Skoči na vsebino

Ducati 1098


Kölm

Priporočene objave

K ga boš pa enkrat prodal, pa nared še kok si dal za motor pa dodatno opremo na motorju pa kok si nazadnje dubu za vse skupi nazaj :P  mal jebem  :whistle:

 

Hahaha dobra :lol: a si kej računal za VTR-jko? kok je šlo denarja v luft? Ma užitek se ne računa, tekoči stroški pa ja :grim

 

Težko bo to naredil, ker pravi ducatisti ne prodajo motorja ampak si kupijo še enega zraven.... ;)

 

Ja, bi blo kar u redu imeti še kaj za zraven :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo peta sezona mimo, cajt spet za tavelik servis, ker se po snegu ne vozimo :lol: Motorček ma že malce manj kot 50 tisoč km, tko da ko dobim motor nazaj od serviserja, bom spet mal črto potegnu kok je kej stroškov z tem italjanom :grim

 

attachicon.gifnassfeld.jpg

 

Vsa čast! Prelep Duce :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha dobra :lol: a si kej računal za VTR-jko? kok je šlo denarja v luft? Ma užitek se ne računa, tekoči stroški pa ja :grim

 

 

Ja, bi blo kar u redu imeti še kaj za zraven :OK:

 

Kje pa je panigale? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam ful oblek ducati a me je 916sps tok razočaral,da me je minlo do ducatija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam ful oblek ducati a me je 916sps tok razočaral,da me je minlo do ducatija

Mene tut, sam mene je 996. Crknil mi je skor vse kar je možno ( razn zaribu ni) pa še fuknu sm z njim k svina in se je tko končal vse skup k pr Rossiju in sm šou prou poklapan nazaj na Hondo :smoke:

 

Rot-u je pa 1098 dvakrat zaropotal, 1198 je šou pa dobesedno na dva konca, sam on ma pa rad mal težavne stvari okol sebe :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je panigale? :blush:

 

Tud to bo, ko bo situacija prava :blush:  V tem momentu pa mi je mal težko vržt 25 jurjev, saj niti ne vem če bom jutri še imel šiht :grrr  Ko bojo pa stvari bolj stabilne, pol pa sam gasa. Ogledujem jih pa itak skoz :grim  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tut, sam mene je 996. Crknil mi je skor vse kar je možno ( razn zaribu ni) pa še fuknu sm z njim k svina in se je tko končal vse skup k pr Rossiju in sm šou prou poklapan nazaj na Hondo :smoke:

 

Rot-u je pa 1098 dvakrat zaropotal, 1198 je šou pa dobesedno na dva konca, sam on ma pa rad mal težavne stvari okol sebe :P:D

zato imam pa tebe za prijatelja :smoke: No,upam,da najdem 1098R,za primerno ceno,meni je to še vedno dream machine B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato imam pa tebe za prijatelja :smoke: No,upam,da najdem 1098R,za primerno ceno,meni je to še vedno dream machine B)

karim babič prodaja 5000km menjani rori

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nov je bil 35 plus rori

vse vem,sem kupil dva nova,1098,1198 in 1098s rabljenega. Oba nova naložil z opremo,pa potem prodal,mi je zgodba popolnoma jasna,pa noben ni bil kaj dosti gnan na dirkališču. Če kupuješ tak motor,in ga misliš imet, je prvi pogoj,da ni bil vožen po dirkališču,govorim za 1098R. Cene odzunaj so bistveno nižje od te,pa motorji originalni in ljubiteljsko voženi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na R je potrebno zadnjo nihajko menjat,da lahko nastavljaš poljubne prenose...na DESMO pa je zadaj 16col....kurac to da je treba kao dirkalnik še dodelat,da je neki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem,tudi cena zadnje nihajke mi je jasna,no pol moraš pa še kit vago kupit. To pride v poštev,če se resno lotiš dirkanja,sam bi mogu bit pa povn ko pr....,da bi dirkal z to znamko. Enostavno povedano,premalo dobiš,za denar,ki ga daš.Vzdrževanje pa tudi neprimerno dražje od konkurence. Moj namen ga je imeti samo za cestno uporabo,agregat ne trpi toliko in posledično dlje zdrži. Pa se vseeno podre,povem iz izkušenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 8 mesecev pozneje...

In pole fama o pokvarljivosti Ducatijev. 

 

predzadnji vpis 21.3.2013

zadnji vpis 12.12.2013

 

:D

 

Drugo sezono te sigurno malo s komolcem dregnem, da mi ga daš peljat za en krog  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema Igor, samo reci, bova šla en giro naredit tja, kjer so najlepši ovinki, pa boš sprobal mašinco :yes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema Igor, samo reci, bova šla en giro naredit tja, kjer so najlepši ovinki, pa boš sprobal mašinco :yes:

 

A na Grobniku/Pannonii/Slovakii/Brnu/Valencii mu ga boš dal za peljat? :)

 

Hec, pa lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Fantje, iščem par ogledal za 1098/848. Lahko tudi popraskana, samo da sta steklo in smerokaz cela.

 

Saj jih imam, a so neoriginalni in brez homologacijskih oznak. Ker je pa motor hudo predelan grem opravljat homologacijo za predelana vozila in nujno rabim homologacijske oznake na vseh svetilih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!