Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

Mal okol Kranja, vse skup ene 60km

Pa bog-ne-daj povedat :angry: :angry: :angry: Škoda, da se nisva kje srečala, bi te povozu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Danes sem se pa našemil. Sem se kar v motorista napravil in se podal po okoliških cestah, v bližnjem mestu sem nabavil krofe, kelnarice so bile tudi našemljene v M miške. Po nakupu pa nazaj v deželo Cvetja v jeseni.

Ej Ljubljančani, kje hodite(Marja&kompany), pri nas so bregovi polni zvončkov. Le peljati se je treba dovolj počasi, da jih opazite.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bog-ne-daj povedat :angry: :angry: :angry: Škoda, da se nisva kje srečala, bi te povozu :evilgrin:

Dons pa v Lublani :D, poklič pa se zmenva preden gre moj na remont

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O dons je bla pa kr dobra turca domžale-kranj-podbrezje- tacen kamnik-domžale. In res je pasalo ni kej! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O dons je bla pa kr dobra turca domžale-kranj-podbrezje- tacen kamnik-domžale. In res je pasalo ni kej! :OK: :OK:

Skor pr men doma, pa ne pokličeš za kavo???

Zaslužiš si dve po riti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma danes je bila taka bolj kratka, sicer pa z prijateljem sva si vzela štruco dve klobase domače dimljene mati moja, sir pa sladkarije pa sva šla en giret do lipice, tam sva obrnila ker nas je preveč zeblo.

Superca, turca koper-lipica-koper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena kratka Ljubljana-Litija -Ljubljana. Pa je res še kar mraz. Upam, da bo jutr kakšna stopinja več, da bi se na primorsk zapeljal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 12h ko se je skuhala sarma sva se z mamo odločla da greva nekam na pot, ker je bilo tako lepo vreme, sonce visoko na nebu. Se odpraviva proti kozini, kjer sva po slučaju srečala dva motorista na bmw k1200r in sina na 1100. Skupaj smo odrinili proti Postojni kjer smo spili kafe in smo se imeli fenomenalno.

Skratka uživancija da ni večje, pa lep motoristični pozdrav!

P.S Dajte nam še vi svoje dogodivščine razkrit, da vidimo kje ste se klatli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto Vrhnika - Portorož (marina) - Trst - Gorica - Ajdovščina - Hrušica - Logatec - Vrhnika

Lepih 260 km, na trenutke malo hladnih (Postojna 4°C, Hrušca 3°C) na morju pa toplo samo malo vetrovno.

Srečal kar nekaj motoristov čeprav prve šele v Kozini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto iz Žirov v Logatec in nazaj,

je bilo kar mrzlo,

pa je blo vsen lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh danes je bila pa huda na 125 sva štirje prjatli šli Koper-Kozina-Postojna-Ljubljana-Idrija-Gorica-Dutovlje-Sežana-Kozina-Koper

koliko kilometrov nevem, rit me boli za 700. Uglavnem nikoli več ne grem na takem kandotu nikamor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 12h ko se je skuhala sarma sva se z mamo odločla da greva nekam na pot, ker je bilo tako lepo vreme, sonce visoko na nebu. Se odpraviva proti kozini, kjer sva po slučaju srečala dva motorista na bmw k1200r in sina na 1100. Skupaj smo odrinili proti Postojni kjer smo spili kafe in smo se imeli fenomenalno.

Skratka uživancija da ni večje, pa lep motoristični pozdrav!

P.S Dajte nam še vi svoje dogodivščine razkrit, da vidimo kje ste se klatli.

danes kr bližina okol našega naelja drgač pa res pravo vreme za te hece

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sl.Gradec-Dravograd-Maribor-Domov. Ceste suhe in b.p. Se pelje že čisto spodobno. :P

Krasno je blo pa tudi nekaj somišljenikov sem srečal :OK:

cca 200 in skupaj letos že čez 1600 :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js jih vsak vikend naredim po par 10 km, ne glede na temperaturo. Kadar je oblačno in mrzlo se oblečem toliko da zašvicam, še preden se sploh odpeljem. :D Ampak potem na motorinu pa skor nč ne zebe. Vse skup letos se jih je pa nabral že bliz 1000 km, kar je kr perecej glede na to da se lahk vozim le za vikend in da niti ni registriran. Ampak v marcu ga 100% registriram, če ga prej ne prodam. Srečno! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 12h ko se je skuhala sarma sva se z mamo odločla da greva nekam na pot, ker je bilo tako lepo vreme, sonce visoko na nebu. Se odpraviva proti kozini, kjer sva po slučaju srečala dva motorista na bmw k1200r in sina na 1100. Skupaj smo odrinili proti Postojni kjer smo spili kafe in smo se imeli fenomenalno.

