Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

Danes lepa tura po dolenski v skupin 20 BMW - jašev.

:yea1:

Kaj ti si tudi bil.... :lol1: super je bilo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okolica Kočevja in čez kočevsko reko 130km :P .....

Drugače pa motoristov kolikor ti srce poželi....predvsem jih je blo na kupu največ pred slaščičarno Medo v centru Kočevja... :OK:

Kdo je šel čez Kočevje, da vidim če sem kateremu od vas mahal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes lepa tura po dolenski v skupin 20 BMW - jašev.

:yea1:

Če ste bili vi tisti, smo se srečali malo pred Kostanjevico :OK: mislim,da v Mokrem polju .)

Dugače pa, midva sva udarila turo : Lj - Krško, se ustavila v Racelandu pri dirkačih in nazaj v Lj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm vas tud vidu :OK: - v NM ste glih vsi bmw-jaši levo zavijal za kostanjevico , mi smo bli pa kawa 750,suza sv 650s,in xt660r - pa smo tud krenal na okol 240km iz Sevnice-Trebnje-Žužemberk-Kočevje-Črnomel-Metlika-Gorjanci-NM-Raka-Sevnica

Popolnost - ceste so hude, toplota že prava, drži lepo- mal smo izmenjeval mopede tak da ideal od dneva!!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav sedaj še tudi z strani moje...

Že pred nekaj časa je tu na forumu tekla beseda o vožnji. Seveda o skupinski BMW-jašev, ki bi se zbrali in zapeljali skupaj in se podružili, ter kako rekli.

No z Motoristekom sva malo predebatirala in sestavila tole furco.

Za zbor smo se zmenili v Celju. No ker pa smo eni še malo od dlje, kot samo iz Knežjega mesta smo se zmenili v v Slov. Bistrici. Kjer pa smo bili tako hitri da smo Lobotu pobegnili. Pa nas je zagotovo preklinjal in nam ne vem kaj vse pripisal. Ampak nas je na zbirališču v Celju dohitel. No ker smo bili hitri smo se v lepo jutro zapeljali Giant z njegovo Violeto, Bambi61 z Bambiko, Pips in moja malenskot z mojo drago iz Slov. Bistrice proti Celju. Na koncu Celja smo prišli na zbirno mesto, kjer smo se v kratkem času zbrali vsi udeleženci te naše poti. Tam smo se zbrali že zgoraj omenjeni in tudi Andrej d, Bica, Motoristek, EURO, bmwslo. du-le, ZD€n€, cveto, stane, rakun, vlado in tetec. Ko smo se ravno začeli odpravljat sta še v zadnjem trenutku prišla Lobo in Bambi. No in ko smo dorekli smo počasi v koloni 18 motorjev odpotovali proti Laškemu, kje se je verjetno marsikomu zahotelo da bi se kar ustavili in šli kaj podegustirat v pivovarno. Pa vendar smo raje kar lepo naprej nadaljevali proti Radečam in Sevnici. Za Sevnico smo zavili desno v smer Mokronoga in Trebnjega. Malo za križiščem pa sta nas še čakala Brumer in Ciciban. Tukaj je prešel Brumer na čelo kolone in smo se podali na nadaljevanje naše poti. Potovali smo skozi Mokronog, Trebnje, skozi Mirno Peč. Tja se bodo nekateri vrnili že v ponedeljek. Ko smo prišli do Novega mesta smo se malo zapeljali v center, kjer smo se ustavili na pijači. Pa ta reva od kelnarce bila tako šibkega glasu da se je bilo treba malo razkričat da se je pijača porazdelila. Ampak da ne bi bilo, to kar tako so nam še malo postregli z jedačo. Zagotovo smo izgledali kot ena sestradana drhal na motorjih. Ampak saj ni bilo tako hudo, smo zelo civilizirani.Hvala za postrežbo. Ko smo se malo okrepčali, kajti že v Celju so nekateri govorili da so lačni in žejni, smo se podali spet malo na motorje, in se zapeljali še do gostišča VOVKO, kje smo pa bili postreženi z jedačo in pijačo. Pa tudi pogovor je kar stekel. In kaj kmalu je prišel čas da je ura bila mimo in se je spet bilo potrebno podat naprej. Zarohneli smo, še celo kelnarca nas je prišla pogledat, je rekla da bi kar zraven šla, če bi bla mlajša. No ampak ne glede na to vseh 23 udeležencev se je podalo naprej. Ustavili smo se v šentjerneju, kjer so nekateri še morali nahranit svoje jeklene konjičke. V Trebnjem debata po kateri poti naprej? Nekaterim se ni mudilo domov, zaradi neljubih obiskov, pa smo se podali še do Kostanjevice na Krki in potem zavili proti Krškemu. Tam se je poslovil Brumer. Ponovno sem prevzel kolono. In sedaj sem pa vozil malo počasneje, kajti pri Vovkotu mi je bilo povedano da sem prehiter. Seveda se je to da sem vozil počasneje, spet izkazalo za napako v Celju, kjer so mi rekli da sem bil prepočasen. No iz Krškega smo lepo počasi križarili po ovinkih levih in desnih v smeri Sevnice, in Zidanega Mostu, ter Rimskih Toplic, kjer sta pa se poslovila še du-le in Bica. Ampak Rimljana pa nobenega nisem videl. A ga je kdo od vas? Skozi Laško in potem nazaj v Celje je spet vodil motoristek in nas zapeljal do XXX-ov, kjer smo malo se vrteli z motorji da smo lahko sparkirali in ustavili. Spili smo še pijačo in nato smo Lobo, Bambi, Bambi 61 z boljšo polovico, Giant z boljšo polovico, Pips in moja malenkost z boljšo polovico zaštartali naše motorčke in se odpeljali naprej proti Mariboru. Odločili smo se da se ustavimo še v Slov. Bistrici na sladoledu. Pa smo to polizali do konca in potem pa je res prišel čas da si sežemo v roke, in smo si žaželeli da se spet kmalu srečamo na čem podobnem. In smo se poslovili. Še par km do doma in doma je števec pokazal 300 km in mogoče mi še kak ušel. Bilo je prijetno, ceste lepe, sončne ponekod je bilo že kar pošteno vroče. Ampak samo zaradi sonca. Ni bilo nobene kritične situacije. Vse 20 motorjev in 23 udeležencev, nas je varno prispelo domov. Vsaj mislim tako.

