Skoči na vsebino

cross 125ccm


shibby

Priporočene objave

Se strinjam z tem da so to jajca, cagiva pa je kvalitetna, .. ah pa sej :blush: Uglavnem, ne kupujte tega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha no no umiri se :D marsikdo na tem forumu nese te motorje pa ni treba tak napisat. lahko pa napišeš da so vse to JAJCA in da tega ne kupovat ker je kvaliteta na nuli. čisto zares!

ja je treba, nimajo kaj svinjat po forumu s temi gnilimi motorji, naj to tam med skuterje pišejo, ne pa tu v cross 125, ko bo kakšen ktm to videl se bo razjokal :D :D :cry: :lol1: :lol1:

Se strinjam z tem da so to jajca, cagiva pa je kvalitetna, .. ah pa sej :blush: Uglavnem, ne kupujte tega!

khm khm... kvalitetna :? do določene mere ja :D ... resnična kvaliteta so japonci in nič druga. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je treba, nimajo kaj svinjat po forumu s temi gnilimi motorji, naj to tam med skuterje pišejo, ne pa tu v cross 125, ko bo kakšen ktm to videl se bo razjokal :D :D :cry: :lol1: :lol1:

khm khm... kvalitetna :? do določene mere ja :D ... resnična kvaliteta so japonci in nič druga. :D :D

A nemci pa avstrijci pa ne...? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nemci pa avstrijci pa ne...? :naughty:

avstrijci z ktm-om že, nemci pa z avti tako tako no... včasih ja, včasih ne, so dost boljši od italijanov, pa slabši od japoncev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehhh Italijani (motorji,avti) pa Nemci (avti) so zakon :OK:

no motorji so še kar vredu, sploh izgled je resnično dober, glede avtov pa se žal ne bi strinjal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Imam yamaho yz 125 letnik 2000. Uzmetenje je pretrdo saj je nastavljeno za 80kg, jaz pa jih imam 67. Kako je s plinom če jo hočem narediti bolj mehko in na kaj moram paziti pri nastavljanju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no motorji so še kar vredu, sploh izgled je resnično dober, glede avtov pa se žal ne bi strinjal :D

Fičo rulzz :evilgrin: sm ga že probu na pol prelomt itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz mam pa en problem,imam HONDO125cr L:1998 in mi motor nekaj trokira vendar mi trokira samo ko se peljem,dam 3/4 gasa gre,ko pa dam ful pa mi trokira,v leru pa dobi dokonca ture,menjal sem bat vse dihtonge,semeringe,kaj bi lahko bilo PROSIM za čim več odgovorov LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam en problem,imamHONDO125Cr in mi motor nekaj trokira in sicer ko se peljem in dam ful gasa,ko pa dam 3/4 gasa pa gre in tudi v leru dobi polne ture,menjal sem že bat,dihtonge,semeringe.Prosim za čim več odgovorovLP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam en problem,imamHONDO125Cr in mi motor nekaj trokira in sicer ko se peljem in dam ful gasa,ko pa dam 3/4 gasa pa gre in tudi v leru dobi polne ture,menjal sem že bat,dihtonge,semeringe.Prosim za čim več odgovorovLP.

A frgazr maš pa naštelan dobr? Pa svečka je uredu? :naughty:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!