Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

:? Kje ste pa KR xxxx? Vsi ostali ste že na kobilcah, Gorenjcev pa bolj malo! No, bomo videli rezultat drug teden... :?

Hehe.. dons, Jesenice, v Buje po tartufato pa nazaj! cca 400km! Skor 3much za prvo furo... no ja, drugo, sem šu enkat do Bohina pa nazaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj prva letošnja turca, okrog 80 km se je nabralo. Sva šla malo do Ljubljane pa skozi Vrhniko do Logatca in nazaj domov :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil res super lep dan.. NG - divača - koper - ilirska bistrica - postojna - NG.. 270 km :OK:

Še eno sporočilo za nekega junaka na Hondi Movistar, z jakno Movistar, čelado v barvah Rossijeve (ene od), v kavbojkah, belih nogavicah in adidaskah (če se slučajno kje tu nahaja, oz. če ga kdo pozna):

Če želiš videt nebesa ali pekel predčasno, izvoli.. samo ne drugih vabit s sabo!! :headbang: :angry: Če nisi razumel tega dela besedila: Če divjaš, poskrbi vsaj, da si daleč naokrog sam, ne ogrožaj s svojo vožnjo drugih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super dan za vožnjo bil danes.Dopoldan sem se peljal v MB na kavo s starimi prijatelji.Potem pa en krogec do Slovenske Bistrice-Pragersko-Kidričevo-Ptujska gora-Majšperk-Makole, se ustavil pri stari mami na kavi,in lepo nazaj proti domu.Srečal dva motorista :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil 2* lep dan.

Popoldne sem na Avto aktivu prevzel nov motor BMW RT1200, potem pa Trojane, Mozirje, Gornji grad in nazaj v Kranj. Srecal kar nekaj motoristov, skratka bil res lep dan. Ko sem se pripeljal domov, je bilo na stevcu 139 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Kje ste pa KR xxxx? Vsi ostali ste že na kobilcah, Gorenjcev pa bolj malo! No, bomo videli rezultat drug teden... :?

S punco sva sedela v Postojni na kavici z motoristko Sabino in njenim fantom iz kluba Slow riders, pa morm priznat, da nista prow nič slow vozila na poti tja. .) :OK: Tko da so bli tud iz gorenjske prisotni. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj odpeljal drugo furo letos (solo) B) . Naredil 110+ km in sicer:

- modificirani "zlati" krog (Ptuj-Lenart-Trate-Apače-Gornja Radgona-Ljutomer-Ormož-Ptuj),

Vreme spet krasno, ceste zelo solidne za ta letni čas, relativno malo prometa, samo ena radarska kontrola in bistveno manj mušic kot dan prej. Na poti srečal 7 motoristov na različnih kobilcah. Musklfiber skoraj saniran. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj odpeljal tretjo furo letos (solo) B) . Naredil ne 110+ :grrr ampak 130+ : km :blush: in sicer:

- modificirani "zlati" krog (Ptuj-Lenart-Trate-Apače-Gornja Radgona-Ljutomer-Ormož-Ptuj),

Vreme spet krasno, ceste zelo solidne za ta letni čas, čeprav so se pojavili traktorji (oranje,... ), relativno malo prometa (razen relacija Gornja Radgona-Vučja vas :slap: ), samo ena radarska kontrola (Pavlovci) in mušic enako, kot dan prej. Na poti sem srečal le enega motorista. Musklfiber pa še kar vztraja... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj med malco skočil domov, in avto zamenjal za motor, po šihtu pa sva z bratom vzgala iz Žalca skozi Sevnico, Mokronog, Trebnje, NM, Metliko in Črnomelj v Vinico, kjer sva si že v temi ogledala en avto-no, fiata.

Nazaj pa od NM do KK po hitri/avtocesti in naprej skozi Sevnico in Celje do doma.

Skupaj okoli 300km

Bratov pegaso je sicer prišel domov z zamudo in s pomočno kombija, ker mu je 1 km pred domom ketno vrglo dol. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namen sem imel danes se peljat do Brežic, ampak pogledal malo radarsko sliko padavin in si premislil.

