Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

Sem moral sluzbeno na Hrvasko, pa sem sel kar po dveh kolesih: Kranj, Ptuj, Varazdin, Novi Marof in domov. 417 km.

Popravljeno . Popravil TomazC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes z novim strojem do Kopra se pokazat da dobim papirčke,pa iz kopra do mariboa in pred dežjem parkiral doma v domžalah.Obrnilo se cca 500 km po lepem sončku. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes z novim strojem do Kopra se pokazat da dobim papirčke,pa iz kopra do mariboa in pred dežjem parkiral doma v domžalah.Obrnilo se cca 500 km po lepem sončku. :OK:

Ali si vozil po avtocesti ali po navadnih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si vozil po avtocesti ali po navadnih?

Domžale-KP-Domžale avtocesta,Domžale-Celje po stari cesti,CE-MB avtocesta iz MB do Šentilja in iz Šentilja do Domžal lagano po stari cesti.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons 260 km

na začetku sm hotu jit sam do bohinjskega jezera pa čez bled lepo nazaj

tko nekak je blo:

domžale-bled-bohinj-po treh *****h m******* v en hrib da je začel snežit-železniki-(spet eni hribi)-kropa-ljubljana :blink: :blink: -domžale

še zdej mi ni nč jasn

sam men je kul :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk je lepo sonce sijalo in sem rekel, grem na Planico...

Kranj-Gornji grad, Sostanj, Dravograd, potem cez mejni prehod, pa po Planici, cez Radlje nazaj in domov. Nabralo se je 407 km.

Planica je fantazija. Ceprav sem zacetnik, ampak po uni cesti se je pa vozit res lepo. Srecal dva policaja. Enega v avtu, eden pa je z laserjem strelal. Sem imel gromozansko sreco, ker se vozu za eno Avdijem, un je zbremzal, jest pa tud. Ful sem mu hvalezen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne:

Kranj-Jezersko-mejni prehod-Pavličevo sedlo in nazaj.

Na naši strani cesta proti mejnemu prehodu polna peska :BUA: ob njej sneg, na avstrijski cesta kot vedno lepo očiščena ob njej še več snega.

Uživaška furca. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne od 17 do 19 Žiri-Šk.Loka-Cerkno-Most na Soči-Idrija-Logatec-Žiri cca 200 km, srečal kar nekaj motoristov, bilo je superjorno :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne:

Kranj-Jezersko-mejni prehod-Pavličevo sedlo in nazaj.

Na naši strani cesta proti mejnemu prehodu polna peska :BUA: ob njej sneg, na avstrijski cesta kot vedno lepo očiščena ob njej še več snega.

Uživaška furca. :OK:

Kdaj si pa šel??

Jest sem štartal ob ene pol štirih iz Vrhnike pol pa LJ-Kamnik-mal pred črnivcem levo proti Lučam-Logarska d.-Pavličevo sedlo-Jezersko-v Kranju sem bil ob ene 7h-pa z nekaj postanki proti domu

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=249

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk je lepo sonce sijalo in sem rekel, grem na Planico...

Kranj-Gornji grad, Sostanj, Dravograd, potem cez mejni prehod, pa po Planici, cez Radlje nazaj in domov. Nabralo se je 407 km.

Planica je fantazija. Ceprav sem zacetnik, ampak po uni cesti se je pa vozit res lepo. Srecal dva policaja. Enega v avtu, eden pa je z laserjem strelal. Sem imel gromozansko sreco, ker se vozu za eno Avdijem, un je zbremzal, jest pa tud. Ful sem mu hvalezen...

Planico?? V teh krajih Planice njet :eek: :glare: :eek: :kva2: Misliš Golico (Soboth), ter nato povratek preko Radlpassa nazaj v SLO? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj s Šokcem: Ptuj-Lenart-Sv. Ana-Apače-Sladki vrh-Šentilj-Sladki vrh-Lenart-Ptuj. Sonce... :OK:

Relacija Ptuj-Lenart še vedno izdatno zasvinjana z blatom od kmetijske in gradbene mehanizacije, v talepših ovinkih je dodatno še pesek. Tudi med Sladkim vrhom in Šentiljem naletela :eek: na izdatne količine "poljčanara" z bankin. :BUA:

Sicer pa zelo malo prometa, nič škifov, Cockta v Izbi (Šentilj),..., skratka uživancija. :grim

Naredil 120+ km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj si pa šel??

