Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 20 minutami, mladench pravi:

pravš, sam da toplo ščije :slap:

Je bolš če ima sladkorno...pol zlati dežek vleče na sladko...sem slišal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, mladench pravi:

thumper... mi tamladi še impulzivni. Ob priliki ne študeram, kje pa kako naslont :P 

Sej ko boš starejš boš najprej pomislil na to, kam se bidi dlake zapletle ali zalimale

pred 8 urami, Buschi pravi:

Da, enga na levi strani srca, drugega na desni strani srčeka. 

Pa enga pod srčekom.

Pa enga nad levo bedro, pa enga nad desno bedro.

 

Zdej mi je jasno zakajse pizdiš da nikamor ne prdeš..

4 diferenciali viška pomeni 4x nižja hitrost.

N8 čudno da ti zmanjkuje časa za pir pa si skoz sitn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 difov(2+1+2) pomeni samo to, da je teža maksimalna in brzina zreducirana na minimum, zato ni potrebe po stalnem pretikanju prestav in lahko ostane šalthebel trdno na enem mestu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skos sem imel občutek, da je danes v savinjski nekam mrzlo. Ko sem prišel domov, sem videl, da me občutek ne vara: klima na 19st, okna odprta, kuhinjska napa pa na ful!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmfle s štirimi peciklni k nimajo vgrajene dodatne opreme - ŽMIGOUCU ! ! ! !

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Bmflar pravi:

Bmfle s štirimi peciklni k nimajo vgrajene dodatne opreme - ŽMIGOUCU ! ! ! !

Jz mam, že serijsko, ampak v piskru?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Kmet2 pravi:

Jz mam, že serijsko, ampak v piskru?

Kapo dol tistemu odstotku izjem, ki kot dodatno opremo nabavijo tudi žmigafce :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bli samo žvigavci problem...

Ljudje dandanes v avtomobilih nimajo časa, da bi vozili: eni telefonirajo, eni brskajo po netu, eni šlatajo sopotnico, ene se šminkajo, eni pišejo, eni spijo...penziči pa itak sanjajo o davno izgubljenih časih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vsi ti ovirajo nas motoriste, ki smo vedno na nujni vožnji in nimamo časa izgubljati čas (ta je globoka) in se moramo držati voznega reda.

P.S.: Vsak, ki vozi hitreje od mene je divjak, vsak, ki vozi počasneje pa sanjač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Darko3g pravi:

In vsi ti ovirajo nas motoriste, ki smo vedno na nujni vožnji in nimamo časa izgubljati čas (ta je globoka) in se moramo držati voznega reda.

P.S.: Vsak, ki vozi hitreje od mene je divjak, vsak, ki vozi počasneje pa sanjač.

še najbolj zateženi so tisit ki vozijo vzporedno z mano enako hitro na prehitevalnem s tempomatom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, smasher said:

V šwici bi van vsem fuknalo vn žiwce ? vozninoas 105, prehitevalninpas 110, to je to vsako tolko se najde kak norc ki gre 115 ?

V švici malo rezkiraš in picis 115 Livigno - Valsot na levi skale na desni reka nismo dobili darila.Je pa res edini divjaki na cesti:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Alla pravi:

Ko bi vsaj penziči sanjali v avtu.....dans sem v 7 km do službe nabasala 3 avtomobile z mladci, k so še bolj zasanjano vozili kot dedki....

To sem opazil tudi sam: mladeniči, ponavadi dvakrat žgani ali pa z povdarjeno spodnjo čeljustjo, obvezno star in velik BMW ali Audi, sedež ležočki, leva roka na vrhu volana, , 5 do 10 manj kot omejitev.

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Buschi pravi:

To sem opazil tudi sam: mladeniči, ponavadi dvakrat žgani ali pa z povdarjeno spodnjo čeljustjo, obvezno star in velik BMW ali Audi, sedež ležočki, leva roka na vrhu volana, , 5 do 10 manj kot omejitev.

Nope, zgledali so čist normalni bledolični slovenčki z normalno čelustjo, z malim mestnim avtomobilom tipa corsa/clio, sedež normalno, obe roki na volanu, na nosu pa sončni špegli.....in 10-15 pod omejitvijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Buschi said:

To sem opazil tudi sam: mladeniči, ponavadi dvakrat žgani ali pa z povdarjeno spodnjo čeljustjo, obvezno star in velik BMW ali Audi, sedež ležočki, leva roka na vrhu volana, , 5 do 10 manj kot omejitev.

Veš kaj, tudi ti bi počasnej vozu če bi bil nepismen, oni morjo skoz gledat da se slikica na armaturki ujema s slikico ob cesti. ? 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak, kako ste zlobni.

Poznam kar nekaj čistokrvnih slovenčkov, k so bistveno bolj zahojeni kot južni bratje.

Ampak, ker so kao naši, se jim pa verjetno spregleda neumnost, a ne?!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, smasher pravi:

V šwici bi van vsem fuknalo vn žiwce ? vozninoas 105, prehitevalninpas 110, to je to vsako tolko se najde kak norc ki gre 115 ?

pussiji, tut pr nas se enako obnašajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravim, v Savinjski, sploh Žauski okoliš, je nenormalen porast Šiptarjev. Ker njihovi očetje in strici vsi vozijo pasate, se morajo mladci vsaj navzven vizuelno ločiti od staršev.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Alla pravi:

Nope, zgledali so čist normalni bledolični slovenčki z normalno čelustjo, z malim mestnim avtomobilom tipa corsa/clio, sedež normalno, obe roki na volanu, na nosu pa sončni špegli.....in 10-15 pod omejitvijo.

moje opažanje...cincanje mim kamiona po AC 110, ko gre mim pa celih 115, vendar v strahu vračanja na lastni pas ostaja na levem...3/4 ma mal daljše nohte včasih pobarvane, bele členke, volan drži mal bolj pri vrhu, glave ne obrne nit za mm...yes its a woman...ostala četrtina, drži pa volan z eno roko, pa nabija narodnjake :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Alla pravi:

Fak, kako ste zlobni.

Poznam kar nekaj čistokrvnih slovenčkov, k so bistveno bolj zahojeni kot južni bratje.

Ampak, ker so kao naši, se jim pa verjetno spregleda neumnost, a ne?!

To ni zloba ali ksenofobija...to so pač moja dnevna opažanja dogajanja na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Alla pravi:

Ko bi vsaj penziči sanjali v avtu.....dans sem v 7 km do službe nabasala 3 avtomobile z mladci, k so še bolj zasanjano vozili kot dedki....

čak da cepiva primejo... pol bo šele  kaos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evica Irglova me je blukirala na FB :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, GeeSXer pravi:

Ti si  ji grozil? ?

ma nism, ampak k se je hvalila da je zrihtala gradnjo krožišča na colu, sm skromno pripomnil, da po moje niti ne ve, kje je col :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!