Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Jz tud nobene voščilnce nism dobu pa sm si skor kopmlet opremo nabavu pr njih :S....

oh well....

Jaz tudi nič dobil.. Sicer nisem nabavil komplet opreme tam, sem pa 2 čeladi, škornje pa jakno v zadnjih nekaj letih, tako da noter me majo verjetno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja... kr pejte mau pogledat kje... k majo 25% popusta... Pa se ena nova stajerka not dela, he he :naughty: ...

Nova ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabim, hvala :)

Gre se zgolj za princip, oziroma zanimalo me je zakaj eni ja, drugi ne. Ali je potrebno zapravit določeno količino denarja letno tam ali kako..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem v TC-ju dosedaj porabil okoli 1000 eurov, pa sem dobil kupon, dobil sem ga tut že leo prej, vendar takrat še nisem kupil kombinezona, tko da v mojem primeru, predvidevam, pošljejo kupon takim ki jih imajo v računalniku da so nekaj reči že nabavili in to ni potrošni material.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem v TC-ju dosedaj porabil okoli 1000 eurov, pa sem dobil kupon, dobil sem ga tut že leo prej, vendar takrat še nisem kupil kombinezona, tko da v mojem primeru, predvidevam, pošljejo kupon takim ki jih imajo v računalniku da so nekaj reči že nabavili in to ni potrošni material.

ja ne gre se za vsoto koliko si zapravil, ampak če so te že kdaj vključili v njihov seznam kupcev - jz sm pred več leti prvič nabavil za nekje takratnih 40.000SIT in od takrat vedno dobivam meile in voščilnice od njih.

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako.. Lani sem dobil še, letos pa nič več. Pa sem tudi letos kupoval :hmm:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz podarim komu kuponček, da ne boste jokali od storjene vam krivice. Pa tud trgovci bodo veseli.

Mogoče bom pa z njim podkuril peč, bo vsaj koristno porabljen. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem vedu.........za stare stranke teh ubogih kupončkov s 25% ne pošiljajo...........jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....čakam na unga s 75%!!!!!!

Sicer so me že lan pozabl in nisem dobil nobenga.....ampak, zgleda, da imajo za NAS......letos posebno serijo!!!!!!!

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem vedu.........za stare stranke teh ubogih kupončkov s 25% ne pošiljajo...........jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....čakam na unga s 75%!!!!!!

Sicer so me že lan pozabl in nisem dobil nobenga.....ampak, zgleda, da imajo za NAS......letos posebno serijo!!!!!!!

:evilgrin:

a samo 75 % :closedeyes: .. jaz čakam unga s 100 % :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a samo 75 % :closedeyes: .. jaz čakam unga s 100 % :whistle:

Mogoče pa drugo lete...........saj .....kot nejeveren Tomaž.....tudi letos ne pričakujem kakega bona!!!!!

Raje izvisim še eno leto.......pol pa 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a samo 75 % :closedeyes: .. jaz čakam unga s 100 % :whistle:

Tistga dobiš sam, če greš okol polnoči tja u štacuno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"spoštovani gledalci, tole bo zagotovo najbolj nenavadna novica v letu 2007. V piranske soline je namreč včeraj popoldan naplavilo skoraj čisto pravega kita. Greenpeacovci se že pripravljajo, da ga rešijo - a videti je, kot da kit celo uporablja računalnik! To je neverjetno!!!" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!