Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Samo vidiš kako dvoumno je vse pri nas napisano. Ne sme biti poškodovana, lahko je pa privijačena. Ja kak jo boš pa prevrtal? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, J.a.m.e.s pravi:

Samo vidiš kako dvoumno je vse pri nas napisano. Ne sme biti poškodovana, lahko je pa privijačena. Ja kak jo boš pa prevrtal? 

odgovor je tule, da ne bomo smetili

https://motosvet.com/tabla/topic/2836-registrske-tablice-po-naročilu-zamenjava-skrivanje/?do=findComment&comment=2522530

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko pač je...prej smo 40 let jedl sam prasca, naslednjih 40 pa sam tist, kar prasc je = pomije !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnja toča na območju Poljanske doline ob Kolpi (slika je iz neta, da ne bo kdo mislu da sem šel med gasilce):

Fotografija osebe Neurje.Si.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem po neumnosti "zhebal" prednje diske. Pamten, kot sem, sem tri leta nazaj menjal zavorne obloge in dal notri neke trde, sinter.

Ker sem že pred sezono opazil, da so mal načeti, smo jih na zadnjem servisu še pomerili. Za letos še bojo...čeprav bi jih najraje jutri menjal.

Kje kupiti?

Original so 180 € po kosu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na avtodoc.si

Tam dosti kupujem za Ople in so rezervni deli popolnoma zamenljivi.

Tudi sam bom menjal diske in ploščice za ne-originalne, so originalni premehki za tako težko vozilo (Insignia).

 

pred 22 urami, Buschi pravi:

Tko pač je...prej smo 40 let jedl sam prasca, naslednjih 40 pa sam tist, kar prasc je = pomije !

Boš moral spremeniti nick  (lahko kar v  Lazar :naughty:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kaldu pravi:

Poglej na avtodoc.si

Tam dosti kupujem za Ople in so rezervni deli popolnoma zamenljivi.

Tudi sam bom menjal diske in ploščice za ne-originalne, so originalni premehki za tako težko vozilo (Insignia).

 

Boš moral spremeniti nick  (lahko kar v  Lazar :naughty:)

Aja......govor je o motociklu.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tedybear pravi:

Aja......govor je o motociklu.  

no potem ti pa povem koliko pride taka neumnost na SXu

brembo sintrane (brembo jih oglašuje kot ok za SXa) 60€ čez 10kkm, ko sem videl da grickajo disk, pa še 160 za originalne. 

Od takrat se z zavorami ne igram več :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

no potem ti pa povem koliko pride taka neumnost na SXu

brembo sintrane (brembo jih oglašuje kot ok za SXa) 60€ čez 10kkm, ko sem videl da grickajo disk, pa še 160 za originalne. 

Od takrat se z zavorami ne igram več :P

 

Brembo sintrane sem dal notri tudi jaz.

160 za originalne pakne?

ujebalatejapanindustrija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Tedybear pravi:

Brembo sintrane sem dal notri tudi jaz.

160 za originalne pakne?

ujebalatejapanindustrija

ne me prijet za besedo, ker to je bilo 5 let nazaj, cca 140 pa 20 menjava če se prav spomnim, cena originala vem da je bila skoraj dvakratnik Brembota. Ampak z SXom naredim več kot 50 jurjev z zavorami, na GTju pa 25-30kkm. Masa ploščic sx 5mm, gt 3mm, pri obeh pa 1mm servis limit. Cena GT pa cca 110-120€.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tedybear pravi:

Ker sem po neumnosti "zhebal" prednje diske. Pamten, kot sem, sem tri leta nazaj menjal zavorne obloge in dal notri neke trde, sinter.

Ker sem že pred sezono opazil, da so mal načeti, smo jih na zadnjem servisu še pomerili. Za letos še bojo...čeprav bi jih najraje jutri menjal.

Kje kupiti?

Original so 180 € po kosu.

lansk let... TRW komplet diski cca. 320€ + TRW ploščice (se pa ne spomnem koliko so bile). Zaenkrat zadovoljen...

Louis je imel dobro ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ura je tri zjutraj, pa še nisem zatisnil očesa, ker sem jaz bedak včeraj po kosilu spil šalco kave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 6. 2019 ob 10:10, Buschi pravi:

Moja hrana po novem....

spacer.png

potem si lahko spremeniš nick v "traqulja"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam pol ni blo neč.

Sma z ženo imela namen jet z motorji na Gorensk, pa sma po ogledu radarja šla z avtom...in glej ga zlomka...ni kaplje dežja...to pa te sprav v slabo voljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreča mojega prijatelja... Grozno je ko čakaš in ne moreš nič pomagat ... Samo čakaš in upaš na dobre novice...

:cry::(

drži se Sančo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Xebec said:

tulifon mi je umru :(

To ni nic takega. Meni se to redno dogaja. :D

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 6. 2019 ob 20:13, Buschi pravi:

Ja, sam pol ni blo neč.

Sma z ženo imela namen jet z motorji na Gorensk, pa sma po ogledu radarja šla z avtom...in glej ga zlomka...ni kaplje dežja...to pa te sprav v slabo voljo.

A ni hudo, ko te lepo vreme spravi v slabo voljo? Se mi je že nekajkrat zgodilo. Sem bil jezen nase, ker sem prevelik pussy.

pred 16 minutami, Zok pravi:

To ni nic takega. Meni se to redno dogaja. :D

Tebi telefoni umirajo od straha pred terorjem.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V slabo voljo me je spravilo dejstvo, da dandanes ne veljajo nobene družbene norme več. Je šla tamala na letovanje na Debeli rtič in so ji ukradli dve brisači, poletno oblekico in kar jo je najbolj prizadelo, soi luna hišne copate.

Pa nam , ki smo bili nareti po jus-u na kraj pameti ni pršlo, da bi vzel kaj...če že ne druga, če bi fotr zvedu, bi te nabeu da bi meu črno rit.

  • Všeč mi je 1
  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!