Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

Danes sem pa tudi jaz naredil prfo furco. Cerknica - Ride - Logatec - Cerknica. Ni veliko, ampak za začetek je ok..

Se je pa vse skupaj začelo precej nesrečno, ker sem imel pri motorju prazen akomulator in sem se odločil prižgat na jump start. Ker ni bilo v bližini nobenega klanca sem se pač zatekel zraven motorja, skočil gor in nekako ponesreči spustil sklopko prehitro. Sledila je zablokirana zadna guma, (V2 navor), jaz sem telovadil na motorju, da bom vse skupaj ujel, končalo se je pa tako, da se je motor prevrnil na eno stran, vendar ne čisto na tla, ker mi ga je k sreči nekako ratalo zadržat.. Sem pa vseeno odlomil ogledalo, ker se je le to naslonilo na ograjo :BUA: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako sladkih dobrih 160 kilometrčkov...

na cesti pa ogromno motoritk, že skor k v sezoni :OK:

prav tk k polulančkov :fredy:

papa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Sončnih 220 km iz naše doline čez Lučine na Vrhniko in tja do ta zadnjega črnokalskega ovinka. Potem mi je zadišala pečenka in je bilo treba domov.

No v Hruševju so nas že slikali, a ker zelo pametno vozimo .) ,je bilo vse ok. Hvala motoristu na srebrnemu prikoličarju, ki me je opozoril.

Hja, je kar toplo. Le sonček mora sijati.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naklepal lepih 250 km. Preko Doberdoba skoraj do Trsta, nato ob obali do Gradeža, mimo Ogleja do Palmanove. Pil kavo na trgu in se martinčkal. Skoraj prevroče je bilo. Potem, po odročnih furlanskih vasicah do Udin. Postanek v nakupovalnem centru in povratek nazaj v Vipavsko dolino. Veliko motoristov, na začetku sezone tudi italjani pozdravljajo :OK: , kasneje jih mine.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvih 130 km letos...malo lutanja po Mariboru, nato do Razvanja po kolega,potem pa do Radelj & nazaj. Za prvo furco odlično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor-Radlje-Golica-Dravograd-Slo.Gradec-Dolič-Vitanje-Stranice-Slo.Konjice-Poljčane-Makole-Majšperk-Ptuj-Maribor.cca 250km.Svetovno,motoristov pa z ženo kar nekaj srečala. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki vas danes ni blo na motorju vam je lahko žal :grim

Danes je bil eden prvih pomladanskih toplih dni.

Ktm ekipa je šla v Istro ,vSv. Martin, na ogled enduro challenge, tam zaroštiljala in se popoldne vrnla domov. pa barvo smo dobili :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maratonca Danci in Gody sta me zvlekla na eno krajso furo, cca. 400 km dolgo.. Kje smo bili, pa bo Gody napisal, jaz komaj tipkam, tak me tace bolijo... :(

No pa napišimo še ruto. Dobili smo se v Sl. Bistrici, nadaljevali preko Poljčan in Mestinja do Grobelnega, zavili levo pa proti Kozjemu. Za Kozjem desno proti Podsredi, pa v Brestanico in potem proti Sevnici. Malo pred njo zavili na moto cesto proti Mokronogu pa za Žužemberk. Kot magnet nas je v Dvoru potegnilo proti Kočevju. Mimogrede, od zadnjega obiska so na cesti Dvor Kočevje zrasle "motoristične" ograje. Bravo druščina, ki se je zavzela za večjo varnost ! Verjetno je še od namestitev ograj na cesti ostal kak ostrejši koničasti predmet, ki se je na v tej relaciji bližje spoznal z mojo zdelano predno gumo. Motorin je naenkrat postal sila težek in ni več hotel v ovinke. Sicer sem vedel da je sprednja guma bolj šboh, ampak da bi kar spustila ?

No do Kočevja mi je še uspelo priti, tam pa je na črpalki merilec tlaka pokazal 0.4 bara v prednji pnevmatiki. Napumpam da 2.7 in že na daleč slišim šum. V gumi je bila lepo vidna luknja od nekega žeblja ali česa podobnega.

Danči in Wind sta šla preverit, ali je kje kak Vulkanizer, ki bi bil pripravljen v nedeljo zavihati rokave, sam pa sem študiral, ali naliti peno v pneumatiko ali raje poiskati kak samorezni šravf. No ko sem če skoraj sprejel odločitev za peno, me pokliče Danči in pove, da je našel vulkanizerja. Prijazen gospodič mi zasadi v gumo inekcijo (in celo nič ne zaračuna :worship: ) in hojla po polurni ali več zamudi smo na poti proti domu.

Nadaljujemo po cesti Livod - Črnomelj, pa preko Metlike in lepih ovinkov do Novega mesta, sledi Kostanjevica na Krki, Brežice in po obsotelju do Podčetrtka in naprej do Slovenske Bistrice. Za Bistirco se Wind počene proti Ptuju, z Dančijem pa odpeketava v Maribor.

Nabralo se je sončnij in lepih 436 km po suhih in bolj urejenih cestah, kot je bilo to lani v višku sezone.