Tako da bilo vas je zanimivo srečat in odpeljat z vami to prekrasno furco. V glavi pa se že rojevajo nove ideje za kakšno novo smer.

Pa lep pozdrav in še naprej veliko užitkov na cesti.

Seveda pa motoristov srečali toliko da sploh se ne da naštevat kje vse...

Popravljeno . Popravil Motorist76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana - Celje - Rogaška - Slovenska Bistrica - Ptuj - pa nazaj!

:OK: :OK: :OK:

Res zakon :OK: Nabral se je pa 285 sončnih km :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJ-ob Savi do Litije (kavica), pol pa do babice v Gabrovko-nazaj ob Savi, potem zavil proti Ihanu, tm se dobil z reeskotom, pol pa ena furca do Črnuč-Šentvid-LJ (doma)-Dobrova-Brezovca-Vnanje gorice do Stroj-a - Brezovca-Drenov Grič-Lesno Brdo-Vrzdenc (pospremu reeskota)-Horjul-Dobrova in domov :)

Zakon je blo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJ-ob Savi do Litije (kavica), pol pa do babice v Gabrovko-nazaj ob Savi, potem zavil proti Ihanu, tm se dobil z reeskotom, pol pa ena furca do Črnuč-Šentvid-LJ (doma)-Dobrova-Brezovca-Vnanje gorice do Stroj-a - Brezovca-Drenov Grič-Lesno Brdo-Vrzdenc (pospremu reeskota)-Horjul-Dobrova in domov :)

Zakon je blo :OK:

ja grčar pa ti si ceu rejsr :P

jst sm biu pa horjul-kamnik-kranj-vodice-domžale-pržan-vnanje gorice-vrhnka-horjul :P

to so bli prvi kilometri zame in mislm da se je sezona dobr začela :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa je končno padla ena malo bolj konkretna turca in še solo varianta.

Po dolgem času sem spet malo obiskal Kras in res je krasan :)

Potka je potekala takole: Mb, Celje, Prebold, Trbovlje, Šmartno pri Litiji, Besnica, Logatec, Kalce, Podkraj, Col, Ajdovščina, Vipava, Senožeče, Sežana, Dutovlje, Kobdilj, Komen, Opatje Selo, Nova Gorica (malo pred njo kosilce na griču s pogledom na Gorico in dolino in zelo simpatično kelnerco), Mosta na Soči, Cerkno, Škofja Loka, Kamnik, Tuhinjska, Šempeter in domov v Maribor.

[attachmentid=95198]

Na Krasu že skoraj malo vročina pri 23 stopinjah.

Gume se ceste držijo ko pes ježa, ceste v glavnem lepe in čiste (pa še to se pozna, da so bile jeseni lokalne volitve in so marsikje prenovljene).

Srečal nekaj motoristov. Motoristi policisti, ki sem jih srečal so bili vsi prijazni in pozdravljajoči.

V Bohovi tik pred domom mali nalivček, ravno toliko, da je čelado opralo.

