Skoči na vsebino

cross 125ccm


shibby

Priporočene objave

lp!

imam eno vprašanje za motokrosiste predvsem amaterske voznike

koliko je približno letnih stroškov z eno crosso če bi se vozil 2x na tedn približno med počitnicami malo več ...

nameravam kupiti yamaho 125, pa me zanima če mi bo zneslo tole vzdrževanje crosse

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEJ PIZDA MAL UPORABLI SVOJO ZGORNO GLAVO ČE ŽE SPODNE NE...pizda to je že 10x napisan...

prasci mali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEJ PIZDA MAL UPORABLI SVOJO ZGORNO GLAVO ČE ŽE SPODNE NE...pizda to je že 10x napisan...

prasci mali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEJ PIZDA MAL UPORABLI SVOJO ZGORNO GLAVO ČE ŽE SPODNE NE...pizda to je že 10x napisan...

prasci mali

vidm da si danes nekej slabe vole mislm da ti že encajta nisi uporablov svoje spodne glave no si mrde po rokah vlaču ....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peesda pa ne morš tapru dan k se registriraš dve iste teme odpret, pa že itaq je miljaužnt od crossa... :angry: :angry: :angry:

UPORAB ISKALNIK PREDN KARKOL PIŠEŠ TLE :doze: :doze: a je težko? :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da si danes nekej slabe vole mislm da ti že encajta nisi uporablov svoje spodne glave no si mrde po rokah vlaču ....

lp

Pa ne, sm čist dobre volje......sam jst razmišlam z zgorno in ne s spodnjo glavo.

Hecn da omenjaš, glih prej sm bil na wc-ju pa sm ga mogu po rokah vlačt, da ne bi okol školjke škropil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal grdo ste ga napal...človk je novinc .)

drgač pa predn uporablaš forum, če ne poznaš kulture na forumih si preber navodila za uporabo ipd itd :)

pa ne bit že tkoj pametn pa duhovit, kr so tle ljudje k so mal dle cajta gor k ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peesda pa ne morš tapru dan k se registriraš dve iste teme odpret, pa že itaq je miljaužnt od crossa... :angry: :angry: :angry:

UPORAB ISKALNIK PREDN KARKOL PIŠEŠ TLE :doze: :doze: a je težko? :headbang: :headbang: :headbang:

dve iste teme?če je to zate isto se bom vzdržal komentarja.važn da nabijaš te smajlije kle po postu,ne ni težko sm če si prvič na forumu .....

glede kulture in "pametovanja" pa nebom komentiral ,lahko zbrišete temo ker vidm da nima smisla

Popravljeno . Popravil shibby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve iste teme?če je to zate isto se bom vzdržal komentarja.važn da nabijaš te smajlije kle po postu,ne ni težko sm če si prvič na forumu .....

glede kulture in "pametovanja" pa nebom komentiral ,lahko zbrišete temo ker vidm da nima smisla

maš res, se opravičujem... sam pogledou sm naslove tem, tle cross, tm motocross pa obe si ti odpru pa sm prehitr sklepou :closedeyes: :hmm:

še zmeri ti pa ni treba odpirat tem lih za usak uprašanje no...

pa brez zamere

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bodi takoj užaljen no shibby :P sej je ja 2007 :yea1: sam itak bo block :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da se vsi nekaj pederišite. :OK: :OK:

mu bom te jaz dal en odgovor:

stroški na leto, če motor služi brez zajebanci, se pravi brez ribanja in kakih gredi.

en bat na sezono najmanj. 100

pol pri menjavi bata ziher še kake obdelave celindra.10-20

sprednja zadnja guma 100

pol kaki semeringi, lagerji 30-40

kaka obnova amortizacije 100-200

plus pri vsaki bedariji še kaki 50-100 za delo odvisno seveda kaj se dela.

to je blo v primeru če ne zariba:

će pa

celinder obnova 150 al pa novi kakih 500

ojnica 200

bat 100

pol še ti seveda lahko kake lamele skuri na kuplungi 100-150.

PS! cene v eurih :P pa so okvirne

jaz sem v lansko leto vrgel nekej 700-900 eurov v crosko plus svoje delo ki ga necenim

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj jebemti te evre :wacko: čist sm zmeden :wacko:

ja mene tud kr fajn še jebe...dons kuj po polnoči smo bli u baru že mal na glavo pa prau kelnarca 19€...pa čist nč ni blo jasn :blink: , šele pol sm dujeu da so že evri zdej .)

aja norc 16, pravš bat 100€, a pol so za krosle cenej k pa tko za občine 2t 125ke?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantki...do 15.ga lahko plačujete v tolarjih...vračat morjo pa v evrih...tko da ne prbijat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vrjetn name leti :?

vem da se da do 15. še plačvt u tolarjih, sam zato sm biu pa tok bl presenečen k kelnarca je pa rekla u evrih an... :D prej je biu tolar glavna valuta pa evro ''pomožna'' telih 15 dni bo lih ubratn an...

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdj se bomo mogli izogibat raznim magnetov hehe k drgac se bomo gor nalimal zard useh teh kovancov :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mene tud kr fajn še jebe...dons kuj po polnoči smo bli u baru že mal na glavo pa prau kelnarca 19€...pa čist nč ni blo jasn :blink: , šele pol sm dujeu da so že evri zdej .)

aja norc 16, pravš bat 100€, a pol so za krosle cenej k pa tko za občine 2t 125ke?

lp

Saj za tvoj motor tudi že dobiš bat za 100 evrov prek ebaya.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEJ PIZDA MAL UPORABLI SVOJO ZGORNO GLAVO ČE ŽE SPODNE NE...pizda to je že 10x napisan...

prasci mali

ojej, človek je tu nov pa neve očitno kak se streže stvari tu na forumih, vi pa ga že v kali zatrete, tak da res nikol ne bo več sem gor prišo. ejeje, s takim obnašanjem pa res ne dajete zgleda motosvet forumu, ampak si samo iščete neprijatelje... :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojej, človek je tu nov pa neve očitno kak se streže stvari tu na forumih, vi pa ga že v kali zatrete, tak da res nikol ne bo več sem gor prišo. ejeje, s takim obnašanjem pa res ne dajete zgleda motosvet forumu, ampak si samo iščete neprijatelje... :BUA: :BUA: :BUA:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo če se že nekdo na novo prijavi na forum si naj vsaj malo prebere al pa vprašanje postavi v obstoječi temi ne pa tako nepotrebno odpiranje tem :BUA: Ste pa bli res malo pregrobi do začetnika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

imam eno vprašanje za motokrosiste predvsem amaterske voznike

koliko je približno letnih stroškov z eno crosso če bi se vozil 2x na tedn približno med počitnicami malo več ...

nameravam kupiti yamaho 125, pa me zanima če mi bo zneslo tole vzdrževanje crosse

hvala za odgovore

Maš temo pod športni motociklizem --> za motokrosiste pa tm vprašej ti bojo z veseljem odgovoril :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr d mamo administratorje pa moderatorje :doze:

jah oni itq sm zaklenejo temo namesto da bi brisal :BUA: ne vem ali ne znajo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj za tvoj motor tudi že dobiš bat za 100 evrov prek ebaya.

za mitota če si mislu...se dobi za 19 tisoč enot prejšnje valute...če ste že vsi tok razpoloženi kar se tiče evrov...

ZA OKROGLIH 80€€€€ :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!