sam spomladi jih je dost ,js mam sicer izpit pa registracijo od oktobra (začetek oktobra) ,bomo ze nekak sam morn dobit Slovenca46 k juter dobi keš d neki kupi k se mu je pumpa za vodo sfukala (hlajenje) ko je zdej fergi montiru ... =) pa on je k netopir bol ponoč aktivn... uglavnem zrihtal bomo ze neki pa Vengy-a mormo tut dobit zraven ....itd vse pa moji sošolci bojo zdej še začel vozit... delajo izpite... =) bomo ze zrihtal ...

Lp Jure

A bom lahk pršu na vaš celjski meeting ko sm iz žauca :P

Če bomo kej mel jih ti kr čim več prpel ,tist glede letakov bo ziher deloval ... Jih bomo še u žauc mal ponesl .... pa proti šentjurju tam je tut dost motorjev... =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj sm pa ekstrem? Kaj pa je to, kolk, 37km al kolk mam :P To pa res ni tolk :D Drgač Vengy (ex), ti si takrat mel Runnerja z onim rdečim filtrom je tak? Baje da Tomaža Renčla poznaš, moj sošolc?

Upam da vam bo ratalo kej zrihtat, mene sicer nebo zdej do nekje junija, pol pa se vam prdružim z 125 :P Če me bote vzel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Renčla poznam ja 1km od mene žvi ja,sej ma enakega kot jaz(runnerja) ja kam pa pol ti hodš v šolo ? Pa 125 praviš, kolk boš pa mel 1uro vožnje? ja un runner z rdečim filtrom je moj ja :)

Popravljeno . Popravil Denis89
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠCC takisto, sma sošolca. Ura kolk bo pa še nevem.. kolk bo pa bo, ker še ubistvu nism začel delat izpita :blush: začnem tam nekje konec februarja, sam motor bo prej kot izpit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nekak sm se že odločil za Tomosov Supermoto. Obično verzijo, pol bom pa počas kupil dele, sprot k se bo dnar nabral, enako kot je mela dirkalna na CUPU ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ŠCC -to je lava ne? tja grem js drug let =) na elektro tehnično elektronike (4 letna) =) sry za off topic ej vengy nisn vedu =) sry =) ka ti si zdej konc z šolo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poba, elektrotehnika elektronike ti ne priporočam, js sm elektrotehnik računalništva, pa že tu mamo jebo, sploh z osnovami elektrotehnike, tam pa bote meli še vezja pa te zadeve.. Tak da če te to res ne zanima, pa se ti ne lub učit (my style), pejt raj drugam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nekak sm se že odločil za Tomosov Supermoto. Obično verzijo, pol bom pa počas kupil dele, sprot k se bo dnar nabral, enako kot je mela dirkalna na CUPU ;)

LP

Ta sopermoto je zakon, sam po moje ne boš mel problemov da te ne bi uzel na miting, ker ta zadeva ne gre prevč fajn, kulker sm ču...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ne šiba lih najbolj, ampak kolkr gre bo zadost, počas bom tk dal tiste druge dele gor, kar se pač da. Ne pričakujem rakete, če bi sam moč iskal bi 2t uzel, ampak ko preračunam, kolk bom pršparal pri bencinu in olju, se mi tole dost bolj splača, pa razne generalne pa to.. :)

edit: itq je važn da gre fajn čez ovinke :P Tolk k vaši skuterji pa bo že mogl it hehe

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OF: Jes sem naredu 3 letno energetik zdej še pa hodm +2 elektrotehnik. Kar se tiče računalniški pa elektrotehnik je pa bol kot ne isti kur** :)

Drugač pa more bit 2 takt :P

Popravljeno . Popravil ts007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh js se nikol u življenju skor nisn učiu =) pa še med poukom ne poslušam pa sm biu do letos prav dober =) tu pa tam kako soboto sm si kej prebrau kako fiziko pa kemijo druga pa ne =) glavn d bom js z 2 šou naprej u srednji =) ja računalniška je baje ful u modi sam jih je velik tut =) kam pa nej grem uglavnem 4 letno z elektroniko bom šou =) (sorry za off topic) ,

Glede motorjev sm si pa glih včeri neonko priključu sam morn še nardit si en stikal za na balanco enga pa pod zic ... =) , komi čakam kak meeting pa toploto =) sej marca bo pomoje že kr , aja pjebi ktero čelado mi priporočate kej , k zdle ma top moto čelade od 30% do 50% znižane upam d bo nolan x-701 znižana k je 70 000 trenutno k pol jo bom kupu če bo 35 000 =)

pa tut drugač najbrz =) ... Fsm-vsi skupi pa se vidjamo čim prej na kkae meetingu se slišmo ayd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno off: račualniška je v modi, smo letos meli omejitev, ampak se jih je pa že par tud izpisalo.. ugibaj zakaj :)

Drgač pa nevem kaj čakaš, sej je zun 10 stopinj, kaj več še hočeš :D Edin malo manj peska na cesti neb škodlo :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmm sej je ql kr dost topl sam ni še skor nikjer nobenga tak d z meetingom počakimo do prave toplote k se spravijo vsi na skuterje!!!!!!!! =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js se tud vozim enmal, do trgovine pa to, pa niti ni tak mrzl, sam ne pozabit da so ceste mrzle pa spolske, pa peska se pazte .)

aja, pa glede mrzlega nej proba gdo (na lastno odgovornost :P ) Se pr nuli brez čelade, rokavic in drugega, pelat ene 140 .) Js sm se tresu še pou ure, bunda je bla pa mokra od solz pa sm se pelu sam par sto metrou..

Je blo pa treba motor sprobat ko smo ga po dolgem času sestavl skup...Drugač pa vedn z vso opremo!

Popravljeno . Popravil MmAaTtIiCc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap jap bo treba neki nardit ne sam mal bol topl bi se mogl bit 10stopinj al pa 15 more bit najmajn cene je bv :BUA:

pol ko bo pa topl pa gasa :evilgrin:

tisti letaki so pa tud dobra ideja ja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo gledu vreme kje ze v naprej kej če se bo kej začel otopljevat =) , sam pomoje nas bo pa spomladi sneg zasu k nas zdej ni =) Upam da ne !!!!!!!!

Lp Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol, nevem zakaj se ne furate, ceste pri nas so čist super, torej pr vas v Celju morjo bit briljantne :) DObr, mal peska ne škodi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!