V glavnem lepih sončnih 558 km v devetih urcah, vključno z uro hranjenja.

post-3284-1175972345_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf,danes pa je dogajalo.Ob 12.00 smo se dobili v Slov.Bistrici pri Gamsu (T-boy,Šokac), spili kafe in ga vžgali na Trojane kjer nas je že čakala Tati B) ,ob pijači malo poklepetali,nekaj malega razbili :eek: , in že je sledila prijetna vožnja v Logarsko dolino,na terasi Hotela Plesnik uživali v soncu, kjer se nam je pridružil še Star in njegova hčerka.Z Logarske nazaj proti Mozirju,vmes se ustavili da smo se malo podložili.Pica zelo dobra,hvala Tati da si nas peljala tja.In nenazadnje smo se srečali z Zdrawcem,ki je danes postal ponosen lastnik Triumpha,kot se spodobi je dal za rundo :beer2: ,mi smo mu zaželeli srečno vožnjo in že odhrumeli proti domu.Dan je bil res lep,družba odlična,motoristov smo srečali ogromno. :OK:

Tu pa še nekaj :photo: z današnjega potepanja :OK:

Dnevni števec je doma pokazal natanko 300 km.

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v družbi s Protonckom

Lj-Vrhnika-Logatec-Kalce-Podkraj-Col-Ajdovščina-Podnanos-Razdrto-Postojna-Unec-Planina-Kalce-Logatec-Vrhnika-Lj

Lepih 160km. Ceste pa tako spucane, kot bi jih kdo pometel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem šel samo na kavo in k serviserju, pa je mimogrede padla ena lepa kratka turca Kranj-Besnica-Kropa in nazaj. ful vredu cesta, samo sprednja guma je pa čist v pi**i, 2x mi jo je odnesl :angry: :headbang:

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap tut pr nns lepa turca včeri, štart iz varne vožnje v logatcu, še sami točn nismo vedl kam, za prvo gumo je šlo, pa smo kr delč pršl :OK: idrija-žiri-hotavlje-vogle-medvode-ljubljana-vrhnika-logatec, lepa turca, ceste poune motoritk :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj nama z Vuk-om uspelo mojo prepričati, da se on in njegova deklica nama pridružita...in tako smo ga skup odpeketali iz Velenja smer Kamnik :OK: ...Bogenšperg-Trebnje-Laško-MB..395km prev....cel dan sonce...nato pa v MB-u dež, ki nam je preprečil obisk Pohorske Kavarne.... :(

Videli ogromno motoristov.

PS: Policaju, ki naju je v Tepanjah ustavil in rešil moped pred padcem... pa še 1X HVALA :OK:

Fotke: http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=254

LP.A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj LJ-Portorož-LJ in okolica naklepal lepih 320km, srečal ogromno motoristov dva sta me opozorila na radar med črnim kalom in koprom. Hvala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes mal krajša. je blo oblačno. LJ-vrhnika-logatec-godovič-ajdoščina-planina-cerknica-vel. lašče-Lj. Se je nabral oblačnih 225 km. Doma pa sonce. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek ko sem se vračal iz ture ,je na začetku Vrhnike

iz smeri Logatec padel motorist reševalec.

ura 18.00 -kaj resnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf,danes pa je dogajalo.Ob 12.00 smo se dobili v Slov.Bistrici pri Gamsu (T-boy,Šokac), spili kafe in ga vžgali na Trojane kjer nas je že čakala Tati B) ,ob pijači malo poklepetali,nekaj malega razbili :eek: , in že je sledila prijetna vožnja v Logarsko dolino,na terasi Hotela Plesnik uživali v soncu, kjer se nam je pridružil še Star in njegova hčerka.Z Logarske nazaj proti Mozirju,vmes se ustavili da smo se malo podložili.Pica zelo dobra,hvala Tati da si nas peljala tja.In nenazadnje smo se srečali z Zdrawcem,ki je danes postal ponosen lastnik Triumpha,kot se spodobi je dal za rundo :beer2: ,mi smo mu zaželeli srečno vožnjo in že odhrumeli proti domu.Dan je bil res lep,družba odlična,motoristov smo srečali ogromno. :OK:

Tu pa še nekaj :photo: z današnjega potepanja :OK:

Dnevni števec je doma pokazal natanko 300 km.

Pol smo se pa videl. Midva z Imlakarjem sva parkirala zraven vas na Trojanah:)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končal se je en lep...prelep vikend (no razen nedelje - pa mal počitka itaq mora bit). V soboto sva se z mojo boljšo polovico (ne smem reči z mojo drago, k pravi da ni draga :Dpocen pa tud ne :))odpravila na obisk k moji sestri v Križe - tam blizu Tržiča. Pot naju je peljala, od Zreč v smeri Frankolovo, pred vojnikom sva se odločila da ne greva skozi Celje, temveč ubereva pot mimo Dobrne in vseh krajev, katerih imen si ne zapomnim , do Arje vasi in nato po "stari" cesti do Vranskega. Tukaj izbereva pot čez Tuhinjsko dolino (dobri ovinki), Kamnik,Kranj in po slabih dveh urah turistične vožnje sva prispela na cilj :OK: Srečala en kup motoristov - nekaj revežov je imela v delu policija - upam da samo kontrola.

