Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

Malo po halozah naokoli, .....

mater, počasi bom že gumo znucal pa je komaj marec... :OK: :OK:

post-13350-1173644482_thumb.jpg

post-13350-1173644514_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Ljubljana - Vrhnika-Logatec-Postojna-Dekani-Koper tam obiskal prijatelja motorista ki ,je kupil nov oziroma rabljenga 1100 Dragstarja v Italiji in nazaj po isti poti v Ljubljano 247 km,sam je blo kr mal hladno,vseeno pa prijetno :OK: [attachmentid=93477]Primorc pa nebi bil primorc če nebi imel doma vsaj enega Tomosa tega ima naprimer moj prijatelj,ki sem ga obiskal lep dan vsem

post-6886-1173646114_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto in včeraj prvi dve furci letos, :kva2: :kva2: obakrat sicer precej vetrovni vendar se je dalo priti do obale na kufe in nazaj v Postojno. :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri mini delavnica varne vožnje motorina z mojo deklico :blink: ...in to pri Rutaru....vsaj ena stvar, kjer mora ona mene poslušat... :OK: ..Nato sva šla (LT-slog) še malo smer Ptuj in prišla nekje pri Sp. Polskavi vun....bilo kar precej mrzlo radi vetra....in sva krenla kar domu :BUA: ...

[attachmentid=93494]

[attachmentid=93493]

[attachmentid=93492]

[attachmentid=93491]

[attachmentid=93490]

[attachmentid=93489]

LP vsem A.!

post-6275-1173685539_thumb.jpg

post-6275-1173685571_thumb.jpg

post-6275-1173685604_thumb.jpg

post-6275-1173685639_thumb.jpg

post-6275-1173685676_thumb.jpg

post-6275-1173685713_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo po halozah naokoli, .....

...naokoli tudi po Slovenskih goricah. :grim

Torej, Ptuj-Lenart-Ptuj-Ptujska gora-Videm-Markovci-Ormož-Jeruzalem-Ljutomer-Gornja Radgona-Apače-Sladki vrh-Šentilj :evilgrin: -Maribor-Ptuj-Spuhlja-Ptuj.

Prisotni: Šokac, BremzPenzl, Vanga, Star (prvi del poti) in moja malenkost. Vreme super, družba tudi, samo od Maribora na Ptuj je postalo malce "friško"...

Naredil 240+ km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..včeri "otvoril" sezono, z boljšo polovico sva štartala v Radečah, proti Boštanju, Mokronog, Trebnje, NM, Otočec, Šmarjeta, Mokronog Boštanj in domov.. prijetnih 140 km, mogoče malenkost hladno, ampak je blo fino.. :OK:

Popravljeno . Popravil king
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi poves, cez katere kraje peljes na realiciji rakek Izola?

Tomaz

ti pokažem sam u Rakek prid pa te zapeljem skozi Rakek-Postojno-Hruševje-Senožeče-Kozino-pa čez črn kal skozi Rižano-Cepke po obvoznici do žusterne in u Izolo na kofe :D

dns pa kratka furca skozi cerknico,grahovo,žerovnico gez gorne jezero na stari trga na bloško planoto do volčjega jezera in nazaj na bloke,cerknico,rakek,nč zanimivga le da sem se peljala na zadnjem zicu mojga motorja,se skor bol sedi k spredi nabralo se skromnih 68km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pokažem sam u Rakek prid pa te zapeljem skozi Rakek-Postojno-Hruševje-Senožeče-Kozino-pa čez črn kal skozi Rižano-Cepke po obvoznici do žusterne in u Izolo na kofe :D

Hvala Sanda7. Se bom res enkrat najavu, ce lahko...

Sicer pa danes Kranj, Vrhnika, Postojna, Sežana, N.gorica, Tolmin, Petrovo Brdo, Kranj. Se je nabralo 280 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15oo kličem frenda, kam se gre, da ne mormo bit v takmu lepmu vremenu doma, pa sva šla.