Skratka uživancija da ni večje, pa lep motoristični pozdrav!

P.S Dajte nam še vi svoje dogodivščine razkrit, da vidimo kje ste se klatli.

Ej a te lohk sam neki uprašam hehe pa ne zamert sam men se mal čudn zdi, da ti pr 17ih vozš svojo mamo uzadi na GSXu :blink: sj nimam nč proti sam tko uprašam...edin če je ta beseda mama rabljena v kkšnem drugem pomenu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a te lohk sam neki uprašam hehe pa ne zamert sam men se mal čudn zdi, da ti pr 17ih vozš svojo mamo uzadi na GSXu :blink: sj nimam nč proti sam tko uprašam...edin če je ta beseda mama rabljena v kkšnem drugem pomenu :P

Hej !

Ma ni problema dej, res je bila mama v pravem pomenu besede. Ni preneseni pomen. Namreč želela si je it enkrat z velikim motorjem pa sm ji ugodil željo če sem že šel. Saj mi ne škodi, pa pravi da ji je bilo še všeč samo da čež ovinke 150 da se bo mogla še navadit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej !

Ma ni problema dej, res je bila mama v pravem pomenu besede. Ni preneseni pomen. Namreč želela si je it enkrat z velikim motorjem pa sm ji ugodil željo če sem že šel. Saj mi ne škodi, pa pravi da ji je bilo še všeč samo da čež ovinke 150 da se bo mogla še navadit.

full v redu mama...bi mogl bit več takih... :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj en z rdečo R1 (letnik 98,99) v LJ-Tržaška...po zadnji :OK: ..... se kdo prepozna

LP,rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že preveč voženj in preveč vtisov letos :OK:

So pa predvčerajšnjim ceste že bile kar solidne. Zelo malo peska na cestah, še posebej napram lanski sezoni. Matr so mi všeč takšne zime. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ni uspelo. Danes pa je. :)

Ob 15. uri sem bil že na motorju. Sonce je v naših krajih pijazno malo zakoprenasto sijalo. Toplota ravno pravšnja.

Ker domišljija ni preveč delala, sem se najprej napotil na avtocesto v smer proti Šempetru. Težko me bo kdo prepričal, da je stara cesta Celje - Šempeter motoristično ne vem kako atraktivna, zato za pobeg na zahod najraje uporabljam celjsko zastonjsko avtocesto.

Na avtocesti sem se odločil, da grem pogledat na Mario del Fiume. Tam po tisti pristopni dolinici za Preboldom, je od potočka gor vel hlad, ki je dajal vedeti, da smo še v zimi. Sicer pa cesta suha, je pač suh zrak, tudi na mestih, kjer sonca niti poleti ni. Tudi gor v hrib pretežno suho, ali pa le za spoznanje vlažno na posameznih odsekih po 5 m. Vsi najlepši ovinki pa so bili suhi. Še blata od vleke hlodovine iz gozda ni bilo kaj dosti.

Tako, da sem se prav prijazno zapelal gor in dol.

Potem, pa sem si rekel, da bo časa ravno še, da se ogrejem, tja do Zmajowe wotline pri Zdrawcu. Sem imel časovni proračun omejen.

Tam pa je bila, jasno, popolnoma suha cesta, lepo obsijana s soncem. Prav tako, kot Zmajewa wotlina, pred katero sem nonšalantno obrnil in se napotil nazaj v Celje.

Tu še skok skozi mesto, kjer sem prestregel Lady, ki sem jo pred vožnjo, z avtomobilom dostavil do frizerja.

Potem pa že ni bilo več kaj mutiti. Hitro nazaj domov, pa v vsakdanje cunje in v avto in po ženičko v mesto, če hočem še kaj kosila/večerje danes.

Prijeten popoldanski skok v motristične vode.

Zadni mesec in pol, sem se, ker se je krava valjala po servisu, naokoli prevažal s kavasakitom.

Saj je prijazen motorček, ampak razlika med kravo in krawijem je pa kar velika. Sem se na BMWju počutil boj suverenega na cesti, čeprav je obilnejši in težji.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!