Skoči na vsebino

CELJE MEETING


_rac3r_

Priporočene objave

jap.. to je najvecji problem.. za to rabis tut ogromno denarja ce hoces nardit neki posten miting.. in recimo vsaj 10-15 resnih pomocnikov kateri iscejo sponzorje, donatorje, prostor za miting itd.. ni malo dela z tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ko so počitnice mam velik časa , js bi to probu če bi ,nerabim js nič profita ... glavn d bi biu ,sam zgube pa tut ne (denarja)... Lohk bi probal , mogoč bi kej ratal nikol ne veš ???? pa lohk bi tut bikerje zraven vpletl =) uni majo dnar =) OD xXx kluba šef je od mojga sošolca foter ... Tak d nevem no bomo vidl =) :devil: :eek: :OK: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jooo, zj sm pa tuki da obudim temo!

alo, počitnce so se začele!

a probamo neki nardit?

ni nujno da je full organizirano, neki folka da je, da se mal spoznamo pa mal pelemo en krog in to je to??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne bote vidl =) k še nimam motorja ,pa še bolan sm trenutno tak d motorja js ne bom vidu zdle 2 tedna k bi se rad čist pozdravu k sm biu pred 3 tedni bolan pa sm prehiter na motor šou pa me je napihal pa jovo na novo u postli :P tak d js marca enkrat mnda prpelem motor iz vikenda nazaj u mesto =) Pol pa se lohk zmenimo kej ... Drugač se pa vi same zmente js se bom pa nekok prgonu do tja =) Mami avto ukradem pa gremo pa prletim ;)

Lp Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemogoče :OK: Dans je blo pa kr mal mrzlo na motorju :S Boste vi zdej meli kej v Celju ta teden? Da mogoče pridem pogledat mal :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JS sm povedu d mene ni zravn pa slovenc46 tut ne bo tak d glavnih zvezd ni :P hehe hec hec un slovenc 46 je res zvezda =) Sam naju ne bo kr js nimam motorja tu ,on pa ga še zrihtu ni tak d nevem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cjooo ... a kr rečemo dobimo se takrat pa takrat tam pa tam???

pol bo pa pršlo kej folka mogoče ...

pa se mal pelemo in to je to ...

ka tk komplicirate :? :D ...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tk je blo lan, pol sm pa js pršu pa še en frend, pa nobenga drugga ni blo :BUA: Treba komplicirat, drugače nebo nič :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ... dejmo reklamo na vse slovenske forume, js še lahk rečem enmu z aprilio sr, pa mojmu bratu s supermotom.

ne gre sam za skuterski miting ampak tudi za mopedistični an :P .

a rečemo recimo ju3 ob 3h?

zdj pa povejte usi ko bote lahka ?

recimo ...

aja, pa če lahk kdo kak plac u celju predlaga?

LP

p.s. NejcZ letos ne bota sam vi2 s frendu kr bom še js zram :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. Letos upam da se čim prej znebim te 50cc prdalce, mislim pa da on enako :OK: Pol se vam pa pridružim na mitingih z 125, lol :)

Upam da bo ratal kej ;) (jutri mislim, čeprov nevem, če se mi bo lublo vse do celja furat ) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. Letos upam da se čim prej znebim te 50cc prdalce, mislim pa da on enako :OK: Pol se vam pa pridružim na mitingih z 125, lol :)

Upam da bo ratal kej ;) (jutri mislim, čeprov nevem, če se mi bo lublo vse do celja furat ) :)

če ne pač ne ...

naj folk pove kdo bi prišuuuuuuuuuuuu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js če danes prpelem motor iz vikenda pol pridem drugač ne tak d 50% /50% procentov moje odeleženosti =) ja drugač je the best na strehi city centra kot vedno =)

LP Jure vam sporočim če prpeljem danes motor =) upam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če js prpelem motor iz vikenda pride se pomoje 1 zravn mene , pa slovenc 46 če bo danes motor skupi spravu sm mu omenu meeting je kr leteu u garazo skupi devat=) hehe no pol nas je to ze 3 pa ffaca pa njegov kolega če bota lohk 5, pa nejcZ kok bi jih ti prpelu sabo ? pa drummy? nas je to 7 =)neki nas je pa še kterga kr na cesti poberemo zravn=)

Bomo videli

LP Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JS najbrz ne pridem nisn smeu motorja prpelat danes ,mogoče juter zjutri k bo topl ,sam foter danes ni dovoliu je kao premrzl pa lohk d bo še bolj ... svašta ko ga jebe ,mogoč bo juter zjutri k bo topl ratal =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah dopovej to mojmu fotru un še njega se zdle v avtu zebe da gretje :S js pa glih tok d nag nisn v avtu =) Drugač pa upam d juter prpelem motor čene groza=) je reku cez kak tedn ka boš lohk prpelau=)... tak d dejmo mal kasnej =)=)=)=)=)

LP Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!