Štart iz Kranja, na Jošt, pa iz jošta nazaj v Stražišče in prek Besnice v Podnart. Iz tm pa v Podbrezje na kratk postanek ( :blush: :wub: ) pa čez Duple v Kovor, pa potem že v temi in mrazu lepo počasi dam :OK:

Nabralo se je pa celih 70km :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj res lep dan za en izlet.Štart v Kranju Laston in moja hči,Metallc in jest smer Lj.v Šentvidu zavijemo desno skozi Pržanj in v Brezovico,kjer zavijemo desno proti Polhovemu Gradcu.Ene dva kilometra pred P.Gradcem se zaustavimo in si ogledamo godsko cerkev iz leta 1526.Kogar zanima naj si jo ogleda samo škoda,da je zaprta.Nato smer Horjul,kjer sem nabral regrad med tem,ko so ostali pili pivo in kadili.Res čudno da od Šentvida do Vrhnike ni odprte pumpe,pa je kr ene 40 do 50 km.

Iz Vrhnike smer Bistra do Borovnice,kjer smo si ogledali ostanke kamnitega viadukta dolgega 560 m.Nadalje nas je pot vodila do Rakitne,kjer smo bili zmenjeni z Bojlerji.En čajček malo debate pa do jezerca na Ig,kjer je bil še en čajček in domov.Lepih 160 km.Pa ogromno somišljenikov na cesti. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne odpiram nove teme... Ne vem, ce se kdo od vas sploh vozi po avtocesti, pa kljub temu vprasam: ali se lahko cez cestnine peljes z tagom (ABC) od osebnega avtomobila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm...tudi jaz sem videl divjaka, ki ustreza opisu.. Poznaš registrsko tablico mogoče?

aja pa kolikor sem opazil, ni imel belih nogavic

lp, drive safely

Ah kje.. ko je švignil mimo mene ko sem že sama prehitevala, se nisem ubadala z registrsko.. Bele nogavice - ok optional.. ne bom trdila.. za ostalo pa trdim..

Za mano spet lepih veliko km.. hm... ok 550 pa jih je pomoje :grim :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuck you! :P

In tudi tebi lep dan sine. Samo pasalo pa je danes zjutraj se pelat na delo, čeprav hladno malo. Ampak se mi srce smeji ko gledam to sonce in vem da se bom nazaj domov tudi peljal.

D. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (s Šokcem): Ptuj-Lenart-Sladki vrh-Šentilj (pijačka :grim )-Sladki vrh-Lenart-Ptuj. Sonceee... :OK:

Naredil 110+ km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes po šihtu furca do črnega kala in nazaj

je bilo pa kr pestro med vožnjo mi je iz žepa lajbiča odprlo cigarete,tako da so verjetno frčali po zraku,se ustavim na vrh kala da bom enga zasmodila odprem škatlico :eek: prazna,matr sem bla jezna,med tem mi je še čelada iz motorja dol padla tako da sem se par minut na soncu zafrkavala da sem nekak zasilno nataknila vizir pol pa se le spustim dol do viki burgerja na sok in po cigarete,k za nalešč mi mi še užigalnik ni hotel prižgat,sm mislila kr znort,no nekak mi je ratalo :D po vsem tem cirkusu sem mislila da mi je še gsm iz žepa sfrčal a sem ugotovila,da sem ga imela v drugem žepu,mater mi je odleglo in na poti nazaj mi še u izy čez cesto prečka mamca z motiko v roki,za mal da jo nisem snela,no to pa je bil že višek in ni mi druzga preostalo kot da se po 130km vrnem domov,bo pa jutr kej dle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (s Šokcem): Ptuj-Lenart-Sladki vrh-Šentilj (pijačka :grim )-Sladki vrh-Lenart-Ptuj. Sonceee... :OK:

Naredil 110+ km.

Kaj se hvališ!!!!! :angry: :blush: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes z ženo, lepo zjutraj na motor in sma ga vžgala:Maribor-Celje-Kamnik-Kranj-Bled-Bohinj-Bohinjska Bistrica-Soriška planina-Petrovo Brdo-Škofja Loka-Kranj-Kamnik-Celje-Maribor.

Med Bledom in Bohinjem, srečala dva motorista (grcar in tine, nisem ziher, zato me naj popravi če sem narobe napisal :? ), s katerima smo se skupaj peljali od Bohinja čez Soriško planino do Škofje Loke,kjer sta onadva obrnila proti Cerknem,midva z ženo pa do picerije ''Origano'', kjer imajo zelo dobre pice.

Picerija ''Origano'' je v bližini Zdravstvenega doma v Škofji Loki.Po odličnem kosilu pa proti domu, kjer je km števec pokazal da sma danes naredila 412 kilometrov. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!