Peljal sem MB,Slov.Bistrica,Pragersko,Ptuj,Vurberg,MB.Kako sproščujoče. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil res super lep dan.. NG - divača - koper - ilirska bistrica - postojna - NG.. 270 km :OK:

Še eno sporočilo za nekega junaka na Hondi Movistar, z jakno Movistar, čelado v barvah Rossijeve (ene od), v kavbojkah, belih nogavicah in adidaskah (če se slučajno kje tu nahaja, oz. če ga kdo pozna):

Če želiš videt nebesa ali pekel predčasno, izvoli.. samo ne drugih vabit s sabo!! :headbang: :angry: Če nisi razumel tega dela besedila: Če divjaš, poskrbi vsaj, da si daleč naokrog sam, ne ogrožaj s svojo vožnjo drugih..

hmm...tudi jaz sem videl divjaka, ki ustreza opisu.. Poznaš registrsko tablico mogoče?

aja pa kolikor sem opazil, ni imel belih nogavic

lp, drive safely

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva mal daljša fura letos, iz stražišča v bistrico pogledat offroad v gramoznci, naprej do Ljubnga, pa iz tm nazaj spet v bistrico, pa potem v stražiše. Nabral se je samo 40km ampak je bla čista uživancija se vozt v takmu lepmu vremenu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa furca malo čez 100 km. The cesta je zakon, čeprav še malo peščena. Ob cesti je tudi še malo snega .

Srečal sem nekaj motoristov ampak v dolini, gor sem bil pa sam :OK:

Danes sem srečal tudi prvega letečega, oziroma vozil za njim pred LJ (jaz v konzervi), tako da so že zunaj.

Pred 2-3 mi dnevi sem jih videl cca 7 ali 8 brzeti mimo moje koče. Verjetno so meli ogrevalno vožnjo za novo sezono.

Naj jim bo srečna vožnja enako kot tudi nam vsem. Sezona se je začela na polno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lesce-Bled-Boh. Bistrca-Sorca-Podbrdo-Bača-Idrija-Kalce-Logatec-Vrhnika-LJ-Kranj-Lesce

220 mrzlih km :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj: Kranj, Cerklje, Železniki, čez Soriško Planino, Bled, Kranj (170 km)

Danes: Kranj, Trojane, Šentrupert, Logatec, Žiri, Kranj: (210 km)

Čista uživancija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes z Mitja99 relacija Lj-Vrhnika-Horjul-Gorenja Vas-Šk.Loka-LJ. Presenečen nad čisto cesto oz. brez peska na ovinkih.

Tko odprli smo sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes z Mitja99 relacija Lj-Vrhnika-Horjul-Gorenja Vas-Šk.Loka-LJ. Presenečen nad čisto cesto oz. brez peska na ovinkih.

Tko odprli smo sezono.

Jap, prijetnih 110 km :OK:

Popravljeno . Popravil Mitja99
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novo mesto-šentjernej-kostanjevica-cerklje, pol me pa fotr pokliče in sm letu nazaj oz. naprej do ceste k gre proti krškem pa pol na kostanjevico do birčne vasi pol mal kasnej pa birčna vas-uršna sela-črnomelj-metlika pa domov, kr je blo že mrzlo

ne vem...okol 200km :OK:

meu sm pa namen nm-krško-škocjan-nm...moram fotkič enkrat vzet...sm se mi nikol ne da, kr rajš uživam v vožnji kot da bi se ustavlu pa fotkov :rolleyes:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, namen sm mel samo mal se okol it pelat, pa je ob pol 12ih padla ideja da čez eno urco gremo. Jest, oče pa še 3je njegovi kolegi.

Hitr še na bencinsko, potem smo pa udarl.

Štart v Kranju, čez Besnico , Podblico, Jamnik v Kropo - Kamno Gorico do Radovljice. Iz tam naprej v Lesce in en krogec okol Blejskega jezera, nazaj na pjačko na letališče v Lescah, pa pod hribi čez Begunje proti Bistrci pri Tržiču nazaj proti kranju.

Se je nabral lepih 90km, blo je supr za vozt, lepo vreme je nrdilo svoje, tud velik motoristov smo srečal.

No pa še ena slikca po končani turci :OK:

post-11961-1173642059_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!