Skoči na vsebino

cross 125ccm


shibby

Priporočene objave

za mitota če si mislu...se dobi za 19 tisoč enot prejšnje valute...če ste že vsi tok razpoloženi kar se tiče evrov...

ZA OKROGLIH 80€€€€ :D :D

:eek: :eek: a niste govoril okol 30k da je? oz no 125€ :P a pa je že kdo naročal prek e-baya :? k registriran sm, sam pojma nimam kuko se zment s prodajalcem. Pa a je treba to kej cilindr še prej brust na kšno nadmero al tok pustit k je original? :? mal sm še nov u temu, sam sej bo hmal bol :blush:

tnx&lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da ni dobeden nič pametnega povedal bom pa jaz!

jaz sicer nimam 125ccm motorja ampak 250ccm. Pa mislim da ni neke velike razlike v vzdrževanju za amaterskega voznika.

jaz sem motor dobil tako da sem prišparal recimo 5000evrov že tukaj. Drugače pa sem moral dati približno 500evrov da sem zamenjal SAMO LAMELE za sklopko, okoli 200evrov vsako sezono za olje, stroški za bencin tako ali tako veš da so visoki, če nimaš opreme boš še za to plačal okoli 500evrov ali več. Čisto možno je, da boš uničil kako gumu. Ena guma je cca 100evrov in naprej. Največji stroški so samo prvo sezono. Sicer pa če boš lepo delal z motorjem boš plačeval le za bencin in olje. Jaz zdevam ogromno denarja za moje motorje in mi ni žal :D

če te pa še kaj zanima mi pa kar piši prek sporočil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa folk ki vam te cene,gumse dobi že od 50E dalje kar je pol cene napisanega,bat je tut lohk mal mn če iščeš,lamele 500E?????od kje vam take????

in vsi govorite o lamelah kot da jih menjavate hitreje kot bate,če je temu tako nimnate pojma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 600€ se dobi že komplet antihopping sklopka :OK: tebe je en fajn nategnu... žal, ma res :)

Drugič se obrni na koga drugega glede kosov... ker tudi gume za 100€ dobiš že sprednjo in zadnjo u kompletu, pa kako michelinko al pa bridgestone, ne sava :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 600€ se dobi že komplet antihopping sklopka :OK: tebe je en fajn nategnu... žal, ma res :)

Drugič se obrni na koga drugega glede kosov... ker tudi gume za 100€ dobiš že sprednjo in zadnjo u kompletu, pa kako michelinko al pa bridgestone, ne sava :whistle:

Se podpišem pod tole... :D tipa je en fajn nategnu s telimi cenami :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neee! sj bi lahk dobu lamele za rečmo 150evrov. Sam sm hotu original od husqvarne . . . pa je pršlo mičken več k drgač. Mam dirkalno husqvarno 250!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neee! sj bi lahk dobu lamele za rečmo 150evrov. Sam sm hotu original od husqvarne . . . pa je pršlo mičken več k drgač. Mam dirkalno husqvarno 250!

Seveda. Mičken.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

nekje sm gledo enga crossa k ma samo 4 prestave.a je to kaj slabo ker se mi zdi neki mal.a gre potem tudi bolj pocasi? :?

Ja to pomen da gre zelo počas????

Saj napiš za ker motor gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tegale:klik

to za mene ni noben cross, ampak navadn nek endurc ............ za 800 funtov ?????? Že zgleda šibek ....

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol :slap:

če se ti ta motor zdi v redu pol pa res neki ni s tabo kul...ta motor je ničvredn ker je še slabš k cagiva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol :slap:

če se ti ta motor zdi v redu pol pa res neki ni s tabo kul...ta motor je ničvredn ker je še slabš k cagiva :D

ja prjatu jih šverca iz kitajske za 400€.za do 18 bom ze zdrzu.sicer se ga pa itak da ospret.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

300 jurjov za motor? Pomoje da so to navadna jajca.. Kupi skuterja..kako rabljeno SR-ko, al pa Runnerja..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em za motor za 300k, ha. kje boš pa dele dobival, ti jih bo tut švercu iz azje? em za 300k ne prčakuj nebes ampak vice. ker to je kr neki. Mnda pa ja veš da se pravi motorji začnejo na Y, S, A, H pa da so taki novi kr krepko čez 300 k., ampak zakaj so čez 300k ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em za motor za 300k, ha. kje boš pa dele dobival, ti jih bo tut švercu iz azje? em za 300k ne prčakuj nebes ampak vice. ker to je kr neki. Mnda pa ja veš da se pravi motorji začnejo na Y, S, A, H pa da so taki novi kr krepko čez 300 k., ampak zakaj so čez 300k ?

pozabil si še na C :devil: :devil: cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je vse kurac, moja jawa naščije vse zongshene, kymcote, hyousunge in podobna korejska-kitajska sranja :D :D hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha no no umiri se :D marsikdo na tem forumu nese te motorje pa ni treba tak napisat. lahko pa napišeš da so vse to JAJCA in da tega ne kupovat ker je kvaliteta na nuli. čisto zares!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peš pa le ne gre, pa mašina bi mogoče clo dlje delala k na Cagivi.. :evilgrin:

Eh bedarije. Prej bi vse skupaj razpadlo kot pa na teh motorjih kaj delalo. Prosim, da takih jajc več ne primerjaš s cagivo ali katerim koli italijanom. Kot bi primerjal kič in umetnino, prestiž.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!