Jest sem štartal ob ene pol štirih iz Vrhnike pol pa LJ-Kamnik-mal pred črnivcem levo proti Lučam-Logarska d.-Pavličevo sedlo-Jezersko-v Kranju sem bil ob ene 7h-pa z nekaj postanki proti domu

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=249

Mejo sem prečkal ob 17, doma bil ob 18.30

Srečal enega fazerja v dvojcu na cesti za Pavliča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne: Apače-Sladki vrh-Šentilj-Maribor-Vurberk-Ptuj-Lenart-Trate-Apače ...... :OK:

Vreme super, občasno že kar vroče, ceste pa tak kot je že T-boy napisal na določenih mestih še kar precej zasvinjane. Vseeno pa se je nabralo prijetnih 120 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa smo skupaj z kolegom Borisom & Blue Speed-om šli malo preverit stanje na Golico...se da že kar fajn peljat. Na poti navzgor srečali isto FJR kot ma Gody :D , na žalost pa stil vožnje & hitrost ni bila Gody-jeva :( , tako,da smo ga morali prehiteti. Kratek počitek na ovinku,nato pa dalje proti Lipnici in čez mejni prehod Jurij nazaj v deželo slovensko in gasa proti Pohorski kavarni,kjer sta se kasneje pridružla še dr-big & BremzPenzl.

Lepo vreme,lepe ceste,dobra družba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s frendom od celja lj.kamnik,napad na črnivc in preko gornjega grada v velenje in celje do šmarja (vmes nesreča z vžigom avtomobila blizu štor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

348 km :OK:

domžale-vrhnika-logatec-......................-črni kal(pobral štoparko :OK: ,žal zasedana in prestara :BUA: , pol pa me je fant od nje povabu na refošk pa na pršut)-trst-razdrto-(avtocesta)-logatc-ljubljana-dragomelj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Planico?? V teh krajih Planice njet :eek: :glare: :eek: :kva2: Misliš Golico (Soboth), ter nato povratek preko Radlpassa nazaj v SLO? :naughty:

Ja to. Bilo je res lepo, pa nobenega prometa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v družbi T boyaiz smeri Ptuja, v Rogatec, Rogaška Slatina, Kozje itd.

Doživel sem že marsikaj. Od tega, da želijo z menoj tekmovati osebni avtomobili, kombiji, pol tovornjaki in celo tovornjaki. Kaj se je pa zgodilo včeraj, pa presega vse norme zdravega okusa. Tik pred naseljem sem dohitel službeno policijsko vozilo. V odsevu stranskega ogledala se je videl obraz mladega policista. Vsaj po videzu sodeč. Ko me je zagledal za seboj se mu je dobesedno vtrgalo in gasa. Čez naselje je začel kar prehitevati vozila pred seboj. Ko je videl, da ne grem za njim me je izven naselja celo čakal z upočasnjeno vožnjo. Ko sem prišel za njegovo rit, pa spet gasa. Sem se raje ustavil in malo počakal. Butl na kvadrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tik pred naseljem sem dohitel službeno policijsko vozilo. V odsevu stranskega ogledala se je videl obraz mladega policista. Vsaj po videzu sodeč. Ko me je zagledal za seboj se mu je dobesedno vtrgalo in gasa. Čez naselje je začel kar prehitevati vozila pred seboj. Ko je videl, da ne grem za njim me je izven naselja celo čakal z upočasnjeno vožnjo. Ko sem prišel za njegovo rit, pa spet gasa. Sem se raje ustavil in malo počakal. Butl na kvadrat.

temu se reče EGO manijak :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KONTROLA HITROSTI NA KOPRSKEM

Na primorskem (od Kozine naprej proti Kopru) je blo vse polno policajev. Če slučajno še kdo ne ve, imajo radar v belem focusu karavan. Danes je stal med Kastelcem in kamnolomom. Kaj imajo tam za merit mi pa tudi ni jasno. Ustavljenih pa so imeli vsaj enih 10 - 15 motoristov naenkrat :blink:

Drugače pa straši in lovi motoriste tudi provida, Alfa 156 temno modre barve. V bistvu ima tudi menjana platišča (Toora, malo bolj temno siva - mislim, da se tej barvi reče brimetal), tako da jo niti ni tako težko prepoznat, če dobro pogledaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!