Z obiskom sva kar hitro končala , saj sem želel izkoristiti prečudovit dan, zato sem mojo začel nagovarjati, da bi si ogledala še Bled in Bohinjsko belo, kjer sem služil tabornike, ampak takoj ko sem omenil Bled, je bilo konec lušnega :headbang: Nimam pojma zakaj, ampak kakor čuje da bi šla na Bled jo vse mine :? , še sama ne ve zakaj - ženska pač, kaj čem, in ker pametnejši odneha se napotiva nazaj do Kranja - Medvode -Ljubljana na obisk h kolegu, kateri pa je bil preveč zaposlen in imel časa, zato sva se obrnila proti domu :BUA: . Domov sva se peljala po "stari" cesti, čez Domžale - Blagovica - Žalec -Arja vas - Dobrna - Zreče. Ker pa še vedno nisem imel dosti vožnje in je bila ura še dovolj zgodna , sem v 15 minutah mojo prepričal da greva še malo po obiskih... Pot naju je nesla v smeri Zreče-Loče- Zbelovo -prvi postanek - sv.Jernej - Sl.Bistrica - drugi postanek in nazaj čez Vrhole - Preloge že po temi, tudi srečala en kup motoristov. Doma sem pogledal števec in nabralo se je okoli 320km - čudovitih. V nedeljo je sledil zaslužen počitek... in bedno vreme, čeprav se je proti večeru toliko posušilo, da sm lahko šel v Konjice na pijačo.

Danes pa spet ena lepa tura do Ljubljane obiskat kolega, ker v soboto ni imel časa (vsak izgovor je dober, sam da mojo prepričam :)) Smer Zreče - Dobrna - Žalec - Trojane -Lj in nazaj v isti smeri (sam kontra) Nabralo se je dobrih 240 km. Motoristov malo morje - lepo vas je videt :OK: Sam policaji nekaj fejst strašijo...upam da nebo kake slikce, sicer ne pretiravam, ampak tu pa tam gre kar samo mal hitreje :yea1:

Lp vsem!

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se zbudil ob 9 uri in takoj ko sem odprl oči sem vedel da bo dan nekaj posebnega, res je bil.

Zmenila sva se z očetom da nekam odpotujeva z motorinom. Se oblečeva ruzak notri dva sendvica kokakolo in gremo. Začnemo v Kopru, Črni Kal, Postojna, Ljubljana, Kranj, Jesenice, Bled,Bohinj in nazaj domou. Vse ceste sva dala skozi vse naokoli šla, skratka super je bilo. Naklapala pa sva točno 412 km, tako pravi števec:)

Skratka dan super se iztekel, upam da tudi vam.

Lep prijeten motoristični pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJ-Zalog-Besnica-Trebeljevo-Šmartno-Bogenšperk-Trebnje-Mirna peč (požegnal motorje)-Trebnje-Mirna-Tihaboj-Gabrovka (mal stare starše pogledat)-Šmartno-Trebeljevo :evilgrin: -Besnica-Lj tromostovje)-Vič-Brezovca-Vrhnika-Logatec-čez ride v Postojno na kofe (hvala usem, k ste mahal za radarje, jih je blo ceu miljon :slap: )-Logatec-Vrhnika-Vrzdenec-Vrhnika-Brezovca-Vnanje gorice-Brezovca-Dobrova-LJ :OK:

Hudooooooooooooooooooooooo :kva2: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, še en prekrasen dan je za nami.Ob desetih smo se zbrali pri Gamsu-Slo.Bistrica,prišlo nas je lepo število in sicer 11 na sedmih zverinah.Zajahali smo dvokolesnke in ga mahnili proti Bledu, čez Tuhinjsko,Kamnik, Kranj, pred Bledom kolone avtomobilov tako da smo si premislili in nismo šli naprej do Bohinja kot smo prvotno načrtovali, ustavili smo se v Gostilni Planinc, kjer smo se podložili in nadaljevali nazaj do Kranja, tam obrnili levo na Jezersko, ter preko Golice proti domu.

Bil je res prekrasen dan, srečali pa zelo veliko motoristov.

Dnevni števec pa je pokazal 397km prepeljanih v odlični družbi. :OK:

Še na veliko takšnih fur :beer2:

FOTKE

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!