Srečali pa cel kup motorinotov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MB-Ruše-Limbuš-MB, malo ampak sladko.Prvi kilometri danes :lol:

a pol sma se midva srečala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wuaa ! Danes pa je bil dan, a ne? :) :OK:

Ob 13 h smo se na hitro zmenili in smo mislili da se gremo "sam mal peljat". Toda današnje sonce in cesta sta kar vabila...

Na koncu je naneslo 190 km.

Šentjanž-Škocjan-Šentjernej-Trška gora-Gorjanci-Metlika-Dolenjske Toplice-Novo mesto-Mokronog-Šentjanž.

Super je blo.

Smo se pogovarjali pred dnevi, da bo treba nardit otvoritveno vožnjo, ampak zdele gruntam, da se je danes otvoritvena vožnja nardila kar sama. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes z Ghiblijem ene 150 km ljubljana -logatec -postojna unec cerknica nazaj ljubljana ,pa se malo po ljubljani ,super je bilo motoristov pa kokr češ tko da ne morem glih kaj dost pisat (A SI BIL TI) UPAM DA BO DANES TEDEN KAJ PODOBNEGA, :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes s punco na guzziju do Postojne na kavico pa nazaj. Srečala kar nekaj motoristov, v glavnem bsi do obale pa nazaj. Upam, da bo letos lepega sončnega vremena čim več :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Vrhniki sva srečala en Guzzi! Ali si bil ti? :kva2: Ej tolk mopedov kot danes...ufffffffff poletje prihaja definitivno. Občutek je bil že un taprav poletni. Upam da se bo čez 7 dni vreme ponovilo. :naughty: Danes pa :yea1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst, tamala sestra pa moja dečwa smo šli s štirko mal naokrog. hvaležn moped, ni kej...

vreme pa superca ej B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes s punco na guzziju do Postojne na kavico pa nazaj. Srečala kar nekaj motoristov, v glavnem bsi do obale pa nazaj. Upam, da bo letos lepega sončnega vremena čim več :OK: .

Sva vaju videla ,od Vrhnike naprej smo bili nekje skupaj Pegaso pa plav ER5,caw lep dan Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maratonca Danci in Gody sta me zvlekla na eno krajso furo, cca. 400 km dolgo.. Kje smo bili, pa bo Gody napisal, jaz komaj tipkam, tak me tace bolijo... :(

Mah, lepa furca, ampak definitivno preveč za prvič. :slap: Sicer pa :worship: :worship: :worship: .

No, jaz sem včeraj tudi odpeljal svojo prvo letos (solo) B) . Naredil 150+ km in sicer:

- najprej "zlati" krog (Ptuj-Lenart-Gornja Radgona-Ljutomer-Ormož-Ptuj),

- pol pa še malce "utrjevanja" :evilgrin: Ptuj-Lenart-Ptuj.

Vreme krasno, ceste zelo solidne za ta letni čas, malo prometa, edino "škifov" ko blata :BUA: . Na poti srečal vsaj 15 motoristov na različnih kobilcah. Pridelal malce musklfibra, ga bo treba zbit takoj, z današnjo furco. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ena lepa fura :D , kot ponavadi z boljšo polovico na zadnjem sedežu.

Smer Zreče->Slov.Bistrica->Fram->Rače->Kidričevo->Apače->Ptujska gora->Rogatec->Šmarje pri jelšah -> Ponikva->Celje postanek pri xXx ih, kar gužva,lepo za videt :OK: !

Potem sva malo krožila po Celju in okolici, čakala spremstvo, za pot do Trojan, seveda ni zanimivo če ne probamo kake nove poti, zato smo se odločili za smer Celje->Žalec->smer Letuš->Veniše->preko hriba (hvalaspremstvuzagarmina :OK: drugače bi zalutali ...), do Vranskega in gasa na Trojane na čokoladni krof ,Gužva da dol padeš, ampak se je splačalo. Potem pa je sledila pot nazaj, po stari cesti do Celja in do Zreč (spet zadnjih par malo hladnejših km). Srečal cel kup motoristov - pozdrav vsem :yea1: in pa hvala motoristoma v Vojniku za opozorilo na radar :worship: .

Lp,

Z

Popravljeno . Popravil slakutar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Kje ste pa KR xxxx? Vsi ostali ste že na kobilcah, Gorenjcev pa bolj malo! No, bomo videli rezultat drug teden... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo do CE pa okoli pa nazaj, srečal kup motoristov, očitno se je sezona le začela. :OK: :OK:

Vse skup enih 150Km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist možno, kje pa približno točno? :P

********************************************************************

ne morm rečt točn k sem jih tudi jaz veliko sreču glavn da sma se pozdravla-vsaj jaz sem vsakega :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi prelepega sončka je bilo treba v šolo kar z motorčkoom :OK:

tm nism douh zdržala, zato je kmal letelo proti domu :P ker pa seveda še ni bilo dovolj, sem se na zadnjem sedežu sv 1000 s, prefurala še okoliške ovinke!

kratko a sladko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!